Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

En iyi koçluk eğitimi

330 views

Published on

E-Koc Academy provides educational opportunities for all levels of students. Coaching Education Department is committed to offering coaches one of the highest-quality coaching education experiences in the world through.

Published in: Education
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

En iyi koçluk eğitimi

  1. 1. Türkiye’de aradığınız en iyi koçluk eğitimini bulmak istiyorsanız değişik koçluk eğitimleri arasından tercih yapabilirsiniz. ICF Akredite Koçluk eğitimlerini tavsiye ederiz
  2. 2. Birçok insanın yaşadığı özellikle yaşlıların sık sık yaşadığı unutkanlığın nedeni bulundu. Deneylerin ilk bulgularına göre, özelikle ileri yaşlarda B2M proteiniyle beraber hafıza kaybı ve unutkanlık gibi sorunlar ortaya çıkıyor.
  3. 3. Türkiye siyasetine damga vuran isimlerden biriydi Süleyman Demirel. THY'de çalıştığım dönemlerde VIP uçuşları sayesinde onu biraz daha yakından tanıma şansım oldu. Her zaman çok kibardı ama, en çok o "babacan" yönünü hissetmemek mümkün değildi.

×