Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Wielkanoc

1,727 views

Published on

Wielkanocne życzenia.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Wielkanoc

 1. 1. Wielkanocne życzenia
 2. 2. Wielkanoc   Wielkanoc, co jednoczy szynki i kiełbasy Z wdziękiem tulipanów i hiacyntów, stwarza Między tym, co jest wrogie sobie po wsze czasy Raz do roku harmonię ... L. Staff
 3. 3. Dzieci na Wielkanoc   Dzieci na Wielkanoc są inne niż zazwyczaj, w dzieciach na Wielkanoc jest moc tajemnicza, dzieci na Wielkanoc wstają bardzo rano i pytają: - Dlaczego dzwony tak głośno krzyczą? (...) Ty dzieciom na Wielkanoc odpuść wszystkie winy: że rozlały atrament, że zbiły słoiki - gdy tak smacznie śpią nocą, nie dziw, że we dnie psocą, że wciąż w ruchu są, jak małe listeczki brzeziny. Konstanty Ildefons Gałczyński
 4. 4. Najserdeczniejsze życzenia  zdrowych, radosnych i spokojnych  Świąt Wielkiej Nocy,  smacznego jajka, mokrego dyngusa,  a także odpoczynku w rodzinnym gronie.  Niech każdy z was  wykorzysta ten okres czasu jak najlepiej,  każdego dnia  znajdując chwilę czasu dla siebie i swoich bliskich. Niech zajączek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie.   To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne,  może nawet nie pachnieć,   ale niech będzie czymś bez czego nie można   i nie warto żyć...
 5. 5. Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny.
 6. 6. Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego, mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.
 7. 7. Na tę Wielkanoc życzyć Wam wypada ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego. Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wesołego śmigusa dyngusa.
 8. 8. Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie.   Wszystkiego dobrego, jajka wielkiego, malowanego, zielonej łączki, na której zajączki jedzą makowce i pasą owce.
 9. 9. Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie: dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy, niechaj wszystkie żale głuszy.   Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody, dużo jajek kolorowych, świąt rodzinnych i wesołych.
 10. 10. Niech Wam, Mili, będzie wiosennie, słonecznie, świątecznie! Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech się w Śmigus Dyngus woda na Was leje, a wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję.
 11. 11. Wiosna otula nas płaszczem kwiatów, znak, że Wielkanoc nadchodzi. Niech będzie zdrowie, niech będzie szczęście, dobrobyt niech u Was zamieszka. Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i serdecznych, a do tego pożytecznych, tak więc teraz tutaj stąd , życzę Wam Wesołych Świąt.
 12. 12. Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych przesyłamy dla wszystkich naszych przyjaciół garść refleksji związanych z tym pełnym zadumy, ale jakże radosnym czasem.   Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku, przyjaciół wielu i EURO w portfelu, Dyngusa mokrego z serca całego.
 13. 13. Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Wielkanocnych,  a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą.   W Dzień Święta Wielkanocnego życzymy jaja smacznego, dni pogodnych i radosnych oraz ożywczego tchnienia wiosny!
 14. 14. Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni.   Smacznego jajka, kurczaków, baranka, ciasta z rodzynkami, ostrego chrzanu, tęczowych mazurków, mokrego Dyngusa i ode mnie całusa.
 15. 15. Życzymy Wszystkim, abyśmy wytrwali w dobroci i świątecznej radości, oraz mogli nią obdarowywać drugiego człowieka w szarej codzienności. Niechaj sprzyjają nam wszelkie okoliczności, aby to co mądre, prawdziwe, dobre zwyciężało w nas zawsze.   Redakcja gazetki szkolnej

×