Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

2 Personal Branding

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Upcoming SlideShare
Personal Branding
Personal Branding
Loading in …3
×

Check these out next

1 of 51 Ad

More Related Content

Viewers also liked (19)

Similar to 2 Personal Branding (20)

Advertisement

Recently uploaded (20)

Advertisement

2 Personal Branding

 1. 1. Особистий брендінг. Побудова онлайн-репутації. Україна, Київ, Educamp 24-25 жовтня 2009 р. Сергій Даниленко, http://danylenko.com
 2. 2. 2 Вплив онлайну на офлайн О! Ц ікавий блог у N! Варто залучити його до тестування нашої нової продукції. Я бачив цікаві презентації менеджера компанії Y, давай за мовимо у них по слуги. У цієї PR- аген ції цікавий корпоративный блог. Толково пишут ь . Запросимо їх до участі в тендер і . Дякуємо за увагу до нашої вакансії. У вас є блог? В и спілкуєтесь в соц і альн и х мережах , Тв і ттер і ? http://mediarevolution.ru/advertiser/brands/2167.html
 3. 3. 2 Соціальний граф . Соціальний капітал.
 4. 4. 2 Блог http://arturclancy.com/ ТОП-серв іси для створення блогів LiveJournal.com, Blogspot.com, Wordpress.com
 5. 5. 2 Звичайні соціальні мережі Для спілкування з друзями й однодумцями: Facebook.com, Vkontakte.ru
 6. 6. 2 Професійні соціальні мережі Кращі соціальні мережі: Linkedin.net, Profeo.ua .
 7. 7. 2 Twitter Twitter.com
 8. 8. 2 Flickr для фото Аналоги: fotki.yandex.ru, picasa.google.com
 9. 9. 2 YouTube для відео Аналоги: vimeo.com, video.mail.ru.
 10. 10. 2 Slideshare.net для презентацій
 11. 11. 2 Що знає про мене Google?
 12. 12. 2 Онлайн-моніторинг Alerts.google.com
 13. 13. 2 Нікнейм, e-mail , домен , аватарка Найкраща пошта - http://gmail.com
 14. 14. 2 Мої друзі http://vaxo.livejournal.com/profile
 15. 15. 2 Проекти, над якими я працював http://daniel-ua.livejournal.com/profile
 16. 16. 2 Мої публікації онлайн, фото, відео http://h.ua/profile/164/
 17. 17. 2 Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн <ul><li>Спілкуйтесь в Інтернеті, коментуйте інших людей. </li></ul><ul><li>Створіть перелік сайтів і блоггерів, які пишуть на цікаві Вам теми, й підпишіться на них через RSS в Google reader . </li></ul><ul><li>Зверн іть увагу на дизайн Вашого блога. Налаштуйте дизайн під себе. Знайдіть золоту середину між красою і функціональністю. </li></ul><ul><li>Перевірте, чи легко відвідувачам підписатись на Ваш RSS , e-mail розсилку, зв ’ язатись з Вами у соціальних мережах. </li></ul><ul><li>Використовуйте прості шрифти і приємну кольорову гамму. Найкращий варіант – чорні літери на білому фоні. </li></ul><ul><li>Не перевантажуйте свій сайт чи блог рекламою. </li></ul><ul><li>Не зловживайте віджетами у боковій панелі. </li></ul><ul><li>Контролюйте, наскільки швидко завантажується ваш блог. </li></ul><ul><li>Налаштуйте RSS- трансл яції в Twitter, Facebook, на інші блог-сервіси (в ЖЖ через RSS2lj.net). </li></ul><ul><li>Переконайтесь, що Ваші профілі в соціальних мережах залінковані між собою. </li></ul><ul><li>Додайте посилання на свій блог у підпис до е-майл, на візитівки , при спілкуванні на форумах. </li></ul>
 18. 18. 2 Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн <ul><li>12. Створюйте новий контент регулярно, принаймні 2-3 рази на тиждень. </li></ul><ul><li>13. Намагайтесь бути корисним іншим людям. </li></ul><ul><li>14. Пишіть невеликі тексти, розбиті на абзаци по 3-4 речення. Пам ’ ят аємо про цікавий клікабельний заголовок. </li></ul><ul><li>15. Додавайте до записів ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео. </li></ul><ul><li>16. Коли пишете в блог, використовуйте різні жанри і формати: новина, цікавий лінк, інтерв ’ ю, власні роздуми, звіт по проекту, ексклюзив, список, фоторепортаж. </li></ul><ul><li>17. Не видаляйте критичні коментарі. Видаляйте тільки спам або грубі коментарі. </li></ul><ul><li>18. Посилаємось на інших блоггерів. Робимо RT в Twitter. Створюємо blogroll. </li></ul><ul><li>19. Дяку ємо людям за їх часу, увагу, допомогу. </li></ul><ul><li>20. Помічаємо важливі для друзів дати і події: дні народження, запуск або завершення нових проектів, перехід на нову роботу. </li></ul><ul><li>21. Запитуємо у людей їх думки. </li></ul><ul><li>22. Вибачаємось, коли ми не праві. </li></ul><ul><li>Не розповсюджуємо особисту інформацію інших людей – e-mail, м обільний телефон. </li></ul><ul><li>Маємо на поготові 3-4 речення про себе для знайомства в офлайні на конференціях, кемпах, у дружніх розмовах. </li></ul>
