Personal Branding

889 views

Published on

Автор презентації - Сергій Даниленко, презентацію можна використовувати для будь-якої діяльності, яка не є комерційною.
Презентація була показана на EduCamp 2009 у Києві у жовтні 2009 року.

Published in: Technology, News & Politics
 • Be the first to comment

Personal Branding

 1. 1. Особистий брендінг. Побудова онлайн-репутації. Україна, Київ, Educamp 24-25 жовтня 2009 р. Сергій Даниленко, http://danylenko.com
 2. 2. Вплив онлайну на офлайн О! Ц ікавий блог у N! Варто залучити його до тестування нашої нової продукції. Я бачив цікаві презентації менеджера компанії Y, давай за мовимо у них по слуги. У цієї PR- аген ції цікавий корпоративный блог. Толково пишут ь . Запросимо їх до участі в тендер і . Дякуємо за увагу до нашої вакансії. У вас є блог? В и спілкуєтесь в соц і альн и х мережах , Тв і ттер і ? http://mediarevolution.ru/advertiser/brands/2167.html
 3. 3. Соціальний граф . Соціальний капітал.
 4. 4. Блог http://arturclancy.com/ ТОП-серв іси для створення блогів LiveJournal.com, Blogspot.com, Wordpress.com
 5. 5. Звичайні соціальні мережі Для спілкування з друзями й однодумцями: Facebook.com, Vkontakte.ru
 6. 6. Професійні соціальні мережі Кращі соціальні мережі: Linkedin.net, Profeo.ua .
 7. 7. Twitter Twitter.com
 8. 8. Flickr для фото Аналоги: fotki.yandex.ru, picasa.google.com
 9. 9. YouTube для відео Аналоги: vimeo.com, video.mail.ru.
 10. 10. Slideshare.net для презентацій
 11. 11. Що знає про мене Google?
 12. 12. Онлайн-моніторинг Alerts.google.com
 13. 13. Нікнейм, e-mail , домен , аватарка Найкраща пошта - http://gmail.com
 14. 14. Мої друзі http://vaxo.livejournal.com/profile
 15. 15. Проекти, над якими я працював http://daniel-ua.livejournal.com/profile
 16. 16. Мої публікації онлайн, фото, відео http://h.ua/profile/164/
 17. 17. Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн <ul><li>Спілкуйтесь в Інтернеті, коментуйте інших людей. </li></ul><ul><li>Створіть перелік сайтів і блоггерів, які пишуть на цікаві Вам теми, й підпишіться на них через RSS в Google reader . </li></ul><ul><li>Зверн іть увагу на дизайн Вашого блога. Налаштуйте дизайн під себе. Знайдіть золоту середину між красою і функціональністю. </li></ul><ul><li>Перевірте, чи легко відвідувачам підписатись на Ваш RSS , e-mail розсилку, зв ’ язатись з Вами у соціальних мережах. </li></ul><ul><li>Використовуйте прості шрифти і приємну кольорову гамму. Найкращий варіант – чорні літери на білому фоні. </li></ul><ul><li>Не перевантажуйте свій сайт чи блог рекламою. </li></ul><ul><li>Не зловживайте віджетами у боковій панелі. </li></ul><ul><li>Контролюйте, наскільки швидко завантажується ваш блог. </li></ul><ul><li>Налаштуйте RSS- трансл яції в Twitter, Facebook, на інші блог-сервіси (в ЖЖ через RSS2lj.net). </li></ul><ul><li>Переконайтесь, що Ваші профілі в соціальних мережах залінковані між собою. </li></ul><ul><li>Додайте посилання на свій блог у підпис до е-майл, на візитівки , при спілкуванні на форумах. </li></ul>
 18. 18. Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн <ul><li>12. Створюйте новий контент регулярно, принаймні 2-3 рази на тиждень. </li></ul><ul><li>13. Намагайтесь бути корисним іншим людям. </li></ul><ul><li>14. Пишіть невеликі тексти, розбиті на абзаци по 3-4 речення. Пам ’ ят аємо про цікавий клікабельний заголовок. </li></ul><ul><li>15. Додавайте до записів ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео. </li></ul><ul><li>16. Коли пишете в блог, використовуйте різні жанри і формати: новина, цікавий лінк, інтерв ’ ю, власні роздуми, звіт по проекту, ексклюзив, список, фоторепортаж. </li></ul><ul><li>17. Не видаляйте критичні коментарі. Видаляйте тільки спам або грубі коментарі. </li></ul><ul><li>18. Посилаємось на інших блоггерів. Робимо RT в Twitter. Створюємо blogroll. </li></ul><ul><li>19. Дяку ємо людям за їх часу, увагу, допомогу. </li></ul><ul><li>20. Помічаємо важливі для друзів дати і події: дні народження, запуск або завершення нових проектів, перехід на нову роботу. </li></ul><ul><li>21. Запитуємо у людей їх думки. </li></ul><ul><li>22. Вибачаємось, коли ми не праві. </li></ul><ul><li>Не розповсюджуємо особисту інформацію інших людей – e-mail, м обільний телефон. </li></ul><ul><li>Маємо на поготові 3-4 речення про себе для знайомства в офлайні на конференціях, кемпах, у дружніх розмовах. </li></ul>
