Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Bir Yurtdışı Tur Için En Güzel 10 Tatil Yeri

Orada yer alan şehirlerin ve ülkelerin hepsini ziyaret edemezsiniz. Yurtdışı tatil turu için en popüler yerlerden bazıları.

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Bir Yurtdışı Tur Için En Güzel 10 Tatil Yeri

 1. 1. Bir Yurtdışı Tur Için En  Güzel 10 Tatil Yeri
 2. 2. Orada yer alan şehirlerin ve ülkelerin hepsini ziyaret edemezsiniz.
 3. 3. Yurtdışı tatil turu için en popüler yerlerden bazıları
 4. 4. Balkanlar turu zengin kültürü, geniş tarihi ve büyüleyici bölgeleri ile unutulmaz olacak. 1. Balkanlar
 5. 5. 2. Doğu Amerika Turları East Coast tatilinizde Floroda’nın plajlarından başlayarak, büyük kentlerin heyecanına ortak olarak eğlenceye ve güneşe doyacaksınız.
 6. 6. 3. Paris Turları Paris, tarih, sanat, eğlence ve kültür bakımından bir şehrin sahip olması gerekenden bile fazlasını barındıran ve deneyimlemeniz gereken bir yerdir.
 7. 7. 4. Amsterdam Turları Amsterdam farklı yaşam tarzlarını barındıran yapısı ile Hollanda’nın en güzel şehridir. Şehrin barındırdığı kültür, gece hayatı, restoranlar, Amsterdam’ı fark ve çeşitliliğin özgürlük merkezi haline getirir.
 8. 8. 5. İskandinavya Turları Muhteşem doğası, modern ve uygar insanları, şaşırtıcı derece yüksek standartları ile Kuzey Avrupa’nın bu ülkesi kapılarını size açıyor.
 9. 9. 6. İspanya Turları Olağanüstü güzelliği ile Katalonya bölgesinin en büyük şehri olan Barselona her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapar.
 10. 10. 7. İtalya Turları Hiçbir ülke İtalya’nın sanatsal, tarihsel ve mimari zenginliği ile rekabet edemez demek abartılı bir söylem olmaz.
 11. 11. 8. Orta Avrupa Turları Orta Avrupa muhteşem doğa güzellikleri ve masaldan fırlamış izlenimi veren şehirleri ile unutulmaz bir yerdir.
 12. 12. 9. Uzak Doğu Turları Tayland, nefes kesen doğal güzellikleri, görkemli tapınakları, kaplıcaları, yağmur ormanları, mükemmel plajları ile oldukça renkli bir kültürel hayatı içerir.
 13. 13. 10. Yunanistan Yunanistan’nın kendine has güzelliği ve çekiciliği vardır. Turkuaz kristal suları ve uzun beyaz kumlu plajları inanılmaz güzellikler yaratır.
 14. 14. www.tatilpusulasi.com

×