 19. 19. 2 Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн 25. Цікавимось іншими людьми, їх ідеями, проектами. 26. Беремо участь в конкурсах, онлайн флеш-мобах, підтримуємо петиції. 27. Налаштовуємо систему Media relations, маємо хороші зв ’ язки з пресою. 28. Публікуємо свої презентації онлайн. 29. Пишемо гостьові пости в інших блогах. 30. Публікуйте у власному блозі фотографії з подій, які відвідуєте. 31. Виступайте на баркемпах, конференціях, круглих столах, спілкуйтесь з людьми в офлайні.
 20. 20. 2 Спілкуйтесь в Інтернеті, коментуйте інших людей
 21. 21. 2 Слідкуємо, за тим, що пишуть інші Створіть перелік сайтів і блоггерів, які пишуть на цікаві Вам теми, й підпишіться на них через RSS в Google reader.
 22. 22. 2 Важлив ість дизайну Зверніть увагу на дизайн Вашого блога. Налаштуйте дизайн під себе. Знайдіть золоту середину між красою і функціональністю.
 23. 23. 2 Чи легко лишатись з Вами на зв ’ язку? Перевірте, чи легко відвідувачам підписатись на Ваш RSS, e-mail розсилку, зв’язатись з Вами у соціальних мережах.
 24. 24. 2 Кольорова гамма і шрифти Використовуйте прості шрифти і приємну кольорову гамму. Найкращий варіант – чорні літери на білому фоні.
 25. 25. 2 Мінімум реклами Не перевантажуйте свій сайт чи блог рекламою.
 26. 26. 2 Не зловживайте віджетами у боковій панелі. Як не варто робити: http://archie.hiblogger.net/
 27. 27. 2 Швидкість завантаження сайту Контролюйте, наскільки швидко завантажується ваш блог.
 28. 28. 2 RSS- трансляц ії Налаштуйте RSS-трансляції в Twitter, Facebook, на інші блог-сервіси (в ЖЖ через RSS2lj.net).
 29. 29. 2 Крос-лінки Переконайтесь, що Ваші профілі в соціальних мережах залінковані між собою.
 30. 30. 2 Лінки в підписах до e-mail, на в ізитівках , символ іка Додайте посилання на свій блог у підпис до е-майл, на візитівки, при спілкуванні на форумах. Web http://www.h.ua, http://fineweb.com.ua, E-mail s@h.ua ICQ 103-852-107 B log http://danylenko.com Facebook http://www.facebook.com/p/Serhiy_Danylenko/671865907 LinkedIn http://www.linkedin.com/pub/4/3ba/64b Skype serhiy.danylenko Follow me http://twitter.com/sdaniel М об. +38.067.444.37.81 Office +38.044.593.35.22
 31. 31. 2 Новий контент Створюйте новий контент регулярно, принаймні 2-3 рази на тиждень.
 32. 32. 2 Будьте корисні Намагайтесь бути корисним іншим людям.
 33. 33. 2 Невелик і тексти Пишіть невеликі тексти, розбиті на абзаци по 3-4 речення. Пам ’ ят аємо про цікавий клікабельний заголовок.
 34. 34. 2 І люстрації, графіки, фото, аудіо, відео. Додавайте до записів ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео.
 35. 35. 2 Різноманітність форматів і жанрів Коли пишете в блог, використовуйте різні жанри і формати: новина, цікавий лінк, інтерв’ю, власні роздуми, звіт по проекту, ексклюзив, список, фоторепортаж.
 36. 36. 2 Не видаляйте критичні коментарі Не видаляйте критичні коментарі. Видаляйте тільки спам або грубі коментарі.
 37. 37. 2 Посилання, ретвіти, блогролл Посилаємось на інших блоггерів. Робимо RT в Twitter. Створюємо blogroll.
 38. 38. 2 Дякуємо за час, увагу, допомогу <ul><li>Дякуємо людям за їх часу, увагу, допомогу. </li></ul><ul><li>Помічаємо важливі для друзів дати і події: дні народження, запуск або завершення нових проектів, перехід на нову роботу. </li></ul><ul><li>Запитуємо у людей їх думки. </li></ul><ul><li>Вибачаємось, коли ми не праві. </li></ul><ul><li>Не розповсюджуємо особисту інформацію інших людей – e-mail, мобільний телефон. </li></ul><ul><li>Цікавимось іншими людьми, їх ідеями, проектами. </li></ul>
