Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Communication & Interaction - LV

1,005 views

Published on

Management of the eTwinning space: Communication & Interaction (https://youtu.be/b96ILrBPqqw).
Translation of the presentation in Latvian.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Communication & Interaction - LV

 1. 1. etwinning.net Collaboration in eTwinning III. Communication & Interaction IV. Management of the Twinspace Sadarbība eTwinning IV. TwinSpace pārvaldīšana III. KOMUNIKĀCIJA & MIJIEDARBOŠANĀS
 2. 2. Izvēlne  Forums  Tērzētava  TwinMail  Pasākums dzīvajā  Projekta žurnāls & publiskās aktivitāšu lappuses  Ziņojumu dēlis skolotājiem
 3. 3. Forums
 4. 4. FORUMS Forums ir rīks, kas dalībniekiem ļauj iesaistīties nepārtrauktā asinhronā diskusijā. Tikai dalībnieki ar administratoru tiesībām var izveidot forumus. Foruma izveidošana notiek divos soļos. Pirmajā solī tiek definēts vispārējais temats vai diskusijas tēma un izveidots apraksts.
 5. 5. FORUMS Otrajā solī tiek izveidotas jaunas apakštēmas. Apakštēmas ir faktiskie diskusiju temati par ko dalībnieki var izteikt savus viedokļus. Lai poga IZVEIDOT JAUNU TĒMU būtu redzama, nepieciešams uzklikšķināt uz nosaukuma.
 6. 6. Live: Tērzētava
 7. 7. LIVE: TĒRZĒTAVA TwinSpace piedāvā vairākus rīkus sinhronai komunikācijai:  tērzētavā visi tiešsaistes dalībnieki var iesaistīties dzīvā diskusijā.  dalībnieki var sūtīt arī 1:1 tiešās ziņas citiem dalībniekiem, kas tajā mirklī ir tiešsaistē.
 8. 8. LIVE: TĒRZĒTAVA Tērzētavā jebkurā mirklī var tērzēt ikviens dalībnieks, kas ir tiešsaistē. Tērzētavu izslēgt nav iespējams.
 9. 9. LIVE: TĒRZĒTAVA Skolotāji var lejupielādēt un eksportēt tērzēšanas vēsturi. Tas novērsīs iespējamās skolēnu blēņas. Šī iespēja ir parocīga arī pedagoģiskos nolūkos – skolotāji var novērtēt katra dalībnieka ieguldījumu sarunā.
 10. 10. LIVE: TĒRZĒTAVA TwinSpace dod iespēju jebkurā mirklī nosūtīt īsu 1:1 ziņu citam tiešsaistē esošam dalībniekam. Šis rīks ir noderīgs tūlītējai sadarbībai.
 11. 11. TwinMail
 12. 12. TWINMAIL TwinMail ir saziņas rīks, kas līdzinās e-pastam. Tajā jebkurš dalībnieks var nosūtīt ziņu jebkuram citam šī TwinSpace dalībniekam. Ziņojumiem var pievienot pielikumus, tie saglabājas.
 13. 13. Pasākums dzīvajā
 14. 14. PASĀKUMS DZĪVAJĀ Skolotāji var izveidot «dzīvos pasākumus» TwinSpace dalībniekiem.
 15. 15. PASĀKUMS DZĪVAJĀ Lai izmantotu šo rīku, vispirms jārezervē pieejamie laiki. Īsi pirms sākuma laika, parādīsies poga IENĀKT ISTABĀ.
 16. 16. PASĀKUMS DZĪVAJĀ Šis rīks piedāvā dažādus saziņas un mijiedarbības rīkus. Prezentētāji var kopīgot savus datora ekrānus, atvērt sadarbības tāfeli vai rādīt prezentāciju vai dokumentu. Dalībnieki var sarunāties ar audio vai video vai vienkārši izmantot tērzēšanas logu.
 17. 17. PASĀKUMS DZĪVAJĀ Pasākumu dzīvajā, kas rezervēts un organizēts TwinSpace, nevar ierakstīt. Lai gan ieraksta poga izskatās aktīva, tā neveidos tikšanās ierakstu. Pasākumam dzīvajā nevar pieslēgties ar skolēnu lietotājiem. Organizējot virtuālo tikšanos ar projekta partneriem, skolotājiem vajadzētu demonstrēt šo pasākumu uz lielā ekrāna.
 18. 18. Projekta žurnāls un publiskās aktivitāšu lappuses
 19. 19. PROJEKTA ŽURNĀLS UN PUBLISKĀS AKTIVITĀŠU LAPPUSES TwinSpace piedāvā divus veidus, kā komunicēt ar ikvienu, kas NAV iesaistīti projektā. Ar publiskajām aktivitāšu lappusēm un projekta žurnālu var izvēlēties un kopīgot informāciju ar dažādām ieinteresētajām pusēm, piemēram, vecākiem un citiem skolas kopienā iesaistītajiem. eTwinning projekta publiskošana ir ļoti svarīga un vērtīga dalībniekiem un skolai.
 20. 20. PROJEKTA ŽURNĀLS Tikai dalībnieki ar administratoru tiesībām var veikt ierakstus projekta žurnālā. Visi TwinSpace dalībnieki var pievienot komentārus projekta žurnāla ziņās. Projekta žurnāla ziņās var iekļaut tādus materiālus kā attēlus un video. Dalībnieku profilu attēli netiek rādīti TwinSpace publiskajā lapā, tie ir redzami tikai autorizētajiem dalībniekiem.
 21. 21. Ziņojumu dēlis skolotājiem
 22. 22. ZIŅOJUMU DĒLIS SKOLOTĀJIEM Ziņojumu dēlis skolotājiem ir saziņas rīks, kas redzams tikai skolotājiem. To var lietot, lai vadītu projektu un apspriestu nākamos soļus. Šajā ziņojumu dēlī var publicēt tikai teksta ziņojumus. Failus pievienot nav iespējams.
 23. 23. etwinning.net Concept, text and editing by eTwinning Central Support Service - 2015 Under Creative Commons License etwinning.net eTwinning Centrālā atbalsta dienesta koncepts, teksts un redakcija - 2015 Ar Creative Commons licenci

×