Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Віртуальна виставка "Краси природи не зіпсуй!"

75 views

Published on

Любий друже! Запрошуємо тебе здійснити віртуальну подорож книжковою виставкою і зазирнути у чарівний світ природи. На тебе чекає знайомство з тваринами, птахами, рослинами та багато цікавого про нашу планету.
Від твоєї поведінки у природі залежить, чи побачить ще хтось красу лісу і голубінь ріки, чи почує щебетання пташок, чи зможе насолодитись таємницями природи.
Сподіваємось, що ця віртуальна виставка допоможе тобі.

Published in: Art & Photos
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Віртуальна виставка "Краси природи не зіпсуй!"

 1. 1. Віртуальна книжкова виставка-застереження
 2. 2. Від твоєї поведінки у природі залежить, чи побачить ще хтось красу лісу і голубінь ріки, чи почує щебетання пташок, чи зможе насолодитись таємницями природи. Сподіваємось, що ця віртуальна виставка допоможе тобі. Любий друже! Запрошуємо тебе здійснити віртуальну подорож книжковою виставкою і зазирнути у чарівний світ природи. На тебе чекає знайомство з тваринами, птахами, рослинами та багато цікавого про нашу планету.
 3. 3. Не рви, не знищи , не зруйнуй – Це заповідь для тебе, Красу планети не зіпсуй Вона одна під небом.
 4. 4. Ця книга про найдивовижніші рослини. Прочитавши її, ви дізнаєтеся багато цікавих фактів, наприклад,у якої рослини найбільші квітка і плід, яка рослина найвища, а яка найлегша, хто вперше придумав квітковий годинник і які пастки готують деякі рослини-хижаки для комах.
 5. 5. Відома дитяча письменниця вирішила розкрити деякі з секретів власного квітника – й подарувала читачам мініатюрні оповідання про найулюбленіші квіти. У цій унікальній книжці, крім дивовижних квіткових історій Зірки Мензатюк, ви знайдете й численні зображення зі старовинних гербаріїв, а також майже наукові описи тридцяти квітучих і пахучих чудес.
 6. 6. Одного разу ти прийдеш до лісу і захочеш дізнатися, що відбувається тут у різні пори року, як змінюється природа; які тут живуть комахи, птахи й звірі; як називаються рослини, що радують тебе своєю красою. Розкрий цю чарівну книжку, і вона допоможе тобі відповісти на найцікавіші запитання.
 7. 7. Ви думаєте, вашому синові чи доньці ще рано знайомитися з енциклопедіями? Якщо малюкові вже виповнилося 2 роки - саме час! Книга допоможе дитині отримати загальне уявлення про ліс та його мешканців. Розглядайте разом картинки, вивчайте нові слова та дізнайтесь багато нового!
 8. 8. Які ліси ростуть на нашій планеті? Скільки років живе дерево? Відповіді на ці та багато інших питань юні читачі знайдуть у захоплюючій, чудово ілюстрованій енциклопедії, в якій розповідається про ліси різних природних зон Землі та їх мешканців.
 9. 9. Лис - підступний крадій. Ведмідь - загроза для всього лісу. Існує чимало таких порівнянь. Цікаво, чи всі вони правдиві? Адже маленький милий кажан ніколи не п’є людської крові. Чорний кіт, який переходить дорогу, не наврочить лиха. Рушаймо з нами у подорож до світу природи й ти дізнаєшся, що навколо все не таке, яким може здаватися на перший погляд.
 10. 10. Як зимує білка? Хто полює на кролів? Як піклується про мишенят самка миші маленької? Як кажани літають у темряві? Про життя і звички цих маленьких пухнастих звірів юні читачі дізнаються, прочитавши нову дитячу енциклопедію.
 11. 11. Що роблять дикі тварини, коли хворіють? На відміну від домашніх улюбленців, вони не можуть відвідати ветеринара. Зате вміють запобігати хворобам та лікувати самих себе за допомогою листя, коріння, насіння. Ця книжка розповідає про те, як дикі тварини застосовують особливі ліки й самі здогадуються, з чого їх приготувати.
 12. 12. Задовго до того, як люди навчилися будувати собі житло, у природі вже існували неймовірні споруди й талановиті майстри. У цій книзі ви дізнаєтеся про 14 досконалих проектів, здійснених тваринами-архітекторами. Це надихне маленьких читачів по-новому, уважніше поглянути на світ архітектури навколо нас — і природної,і людської.
 13. 13. Ця книжка — приголомшливий коктейль із фантастичних ілюстрацій і захопливих, сповнених дотепних жартів, історій про дивовижну дику природу, якої ми ніколи не бачили.
 14. 14. На сторінках цієї книги відкривається новий світ – середовище, яке оточує нас: від ґрунту під нашими ногами до хмар у нас над головою. Завдяки чудовим ілюстраціям видно, як рослини і тварини співіснують в одному середовищі. Написана просто й цікаво, ця книжка засвідчує, що в довкіллі панує гармонія, яку так легко можна порушити.
 15. 15. Перед Вами незвичайна книжка - перша книжка дитини про природу. Вона допоможе розкрити, пізнати і зрозуміти чарівний світ природи, її красу та велич. Світ природи - багатий і різноманітний, таємничий і незбагненний. Спробуйте увійти в нього і пізнати всю його красу і загадковість.
 16. 16. Перед вами книга, яка розповість дітям про сміття, його вплив на навколишнє середовище і способи, що дозволяють боротися з його негативними наслідками. Ця книга інтерактивна. У ній є місце для запису своїх думок, цікавих спостережень та ідеї. Зазвичай дітям складно пояснити що таке сміття насправді, вони просто сприймають його як щось звичне, наприклад як сміттєві пакети, які всі щодня викидають в баки, в один або кілька.
 17. 17. «Екокнига» - це справжній посібник із порятунку планети! З нею маленькі чомусики навчаться оберігати ліси, дбати про тварин і рослини, економити ресурси. Щоб виконати завдання, треба пройти справжній квест: зібрати данні про ліс, розвинути суперздібності та ознайомитися з екопам’ятками.
 18. 18. Мрієш урятувати людство? «Екокнига» – твій шанс зробити це. Якщо ти тримаєш її в руках – ти вже обраний. Ти – екогерой. І твоя головна справа – врятувати місто. У книзі є все необхідне, щоб виконати її блискавично.
 19. 19. Юні друзі,будь-ласка ,любіть і бережіть природу!!! Світ прекрасний навколо тебе – Сонце ясне і синє небо. Птахи і звірі, гори і ріки – Нехай він буде таким навіки! Нехай людина добро приносить Бо світ навколо любові просить.

×