A01 review feb-march2012

524 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
524
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

A01 review feb-march2012

 1. 1. Кампанія «Залишайся Людиною» www.vsirivni.com.uaЩо може сприяти утвердженнюЄвропейських цінностей в Україні?Як на Вашу думку слід провадитипрофілактичну роботу таінформування жінок та чоловіків вУкраїні для досягнення цілейКампанії "Залишайся Людиною"?Огляд рекомендацій та ідей, які надішли на портал ВСІ РІВНІ в лютому-березні. Ви можетезвернутися до автора будь-якої пропозиції та почати спілкуватися між собою, надіславшилист на електронну пошту: eu4ukr@meta.ua та вказавши номер пропозиції.У звіті представлено 62 рекомендації. Кременчук, 2012
 2. 2. ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У ГОЛОСУВАННІ ЗА ЗАХОДИ КАМПАНІЇ «ЗАЛИШАЙСЯ ЛЮДИНОЮ» У 2012 РОЦІ Твій голос має значення:http://www.vsirivni.com.ua/news/kampan-ya-ya-lyudina-obirai-ta-golosui-za-zakhodi-u-2012-rots-re- struisya-rad-i-d-i Надіслано 78 анкет:
 3. 3. Огляд рекомендацій та ідей, які надішли на портал ВСІ РІВНІ в лютому-березні:1) Впровадження ідей гендерної рівності, дійсної рівності можливостей для людей незалежно від статі2) "Підвищення гендерної культури в українському суспільстві;Подолання усіх видів насильства в суспільстві; Подолання корупції; Прозорість діяльності місцевої та регіональної влади; Професіоналізм та прозорість діяльності правоохоронних органів."3) Гендерна рівність4) Я думаю, що можна розпочати із найпростішого: взаємоповаги і розуміння, незалежно від національності, раси, релігії та інших відмінностей. Розуміння того, що твій голос є цінним і те, що відбуваеється навколо це не тільки життя інших а і життя кожного із нас5) Просвітництво!6) Змінивши себе, зміниш Україну.7) популяризація та пiдтримка розвитку жіночого аматорського спорту та пропаганда здорового способу життя серед жiнок.8) Просвітницька діяльність спрямована на виховання толерантного ставлення до секс меншин.
 4. 4. 9) Я вважаю що треба на сам перед розвивати у людей певні цінності..Більшість проблем виникає саме тому що у людини немає упевненості у самому собі, тому що немає довіри ані до влади навіть інколи до самих близьких людей.В наш час кожна людина "сама за себе"-майже немає розвитку поняття сімї.І навіть марні спроби впрвадження психологів на підприємствах та установах не є продуктивними...Я б хотіла щоб в нашій крайнй була організація куди людина зможе сміло без вагань прийти і отримати моральну та психологічну допомогу незалежно від віку статі, віросповідань та національності.Це має бутидостіпно без офіціозу та заповнення масси анкет тва бланків, що і відлякує багатьохлюдей.Особлива допомога потрібна дітям які знаходяться у інтернатах та бідинках для сиріт- вони виходячи звідти навіть не знають на що вони мають право і куди звернутись за захистом коли це ж саме право порушується.Я вважаю що повинні бути люди та установи в нашій державі котрі допоможуть цим дітям хочаб на мить зрозуміти , що вони такі ж люди як усі з такими ж правами та обовязками, і що найголовніше вони теж потрібні.10) Надання безкоштовного лікування!!! Покращення стану доріг!!! Припинити безлад у політиці!!! Підвищення мінімального прожиткового мінімуму!!!11) Заснування електроного бюлетеня, можу взяти на себе питання ого оформлення, друку та розповсюдження12) Пропагувати правильні цiнностi для молодi.