 39. 39. 2 Про мене Маємо на поготові 3-4 речення про себе для знайомства в офлайні на конференціях, кемпах, у дружніх розмовах. http://vokintrop.livejournal.com/profile
 40. 40. 2 Networking and socializing Беремо участь в конкурсах, онлайн флеш-мобах, підтримуємо петиції.
 41. 41. 2 Зв ’ язки з пресою Налаштовуємо систему Media relations, маємо хороші зв’язки з пресою.
 42. 42. 2 Публікація фото з подій Публікуйте у власному блозі фотографії з подій, які відвідуєте.
 43. 43. 2 Спілкування в офлайні Виступайте на баркемпах, конференціях, круглих столах, спілкуйтесь з людьми в офлайні.
 44. 44. 2 Чітко представляйтесь Коли спілкуємось в Інтернеті на теми, пов ’ язані з роботою, завжди говоріть про те, хто ви і яку компанію представляєте.
 45. 45. 2 Демонструйте свою індивідуальність Не будьте роботом . Намагайтесь бути цікавими, привітливими, комунікабельними, залишаючись при цьому професіоналом. Якщо ви (або роботодавець) не хочете змішувати особисте життя з роботою, подумайте про те, щоб створити кілька блогів або профілів у соціальних мережах: один робочий, інший – особистий.
 46. 46. 2 Будьте ввічливими Говоримо по суті, обговорюємо ідеї, не переходимо на особистості. Шукаємо компроміси і спільні точки зору.
 47. 47. 2 Подаємо факти, цитуємо джерела. Посилаємось на джерела, використовуємо гіперпосилання, даємо фактаж. Вказумо авторство фотографій, відео, цитат (шляхом лінків, згадування, ретвітів).
 48. 48. 2 Всі ходи записані Все, що ми говоримо в Інтернеті, потрапляє на очі величезній аудиторії. Миттєво і назавжди. В Інтернеті все максимально відкрито і публічно. Ніколи не говоріть про щось таке, чого не могли б сказати людині в обличчя або у присутності інших людей. Не використовуйте матів і грубих слів.
 49. 49. Корисні поради <ul><li>Завжди носіть з собою флешку. </li></ul><ul><li>Майте з собою телефон з відеокамерою та фотоапаратом. </li></ul><ul><li>Встановіть Adobe Photoshop, ACD Systems, Google Picasa або іншу програму для зменшення фото. </li></ul><ul><li>Придбайте навушники та мікрофон для Інтернет-телефонії ( програма Skype ) . </li></ul><ul><li>Користуйтесь ICQ або Quip для спілкування. </li></ul><ul><li>Заведіть пошту на Gmail.com. </li></ul><ul><li>Кори стуйтесь броузером FireFox. </li></ul><ul><li>Підключіть картку до Приват24. </li></ul>
 50. 50. Деякі цікаві речі :) <ul><li>Книги Founders at work, Лабиринт отражений, Фальшивые зеркала, Представьте себе, Накорми зверя по имени медиа, Б і знес в стил і фанк, 4D Бренд інг. </li></ul><ul><li>Серія ессе про стартапи Пола Грема http://danylenko.hiblogger.net/890.html . </li></ul><ul><li>Ессе Тома Пітерса “ In pursuit of luck”. http://interfederation.wordpress.com/2007/10/24/the-pursuit-of-luck-by-tom-peters/ , Я-бренд http://www.fastcompany.com/magazine/10/brandyou.html . </li></ul><ul><li>Фільм “Пірати Силіконової Долини” , “ Хакери ” , “The Matrix”. </li></ul><ul><li>Сторінка Євгена Морозова з презентаціями про Нові медіа. http://www.evgenymorozov.com/presentations.html </li></ul><ul><li>Презентації про Web 2.0: http://www.slideshare.net/ - Most viewed, Featured, Most favourited, Most downloaded. </li></ul><ul><li>Серія чудових відео про технології Нових медіа та Веб 2.0 http://danylenko.com/19495.html . </li></ul><ul><li>У вільну хвилину, гумор Інтернету http://bash.org.ru/ :) </li></ul><ul><li>Сайти: Webstream.com.ua, Watcher.com.ua, Webplanet.ru, Internetessa.com, Blogobig.com, Ain.com.ua, Perfectomania.com, Computerra.ru, Internetua.com, Mediabusiness.com.ua, FireOn.org.ua, Compete Blog, Copyblogger.com, Diggreader.ru, Dosh Dosh, Giga Om, Hugo E.Martin on Social media, Journallv, TechCrunch, ReadWriteWeb, The Jason Calacanis Weblog, Unusual business ideas that work, Livejournal.com сюжет дня. </li></ul>
 51. 51. Контактна і нформац і я Серг ій Даниленко, new media expert. +38-044-452-71-39 +3 8 067 444 37 81 [email_address] м . Ки ї в, в ул. Дмитрівська 56-б, о ф і с 3. Індекс 01054. Blog http://danylenko.com @

×