 19. 19. Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн 25. Цікавимось іншими людьми, їх ідеями, проектами. 26. Беремо участь в конкурсах, онлайн флеш-мобах, підтримуємо петиції. 27. Налаштовуємо систему Media relations, маємо хороші зв ’ язки з пресою. 28. Публікуємо свої презентації онлайн. 29. Пишемо гостьові пости в інших блогах. 30. Публікуйте у власному блозі фотографії з подій, які відвідуєте. 31. Виступайте на баркемпах, конференціях, круглих столах, спілкуйтесь з людьми в офлайні.
 20. 20. Спілкуйтесь в Інтернеті, коментуйте інших людей
 21. 21. Слідкуємо, за тим, що пишуть інші Створіть перелік сайтів і блоггерів, які пишуть на цікаві Вам теми, й підпишіться на них через RSS в Google reader.
 22. 22. Важлив ість дизайну Зверніть увагу на дизайн Вашого блога. Налаштуйте дизайн під себе. Знайдіть золоту середину між красою і функціональністю.
 23. 23. Чи легко лишатись з Вами на зв ’ язку? Перевірте, чи легко відвідувачам підписатись на Ваш RSS, e-mail розсилку, зв’язатись з Вами у соціальних мережах.
 24. 24. Кольорова гамма і шрифти Використовуйте прості шрифти і приємну кольорову гамму. Найкращий варіант – чорні літери на білому фоні.
 25. 25. Мінімум реклами Не перевантажуйте свій сайт чи блог рекламою.
 26. 26. Не зловживайте віджетами у боковій панелі. Як не варто робити: http://archie.hiblogger.net/
 27. 27. Швидкість завантаження сайту Контролюйте, наскільки швидко завантажується ваш блог.
 28. 28. RSS- трансляц ії Налаштуйте RSS-трансляції в Twitter, Facebook, на інші блог-сервіси (в ЖЖ через RSS2lj.net).
 29. 29. Крос-лінки Переконайтесь, що Ваші профілі в соціальних мережах залінковані між собою.
 30. 30. Лінки в підписах до e-mail, на в ізитівках , символ іка Додайте посилання на свій блог у підпис до е-майл, на візитівки, при спілкуванні на форумах. Web http://www.h.ua, http://fineweb.com.ua, E-mail s@h.ua ICQ 103-852-107 B log http://danylenko.com Facebook http://www.facebook.com/p/Serhiy_Danylenko/671865907 LinkedIn http://www.linkedin.com/pub/4/3ba/64b Skype serhiy.danylenko Follow me http://twitter.com/sdaniel М об. +38.067.444.37.81 Office +38.044.593.35.22
 31. 31. Новий контент Створюйте новий контент регулярно, принаймні 2-3 рази на тиждень.
 32. 32. Будьте корисні Намагайтесь бути корисним іншим людям.
 33. 33. Невелик і тексти Пишіть невеликі тексти, розбиті на абзаци по 3-4 речення. Пам ’ ят аємо про цікавий клікабельний заголовок.
 34. 34. І люстрації, графіки, фото, аудіо, відео. Додавайте до записів ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео.
 35. 35. Різноманітність форматів і жанрів Коли пишете в блог, використовуйте різні жанри і формати: новина, цікавий лінк, інтерв’ю, власні роздуми, звіт по проекту, ексклюзив, список, фоторепортаж.
 36. 36. Не видаляйте критичні коментарі Не видаляйте критичні коментарі. Видаляйте тільки спам або грубі коментарі.
 37. 37. Посилання, ретвіти, блогролл Посилаємось на інших блоггерів. Робимо RT в Twitter. Створюємо blogroll.
 38. 38. Дякуємо за час, увагу, допомогу <ul><li>Дякуємо людям за їх часу, увагу, допомогу. </li></ul><ul><li>Помічаємо важливі для друзів дати і події: дні народження, запуск або завершення нових проектів, перехід на нову роботу. </li></ul><ul><li>Запитуємо у людей їх думки. </li></ul><ul><li>Вибачаємось, коли ми не праві. </li></ul><ul><li>Не розповсюджуємо особисту інформацію інших людей – e-mail, мобільний телефон. </li></ul><ul><li>Цікавимось іншими людьми, їх ідеями, проектами. </li></ul>
