Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Collaboration in eTwinning: Find a project partner - LV

923 views

Published on

Collaboration in eTwinning: Find a project partner.
Translation of the presentation in Latvian.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Collaboration in eTwinning: Find a project partner - LV

 1. 1. etwinning.net Collaboration in eTwinning II. Contents IV. Management of the Twinspace Sadarbība eTwinning II. eTwinning projekta izveidošana Kā atrast projekta partneri
 2. 2. Izvēlne  Ievads  Partneru forumi  Socializēšanās  Secinājumi
 3. 3. eTwinning kopiena piedāvā dažādus veidus, kā veidot saiknes ar citiem skolotājiem Eiropā. Šāda mijiedarbošanās var notikt arī ļoti neformāli kā sociālo mediju kanālos. Skolotāji var arī veidot sadarbības projektus, iesaistot savus skolēnus. Dalībai eTwinning projektā nepieciešama cieša apņemšanās no visiem iesaistītajiem, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties labu un uzticamu projekta partneri. IEVADS
 4. 4. Partneru forumi
 5. 5. PARTNERU FORUMI Ja vēlies ar kādu kopā uzsākt projektu, sadarbībai nepieciešams kopējs pamats. Sadarbības aktivitātēm jābūt saistītām ar visu projektā iesaistīto skolotāju mācību programmām. Viens no veidiem, kā atrast partneri, ir aktīva dalība partneru forumos.
 6. 6. PARTNERU FORUMI eTwinning Live platformā pieejami vairāki forumi, kad domāti aktīvai partneru atrašanai. Šajos forumos vari atrast aprakstus projekta idejām, tajā skaitā arī aicinājumus kļūt par partneriem. Ikdienas tiek pievienoti daudzi, jauni ieraksti. Meklējot potenciālu parteri, partneru forumos var atrast ļoti motivētus skolotājus.
 7. 7. PARTNERU FORUMI Ja tevi ieinteresējusi kāda no publicētajām projektu idejām, tu vari izrādīt savu interesi piedaloties šajā diskusijā. Iespējams arī uzrakstīt personīgu, privātu ziņu, uzklikšķinot uz personas vārda un e- pasta ikoniņas.
 8. 8. PARTNERU FORUMI Partnera forumos var veikt arī meklēšanu. Meklēšanas laukā ievadot atslēgas vārdu, tiks parādīti foruma ieraksti ar šādiem vārdiem. Meklēšanu var precizēt ar paplašinātās meklēšanas iespēju.
 9. 9. PARTNERU FORUMI Protams, arī tu vari ierakstīt ziņu forumā. Ir jādod virsraksts un jāraksta ziņa (ar projekta idejas aprakstu), kā arī kādi tagi. Tagi ir svarīgi, kad cilvēki veic meklēšanu, lai atrastu saistošas foruma ziņas.
 10. 10. PARTNERU FORUMI Pirms ziņas publicēšanas, jāpievieno arī metadati, piemēram, projekta darba valoda un priekšmeti. Atzīmē vairākus mācību priekšmetus, lai piesaistītu vairāk potenciālo partneru.
 11. 11. PARTNERU FORUMI Ja tavam ierakstā forumā nav tūlītēju rezultātu, nepadodies. Pēc dažām nedēļām vari publicēt savu ierakstu vēlreiz, varbūt maini dažās detaļas, lai piesaistītu jaunus potenciālos partnerus.
 12. 12. Socializēšanās
 13. 13. SOCIALIZĒŠANĀS Iespējamos projekta partnerus var atrast arī sociālajos tīklos un pārlūkojot citu eTwinneru profilus. Seko citiem eTwinneriem, apskati viņu paveiktos projektus, utt. Tu vari uzrakstīt personīgu ziņu ikvienam eTwinning kopienas dalībniekam, taču jāizvairās no pārmērīgas surogātpasta sūtīšanas.
 14. 14. SOCIALIZĒŠANĀS Arī dalība profesionālās attīstības aktivitātēs un pasākumos var palīdzēt veidot personīgo mācību kontaktu tīklu. Tā var atrast citus eTwinning dalībniekus ar līdzīgām interesēm un to vidū varētu būt arī potenciāli projektu partneri.
 15. 15. SECINĀJUMI Projekta partnera izvēle ir ļoti svarīgs projekta izdošanās nosacījums. Uzticamība, apņemšanās un elastīgums ir galvenie faktori. Projekta partneriem jābūt viegli pieejamiem komunikācijai. Pirms projekta uzsākšanas, partneriem ir jāvienojas par vispārējo projekta plānu, kas ir pieņemams visām pusēm. Lai gan dažas projekta daļas nav iespējams sākumā paredzēt, visiem partneriem vajadzētu būt mierā ar projekta sākumā norunāto.
 16. 16. etwinning.net eTwinning Centrālā atbalsta dienesta koncepts, teksts un redakcija - 2015 Ar Creative Commons licenci

×