Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
Recalde alejandro
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

0

Share

Download to read offline

Web tasarım izmir

Download to read offline

Protan, web tasarım izmir alanında faaliyet gösteren dijital reklam ajansıdır. Web tasarımın yanısıra kurumsal kimlik ve internet reklamcılığı çözümleri de sunmaktayız.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to like this

Web tasarım izmir

  1. 1. Protan Yaratıcı Çözümler izmir’de web tasarımın yeni adı! Protan, 2009 ylında izmir’de doğan genç ve deneyimli dijital reklam ajansıdır. Web tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik, e-ticaret çözümleri, sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, tanıtım ve reklam filmi alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Yaptığımız çalışmalar içinde web tasarım çözümlerimiz en büyük payı almakta ve bu alanda pek çok firmayla çalışmış bulunmaktayız. Web tasarım çözümlemelerini tasarım, yazılım, seo ve yayın sonrası olarak bir bütün içinde planlayıp hizmete sunmaktayız. Web tasarım adı altında yaptığımız çalışmaları profesyonel, genç ve dinamik bir ekiple sürdürmekteyiz. Dürüstlük, kalite, güvenilirlik kavramlarını en üst seviyede tutan Protan, web tasarım izmir alanında en iyi olmayı hedeflemiş, gün geçtikçe hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Web tasarım alanında gösterdiğimiz bu başarı, ger geçen gün artmaktadır. Bu başarıyı devam ettirmek ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışmaktayız. izmir web tasarım anahtar kelimesi ile başladığımız bu yolda, her gün gelişmenin ve büyümenin mutluluğunu sizlerle birlikte yaşıyoruz. Sitemizi inceleyerek bizle ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz: www.protan.net.tr

Protan, web tasarım izmir alanında faaliyet gösteren dijital reklam ajansıdır. Web tasarımın yanısıra kurumsal kimlik ve internet reklamcılığı çözümleri de sunmaktayız.

Views

Total views

144

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

2

Actions

Downloads

1

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×