 5. 5. 13) "Добрый день. Наша команда (называется ""ДЖУРА"" - дети от 12 до 18 лет,находится в городе Днепропетровск,УКРАИНА) нуждается в финансовой помощи для приобретения формы, атрибутов для тренировок, оплаты проезда на тренировки и в другие областя УКРАИНЫ,создание городского (Днепропетровск) штаба и других целей.Джура это военно патриотическая игра ,которая включает в себя военную подготовку (строевая подготовка,приемы с оружием,стрельба с оружия,ЕСТЬ ПРИСВОЕНИЕ ЗВАНИЯ по ДЖУРЕ - выдаются сертиыикаты), казачество (перехрестная борьба , борьба стена на стену,история и обычаи козаков,), туризм (выбор места для лагеря , палатки ,правильное разведение костра , прохождение по веревкам, ).В ""ДЖУРУ"" включены очень много разных мероприятий,тренировок,соревнований (этап ""Добрые дела"",участие детей в ЗАРНИЦЕ,конкурсе ""КОТИГОРОШКО"",акции ""Миколай про тебе не забув"",встречи с ветеранами,помощь интернатам)!!!!Команда""Джура""школы № 34 г.ДНЕПРОПЕТРОВСКА (УКРАИНА) в прошлом году заняла 1 место в г.ДНЕПРОПЕТРОВСКЕ, а в этом году 2 место.Сейчас набираем новые команды!!!.В каждом регионе создается ГОРОДСКОЙ и ОБЛАСТНОЙ ШТАБ ДЖУРЫ!!!В планах развитие игры""ДЖУРА"" по всей УКРАИНЕ (Джуристы- инструктора готовы подготовить и обучать команды во всех областях УКРАИНЫ) и в других странах.Надеемся на Вашу поддержку и сотрудничество (в любой форме). "14) Започаткувати організацію в місті, проводити розяснювальну роботу серед молоді.15) Вважаю за необхідне, працювати з дітьми, проводити тематичні уроки, семінари та інші заходи для формування європейської свідомості підростаючого покоління. Для молоді, думаю, було б цікаво і привернуло увагу - влаштування флешмобів.
 6. 6. 16) Найперше зрозуміти... в якій державі ми живемо!? по-друге, якщо звичайно зрозуміли перше... відстоювати свої ( українські, і для України, українцям) інтереси тих цінностей якими нас поєднює та земля на якій ми живемо... вирішити мовне питання, бо для людей з Євро. Союзу не зрозуміло чому в нас російської мови більше, ніж української у вжитку... ну вдома, на вулиці з друзями - це твоя справа... але на державному рівні держави України є російська - це на мою думку НЕ ПРАВИЛЬНО... екзамен, здав володієш державним постом, на благо розвитку держави... не здав - шукай роботу, де не потребується знання державної мови! Це все для того, що кожна велика і малі держави Євро зони, боролися і відстоювали своє... хоч це була 2 млн. держави... чи понад більше 40 млн. але вони боролися за своє... тому так твердо стоять на своїх позиціях та інтересах... на відмінно від держави України... нажаль... бо якщо спільного не буде, будуть тягти України в інші часи, в різні напрямки, а ще гірше - це з різними інтересами, поділенного народу... Бо дехто навіть не уявляє життя людей Єврозони, бо дайть хибні напрямки для розуміння ситуацій... чому ж людина яка більше пропрацювала на роботах, та отримує пенсію у розмірі... 100-120$, стаж якою зашкалює понад 40 років, і на ту суму, я знаю вони собі практично нічого не позволяють купувати... це добре якщо ще допомоги не потребують від близьких і родичів... як це напевно гнобить їх, що вони вже нікому з державних рівнів не потрібні та й на мою думку наше суспільство також не переймаєтся цею проблемою, і нічого не можуть поставити і змінити... наприклад візьмемо німецького громадянина зі стажом цих 40 років, чомусь більшість з них будуть задоволенні забезпеченням і мають можливість сомому собі оплати круїз по морям, подивитися у похилому віці на світ... бо він це заслужив... і це в тій країни, яка почала і програла дві війни, і тих що розгромили і розбили... і чомусь переможені краще живуть, ніж виграшні... (при тому що Німеччина одна з найпередових країн Єврозони, і досих пор сплачували збитки державам ще за війну 1914-1918 а все через те, що в нас йде на збагаченння певного кола людей...
 7. 7. а не на розбудову державних рівнів для забезпечення народу достатньою зарплатньою, роботою, інфраструктурою і тому подібного... багато чого ще є... "17) Реформа милиции - борьба с коррупцией и пытками, ратификация Римского статут Международного уголовного суда, Реформа судовой системы Украины суд присяжных, Люстрация членов коммунистической партий СССР, Интеграция в Европейский союз .Реформа милиций, ратификация Римского статут Международного уголовного суда, Реформа судовой системы Украины суд присяжных, Люстрация членов коммунистической партий18) Я считаю, что украинские организации по защите прав женщин обязательно должны выступить с публичным требованием юридического признания фемицида в случае с преступлением против Оксаны Макар и Александры Поповой. (Сделать кампанию с требованием внести изменение в УК). В данном случае, фемицид как отягчающее обстоятельство.19) Разяснительная работа с подростками, представление о модели идеальной семьи детям в игровой форме...Работа психологов и правоохрантельных органов с социально неблагополучными семьями, которая проводилась более активно и ответственно20) Ознайомлення з історією та культурою Європи, впровадження "європейських"уроків в школах, проведення днів європи та днів україни в закладах, організація та участь у поїздках до Європи21) Можливість надання молоді першого робочого місця після закінчення ВУЗу. Адже тоді, молодий спеціаліст використовуватиме отриманні знанні на практиці, а отже й просуватиме цінності.
