Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Dinaminis retargetingas - Facebook reklamos efektyvumo palyginimas

375 views

Published on

Personalizuoto retargetingo Facebook'e palyginimas su retargetingu naudojant dinaminius banerius.

Published in: Marketing
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Dinaminis retargetingas - Facebook reklamos efektyvumo palyginimas

  1. 1. Facebook ir įprastų dinaminių banerių efektyvumo palyginimas 2014 m. vasario mėn. Adtarget.me pradėjo pirmąsias testines retargetingo kampanijas per Facebook Exchange. Mūsų klientų dinaminiai baneriai pradėti rodyti dešiniajame Facebook stulpelyje. Facebook – populiariausias pasaulyje socialinis tinklas, kuriuo kiekvieną mėnesį naudojasi daugiau nei 1 milijardas žmonių. Lietuvoje, Facebook duomenimis, galima pasiekti daugiau nei 1,2 mln. vartotojų. Pasinaudoti dinaminių banerių suteikiamais pranašumais tiesioginiai Facebook klientai neturi galimybės, tokias paslaugas gali siūlyti tik ribotas skaičius DSP, turinčių automatines sąsajas su Facebook Exchange. Džiaugiamės, kad pirmieji Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Ukrainoje pasiūlėme šias paslaugas savo klientams. Ir norime su visais pasidalinti pirmaisiais reklamos kampanijų rezultatais bei palyginti juos su įprastinių dinaminių banerių efektyvumu. CPM kaina Reklamos rodymo kaina yra ~4 kartus mažesnė nei įprastinių reklaminių banerių, rodomų per tarptautinius ir vietinius reklamos tinklus, ir atsižvelgiant į reklamos kampanijos nustatymus gali svyruoti nuo 0,3 iki 0,5 Lt už 1000 parodymų (CPM).
  2. 2. Efektyvumo rodikliai Personalizuotas retargetingas naudojant dinaminius banerius yra viena efektyviausių tiesioginės rinkodaros priemonių, kurias naudoja daugelis el. parduotuvių visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Pirmieji mūsų bandymai su Facebook dinaminiais baneriais nuteikia dar optimistiškiau. Vidutiniškai visose vykdytose retargetingo kampanijose tiek paspaudimo kaina (CPC), tiek kaina už veiksmą (Post click CPA) yra dvigubai žemesnė nei tie patys klientai, dalyvavę bandomosiose kampanijose, gaudavo naudodami jau įprastus dinaminius banerius. Pasiekiamumo rodikliai Reklamos užsakovams svarbu ne tik retargetingo kampanijos efektyvumo rodikliai, bet ir pasiekiamos auditorijos dydis. Šis rodiklis labai priklauso nuo retargetingo kampanijos nustatymų, bet akivaizdu, kad Facebook yra didžiausias tinklalapis, kuriame galima pasiekti ir susigrąžinti lankytojus, kurie paliko el. parduotuvę taip ir nepabaigę pirkimo proceso. Bandomųjų kampanijų metu Facebook dinaminiai baneriai sulaukė net 37% parodymų ir pagal šį rodiklį galima vertinti, kad Facebook yra didesnis ne tik už bet kurį atskirai paimtą tinklalapį, bet ir už atskirai paimtus didžiuosius reklamos tinklus. Vertinant tai, kad Facebook dešiniojo stulpelio reklaminiai baneriai nėra tokie pastebimi kaip tradiciniai dinaminiai baneriai įprastuose tinklalapiuose, nestebina ir tai, kad ir jų CTR rodiklis yra žemesnis. Bandomųjų kampanijų metu šis rodiklis buvo maždaug 2 kartus žemesnis nei gaunamas su tradiciniais reklaminiais skydeliais.
  3. 3. Apibendrinimas Šioje apžvalgoje buvo analizuojami 6 Lietuvoje ir Latvijoje veiklą vykdančių el. parduotuvių personalizuoto retargetingo kampanijų duomenys: Pirmosios personalizuoto retargetingo kampanijos Lietuvoje patvirtino pasaulinę patirtį, kad Facebook Exchange yra didžiausias ir efektyviausias kanalas vykdant tiesioginės rinkodaros kampanijas el. parduotuvėms. Adtarget.me dinaminių banerių technologija ir Facebook pasiekiami interneto vartotojai – šiandien yra vienas efektyviausių sprendimų Lietuvoje, galintis klientams garantuoti žemiausias kainas ir didžiausią investicijų grąžą (ROI), vertinant reklaminėms kampanijoms išleistus pinigus. Įprastinio ir Facebook dinaminių banerių pavyzdžiai Klientai, jau besinaudojantys Adtarget.me teikiamomis personalizuoto retargetingo paslaugomis, pasinaudoti dinaminiais Facebook baneriais gali be jokių papildomų investicijų. Tuos el. parduotuvių savininkus, kurie dar nesinaudoja mūsų paslaugomis, kviečiame susisiekti ir aptarti bendradarbiavimo galimybes. http://www.adtarget.me/lt/susisiekite/ info@adtarget.me Tel. +370 5 273 0065 Bendraukime: Twitter, Facebook, LinkedIn

×