 39. 39. Про мене Маємо на поготові 3-4 речення про себе для знайомства в офлайні на конференціях, кемпах, у дружніх розмовах. http://vokintrop.livejournal.com/profile
 40. 40. Networking and socializing Беремо участь в конкурсах, онлайн флеш-мобах, підтримуємо петиції.
 41. 41. Зв ’ язки з пресою Налаштовуємо систему Media relations, маємо хороші зв’язки з пресою.
 42. 42. Публікація фото з подій Публікуйте у власному блозі фотографії з подій, які відвідуєте.
 43. 43. Спілкування в офлайні Виступайте на баркемпах, конференціях, круглих столах, спілкуйтесь з людьми в офлайні.
 44. 44. Чітко представляйтесь Коли спілкуємось в Інтернеті на теми, пов ’ язані з роботою, завжди говоріть про те, хто ви і яку компанію представляєте.
 45. 45. Демонструйте свою індивідуальність Не будьте роботом . Намагайтесь бути цікавими, привітливими, комунікабельними, залишаючись при цьому професіоналом. Якщо ви (або роботодавець) не хочете змішувати особисте життя з роботою, подумайте про те, щоб створити кілька блогів або профілів у соціальних мережах: один робочий, інший – особистий.
 46. 46. Будьте ввічливими Говоримо по суті, обговорюємо ідеї, не переходимо на особистості. Шукаємо компроміси і спільні точки зору.
 47. 47. Подаємо факти, цитуємо джерела. Посилаємось на джерела, використовуємо гіперпосилання, даємо фактаж. Вказумо авторство фотографій, відео, цитат (шляхом лінків, згадування, ретвітів).
 48. 48. Всі ходи записані Все, що ми говоримо в Інтернеті, потрапляє на очі величезній аудиторії. Миттєво і назавжди. В Інтернеті все максимально відкрито і публічно. Ніколи не говоріть про щось таке, чого не могли б сказати людині в обличчя або у присутності інших людей. Не використовуйте матів і грубих слів.
 49. 49. Корисні поради <ul><li>Завжди носіть з собою флешку. </li></ul><ul><li>Майте з собою телефон з відеокамерою та фотоапаратом. </li></ul><ul><li>Встановіть Adobe Photoshop, ACD Systems, Google Picasa або іншу програму для зменшення фото. </li></ul><ul><li>Придбайте навушники та мікрофон для Інтернет-телефонії ( програма Skype ) . </li></ul><ul><li>Користуйтесь ICQ або Quip для спілкування. </li></ul><ul><li>Заведіть пошту на Gmail.com. </li></ul><ul><li>Кори стуйтесь броузером FireFox. </li></ul><ul><li>Підключіть картку до Приват24. </li></ul>
 50. 50. Деякі цікаві речі :) <ul><li>Книги Founders at work, Лабиринт отражений, Фальшивые зеркала, Представьте себе, Накорми зверя по имени медиа, Б і знес в стил і фанк, 4D Бренд інг. </li></ul><ul><li>Серія ессе про стартапи Пола Грема http://danylenko.hiblogger.net/890.html . </li></ul><ul><li>Ессе Тома Пітерса “ In pursuit of luck”. http://interfederation.wordpress.com/2007/10/24/the-pursuit-of-luck-by-tom-peters/ , Я-бренд http://www.fastcompany.com/magazine/10/brandyou.html . </li></ul><ul><li>Фільм “Пірати Силіконової Долини” , “ Хакери ” , “The Matrix”. </li></ul><ul><li>Сторінка Євгена Морозова з презентаціями про Нові медіа. http://www.evgenymorozov.com/presentations.html </li></ul><ul><li>Презентації про Web 2.0: http://www.slideshare.net/ - Most viewed, Featured, Most favourited, Most downloaded. </li></ul><ul><li>Серія чудових відео про технології Нових медіа та Веб 2.0 http://danylenko.com/19495.html . </li></ul><ul><li>У вільну хвилину, гумор Інтернету http://bash.org.ru/ :) </li></ul><ul><li>Сайти: Webstream.com.ua, Watcher.com.ua, Webplanet.ru, Internetessa.com, Blogobig.com, Ain.com.ua, Perfectomania.com, Computerra.ru, Internetua.com, Mediabusiness.com.ua, FireOn.org.ua, Compete Blog, Copyblogger.com, Diggreader.ru, Dosh Dosh, Giga Om, Hugo E.Martin on Social media, Journallv, TechCrunch, ReadWriteWeb, The Jason Calacanis Weblog, Unusual business ideas that work, Livejournal.com сюжет дня. </li></ul>
 51. 51. Контактна і нформац і я Серг ій Даниленко, new media expert. +38-044-452-71-39 +3 8 067 444 37 81 [email_address] м . Ки ї в, в ул. Дмитрівська 56-б, о ф і с 3. Індекс 01054. Blog http://danylenko.com @

×