 8. 8. 22) Необхідно більше популяризувати справжні цінності, але бути щирими і говорити про те, що навіть в Європі все може складатися не дуже добре (як от є наразі, враховуючи ту кризову ситуацію, в якій вона опинилася..), якщо вона не дотримується, а лише декларує ці принципи!!!23) Хочу и буду оставаться человеком.Для дальнейшей интеграции в Европу остро необходимо уничтожить коррупцию24) "Я вважаю дуже важливим просування Європейських цінностей в Україні бо:Україна є європейською державою,і цей факт активно позиціонується у всіх джерелах,а практично ми часто маємо різні ситуації, які не можливі для європейської країни. Це стосується і рівня медичного обслуговування і рівня фінансування соціальних установ і рівня цін на продукти та комунальні послуги співвідносно до заробітньої платні. Мене, як студентку, молоду громадянку нашої країни дуже обурює нинішня ситуація і я прагну змін. Ми маємо гідні ресурси та неабиякий потенціал для покращення ситуації в Українію"25) "Працюю у сфері захисту прав дітей з дитбудинків. Дуже важко зрушити з мертвої точки процес оформлення документів для подальшого усиновлення дитини, бо представникам громадськості не надають інформації та не дають змоги допомогти. Результат - немовлята, яких, зазвичай, усиновлюють у першу чергу, іноді роками сидять у дитбудинках з причини ВОЛОКІТИ з документами та порушення законних строків їх оформлення...і кожен день дорослішання у такому середовищі втрачають шанс на сімю.26) Хочу змін щодо надання громадськості більших прав з контролю за наданням дітям дитбудинків статуму дитини- сироти/дитини, позбавленої батьківського піклування.
 9. 9. 27) Я ПРОТИ "просування Європейський цінностей в Україні". Я ЗА просування українських цінностей в Україні. І мені побоку усі ті цінності, що навязуються нам, українцям, нашими "братами старшими".28) Утвердити в Україні принципи гендерної рівності.29) Активізувати роботу Євроклубів для виховання свідомих українців30) Необхідне створення активного діючого жіночого руху, висвітлення важливих і актуальних питань через проведення акцій. Потреба у такій організації є, багато дівчат, жінок приєднаються, я й сама за громадську активність, всіляко підтримала би ці дії.31) Заохочення молоді до європейських волонтерських програм; розвиток неформальної освіти;- робота з сільскою молоддю32) Мені здається, що було б непогано впровадити програми обміну школярів в різні країни (Європи, Азії, Африки, Америки). Це важитво для того, щоб школярі, на літо, наприклад, могли б пожити і повчитись у мультинаціональному середовищі та зрозуміти ще зі шкільних часів, що люди будь-якої національності з будь- яким кольором шкіри, або розрізом очей - рівні. І що не потрібно ділити людей на хороших і поганих за національною або гендерною приналежністю, а знаходити хороших людей у будь-якому оточенні.33) В першу чергу нашим людям потрібно набратись людяності і поваги одне до одного,навчитись перестати всіх осуджувати хто чимось від них відрізняється.
 10. 10. 34) Маю досвід проведення треніннів в навчальних закладах та у літніх міжнародних таборах. Важаю досить важливим та актуальним проводити програми обміну для просування Європейських цінностей в Україні.35) Організувати ряд освітніх тренінгів для молоді.36) На мій погляд, дуже важливо не забувати про те, що в українців присутні також і східні цінності. Тому при розробленні просвітницьких програм це потрібно враховувати. Потрібно не навязувати, а зацікавити, мотивувати людей.37) Безвизовый въезд. Поднять уровень з.п. на уровне Евросоюза.. Продовать Евробонды населению38) Питання рівності безумовно є найпрірітенішим. Рівності за віком, за статтю, за віросповіданням, за соціальним статусом, за станом здоровя39) Власне, розповідати що ж то таке "європейські цінності". та апелювати не до рівня так званих "європейських" зарплат та соціалььних виплат, а до рівня поваги особистості та її прав у Європі!!! бо саме це і є критерієм "європейськості" для мене!!!40) Разъяснительная и информационная работа для уменьшения -фобий, в частности ксенофобии и гомофобии.41) Мене цікавлять зйомки документальних фільмів, в яких показана людська гідність, отптимізм людини. Прощення і любов, що очищуть пам"ять.
