Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Nestayko kn

132 views

Published on

Книги – ювіляри 2020 року Всеволода Нестайка
(Віртуально-пізнавальний проект «З Днем народження книго!»)

Published in: Art & Photos
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Nestayko kn

 1. 1. Книги – ювіляри Всеволода Нестайка 2020 року
 2. 2. 50 років В 1970 році вийшла заключна частина трилогії «Тореадори з Васюківки» - «Таємниця трьох невідомих». Ця повість — про нові пригоди веселих, непосидючих і вигадливих шкільних друзів Яви Реня та Павлуші Завгороднього.
 3. 3. 45 років «Олексій, Веселесик і Жарт-Птиця» – це казочка відомого українського дитячого письменника Веволода Нестайка, написана ще в 1975 році. Ця книга - захоплююча розповідь про пригоди маленького хлопчика Олексія та його друзів. Перед героями цієї історії стоїть непросте завдання — перетворити неслухняного капризулю Олексія-Плаксія на гарного малюка Лесика-Веселесика. Досягти мети допоможуть лише дружба, добро і наполегливість.
 4. 4. 35 років В 1985 році Всеволод Нестайко написав продовження повісті «Одиниця «з обманом» - «П’ятірка з хвостиком», вирішивши, що там, де є 4-Б, неминуче має бути й 4-А клас. Та якщо у першій частині автор «підглядав» за героями, то в другій — діти самі уважніше приглядаються одне до одного, шукаючи поміж себе «героя», котрий передав міліції загублені інкасатором гроші. Окрім того, невідомий доброзичливець виставляє учням дивовижні «п’ятірки з хвостиком» за добрі вчинки, продиктовані совістю та любов’ю.
 5. 5. 30 років В 1990 році вийшла збірка детективів «Таємничий голос за спиною» в яку ввійшли три повісті: «Таємничий голос за спиною», «Повторне зникнення Ципи», «Агент СД». У книзі відомого українського дитячого письменника розповідається про незвичайні пригоди двох п’ятикласників, які за збігом обставин потрапляють до рук організованої злочинності. У повістях є все, що притаманно сучасному детективу: погоні, засідки, пограбування.
 6. 6. 25 років В 1995 році була надрукована пригодницька казка «Чорлі» видатного дитячого письменника Всеволода Нестайка про добро, дружбу і справжнє щастя. Маленькому Айку дісталася непроста задача - знайти лицаря Орландо і розкрити йому важливу таємницю. І невідомо, чим би закінчилося це дивовижна і небезпечна пригода, якби на допомогу хлопчику не прийшов веселий чарівний кіт Чорли, який допоміг хлопчику стати сміливим і подолати всі перешкоди....
 7. 7. 20 років На початку 2000 року Всеволод Нестайко надрукував у дитячому журналі «Барвінку» свою нову повість-казку «Ковалі Щастя, або Новорічний детектив», яка згодом вийшла окремою книгою. Новий рік ось-ось настане. Але назріває справжня катастрофа: лихий чаклун Зландій викрадає у Ковалів Щастя чарівний мішок зі щастинками-золотинками - тепер діти не отримають подарунків від Діда Мороза і будуть нещасними. Та чи здійсниться злодійський план, коли за справу взявся досвічений детектив Бровко Барбосович?
 8. 8. 15 років В 2005 році друкується правдиво-фантастична повість славного українського казкаря Всеволода Нестайка «Чарівні окуляри». Книга відкриває неосяжний світ веселих казкових пригод двох хлопчаків у шаленому ритмі сучасного життя. Іскрометний гумор та захоплюючий сюжет зроблять подорож до цього світу яскравою та незабутньою.
 9. 9. 10 років До збірки, яка вийшла в 2010 році, увійшли три повісті: «Таємниця Віті Зайчика», «Чарівний талісман» і «Повість про те, як школярі побували в доісторичному часі і чим це закінчилося». У цих творах ідеться про шкільне життя, про справжню дружбу, захопливі пригоди й дивовижні події, учасниками яких стають школярі. З притаманною йому майстерністю, щирістю, глибиною автор описує непрості стосунки дітей з дорослими, уміння своїх героїв знаходити вихід зі складних ситуацій. Як завжди, у творах Всеволода Нестайка немає місця тузі, зневірі, журбі; натомість читачів приваблює гумор, самовідданість, оптимізм героїв, віра у здійснення мрій.
 10. 10. 10 років В 2010 році вийшла повість - казка «Дивовижні пригоди незвичайної принцеси». У цій книзі принцеса Іванна геть не схожа на принцес, про яких звикли читати діти, адже їй не сидиться у палаці, їй зовсім не хочеться танцювати на балах. То про що ж мріє сучасна принцеса?
 11. 11. З Днем народження книги!

×