Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Алан
Мілн
Шотландець за походженням, Алан Александер Мілн
народився 18 січня 1882 року у сім’ї директора приватної школи
для хлопчик...
Освіту Алан здобував спочатку у Вестмінстерській школі, а
потім – у Кембріджському університеті, де вивчав математику.
Про...
Після народження сина Крістофера Робіна він почав писати
для дітей. Великий успіх мали його вірші для дітей «Коли ми
були ...
Історія казкового персонажа Вінні-Пуха почалась 21 серпня
1921 року, коли Алан Мілн подарував своєму синові
Крістоферу Роб...
П’ятачок насправді був іграшкою Крістофера Робіна,
подарованою сусідами. Кенга з Ру і Тигра, які в оповіданнях про
Вінні-П...
Алан ніколи не читав книг про Вінні-Пуха сину.
Крістофер вперше прочитав вірші і розповіді про
ведмедика тільки через 60 р...
Мало хто з відомих казкових і мультиплікаційних
персонажів удостоювався такої честі, як вулиця імені себе.
А у ведмежати В...
У 1952 році Мілн тяжко захворів. Йому довелося перенести
складну операцію на головному мозкові. Останні роки життя
письмен...
Книжка Алана Мілна «Вінні-Пух та всі-всі-всі» —
надзвичайно популярна в багатьох країнах світу.
Її перекладено 25 мовами с...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Алан Мілн

362 views

Published on

Англійський письменник Алан Мілн ввійшов в історію дитячої літератури, як автор казки про плюшевого ведмедя Вінні -Пуха й низки віршів. Мілном було написано й інші твори для дітей, але найбільший успіх випав на названу казку і вірші.

Published in: Internet
 • Be the first to comment

Алан Мілн

 1. 1. Алан Мілн
 2. 2. Шотландець за походженням, Алан Александер Мілн народився 18 січня 1882 року у сім’ї директора приватної школи для хлопчиків. Своє дитинство він провів у Лондоні. На той час у школі викладав знаменитий фантаст Герберт Уельс, про якого згодом з вдячністю згадував Мілн.
 3. 3. Освіту Алан здобував спочатку у Вестмінстерській школі, а потім – у Кембріджському університеті, де вивчав математику. Проте справжнім його покликанням стала література, а першим надрукованим твором — пародія на Шерлока Холмса. Після закінчення університету Мілн працював заступником редактора гумористичного журналу «Панч».
 4. 4. Після народження сина Крістофера Робіна він почав писати для дітей. Великий успіх мали його вірші для дітей «Коли ми були маленькими» , «Тепер нам вже шість», а справжню славу принесли казки про Вінні-Пуха: «Вінні-Пух та його друзі», «Дім на Пуховій галявині» .
 5. 5. Історія казкового персонажа Вінні-Пуха почалась 21 серпня 1921 року, коли Алан Мілн подарував своєму синові Крістоферу Робіну плюшевого ведмедя на день народження… Перші розповіді про Віні та Робіна вигадала дружина письменника, розповідаючи їх сину на ніч. Згодом з’явились інші історії та персонажі, створені самим Аланом.
 6. 6. П’ятачок насправді був іграшкою Крістофера Робіна, подарованою сусідами. Кенга з Ру і Тигра, які в оповіданнях про Вінні-Пуха з’являються дещо пізніше, були куплені батьками Крістоферу Робіну вже спеціально, щоб урізноманітнити історії. Подарованого батьками ослика Іа-Іа Робін, граючись, позбавив хвоста. Тому в книзі це найсумніший та похмурий герой. Вигаданими персонажами є Сова і Кролик, саме тому вони в історіях постають як реальні звірі, а не як іграшки.
 7. 7. Алан ніколи не читав книг про Вінні-Пуха сину. Крістофер вперше прочитав вірші і розповіді про ведмедика тільки через 60 років після їх появи.
 8. 8. Мало хто з відомих казкових і мультиплікаційних персонажів удостоювався такої честі, як вулиця імені себе. А у ведмежати Вінні є. З 1954 року у столиці Польщі, Варшаві, існує вулиця Вінні- Пуха (або Ulica Kubusia Puchatka, якщо польською).
 9. 9. У 1952 році Мілн тяжко захворів. Йому довелося перенести складну операцію на головному мозкові. Останні роки життя письменник провів у своєму домі у Сусексі за читанням. 31 січня 1956 року Алана Олександра Мілна не стало. На його надгробку друг письменника, художник Едуард Шеппард, який ілюстрував перше видання «Вінні-Пуха», зробив малюнок: хлопчик та плюшевий ведмедик, весело вистрибуючи, йдуть кудись вдалечінь...
 10. 10. Книжка Алана Мілна «Вінні-Пух та всі-всі-всі» — надзвичайно популярна в багатьох країнах світу. Її перекладено 25 мовами світу та видано більше 20 –ти мільйонів примірників.

×