 11. 11. 42) Хочу влаштувати реальну допомогу малозабезпеченим сім"ям. В мене маленька дитина, і залишається багато речей. А хтось не має можливості придбати ці речі. Я хочу віддавати їх, тому хто не має можливості купувати, і у кого скрутна життєва ситуація....43) Права людини в нашій державі повинні бути основним законодавчим принципом. Повинна виконуватись Конституція і українці повинні прагнути жити за європейськими стандартами. Люди мають мати достатній рівень доходів, а не жити від зарплати до зарплати. Насильство -це наслідок злиднів і розчарування (як правило), а злидні породжують відповідний менталітет. Наші люди не відчувають себе вільними, впевненими в завтрашньому дні. Люди бояться народжувати дітей, адже не впевнені в тому, чи зможуть їх забезпечити. Не кажучи про вищу освіту. Закон повинен бути рівним для всіх. І багатих, і небагатих людей.44) Надо создать серию фильмов против насилия и запустить на широкий экран, и выложить на все доступные сервера Украины...45) Розвивати ціності Євроітергації серед молоді46) Я хочу проводити якнайбільше інформаційних заходів задля того, щоб люди розуміли насправді що таке європейські цінності. В ці заходи в ходять: кампанії по школам, "живе" спілкування на всіляких громадських заходах, екологічні акції, міжнародні програми тощо...
 12. 12. 47) Меня интересует вопрос равности всех перед законом и неподкупности милиции. Мой бывший муж является наркоманом, постоянно меня избивал и сейчас пытается забрать у меня ребёнка, шантажируя меня таким образом для того что-бы я забрала заявление с прокуратуры. У его родителей есть деньги, и они подкупают органы власти, мед персонал меня с переломанное ключицей и сотрясением мозга на третий день буквально выставили с больницы. Про какие Европейские ценности можно говорить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!48) Українську культуру та звичаї, наші традиції49) Ті люди, що образили Гайтану і нас всіх загалом не зміняться. Це неможливо. Вони можуть приховати грубість, але не знищити. Вони такими себе виховали. Вас не було тоді в їхньому дитинстві, щоб підказати їм дорогу."50) Просвещать молодежь в этой теме, распространять информацию, активно содействовать51) Написання матеріалів щодо насильства в Україні, робота з жінками, які потрапили в скрутне становище та інше.52) Мені здається, важливо виховувати європейські цінності в дітях. Адже дуже важко виправити звички і вподобання вже сформованої людини, а от діти завжди легко звикають до чогось нового. Потрібно тільки правильно підносити інформацію.53) Культурный обмен делегациями по разным отраслям общественной и экономической деятельности. Возможность увидеть все своими глазами - самый главный стимул для внедрения лучшего зарубежного опыта у себя.
 13. 13. 54) Для просування Європейських цінностей в Україні спочатку потрібно їх чітко визначити та "підлаштувати під українського споживача", а потім активно просувати та пропогандувати. Доволі важливі теми вже були підняті, боротьба за права жінок, попередження та запобігання насильству, гуманне ставлення до природи і тварин, активний відпочинок і здоровий спосіб життя. Ось мало тільки бажаючих та активних, які б за ці цінності боролись і їх дотримувались. Є колосальна кількість програм, які потрібно доносити в маси,а в мене є язик та вміння ним цю інформацію та думку вкласти в кожне серце. Сподіваюсь, разом ми зможемо зробити більше!55) Добрый день! Давно читаю Ваш сайт. Буду рада сотрудничеству с Вами. Я работаю в фармацевтической компании, мы уже не первый год помогаем лекарствами и денежными средствами онкологическому центру, больным детям. Пусть эта благотворительная акция и 2 раза в год проходит, но это тоже помощь и поддержка. Возможно, я смогу заинтересовать руководство Компании, в которой я работаю, помогать и другим социальным организациям. Считаю. что если дать молодым людям (парням, девушкам) возможность проявить все свои лучшие черты характера во благо общего дела и личного саморазвития - мир станет лучше и добрее. В это нужно верить, и всё получится.Искренне буду рада помочь! И как волонтёр, и как посол. Это мне близко и понятно. Спасибо"56) Маю свій журналістський погляд на ці проблеми. Хотів би його розповсюджувати...57) На мою думку. треба до нас залучати якомого більше Європейських студентів.Спілкування з ними допоможе нам швидше просунути Європейські цінності в Україін:)
 14. 14. 58) Вважаю необхідним показувати освітні короткометражні фільми про Європейські цінності в кінотеатрах міст міліонерів України та в освітніх закладах малих міст та селищ країни.59) Важаю можливим і необхідним започаткувати просування Європейських цінностей в початкових школах країни. Це можливо робити за участю волонтерів в формі днів Європи в твої школі та ін.60) Для просування європейських цінностей на України особисто я якомога більше б залучав молодь та дітей до реалізації цікавих соціально та суспільно важливих проектів, а вже через молодь та дітей прийдуть до цього руху і їхні батькі, родичи та просто широка громадськість старшого покоління61) Мають бути впровадженні толерантність, гендерна рівність та більшість інших європейських цінностей, які, на жаль, ще трохи дикуваті нашому пострадянському суспільству"62) Через телебачення, соц. опитування, інтернет

×