Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Kā veikt eTwinning projekta izvērtēšanas anketu skolēniem Edurio vidē?

293 views

Published on

Pamācība, kā pieslēgt un izmantot Edurio anketu par skolēnu atgriezenisko saiti eTwinning projektos

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Kā veikt eTwinning projekta izvērtēšanas anketu skolēniem Edurio vidē?

  1. 1. Šis projekts finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu. Kā veikt skolēnu aptauju vidē?
  2. 2. 1.Piereģistrējies Ieej savā Edurio kontā vai reģistrējies izmantojot e-pastu, google, facebook, office365 vai mykoob!
  3. 3. 2.Aptaujas pieslēgšana 1. Spied uz lodziņa «Kā varam Tev palīdzēt?»! 2. Lodziņā uzraksti, lai tev pieslēdz eTwinning aptauju! 3. Aptauja tiks pieslēgta 1 darbdienas laikā.
  4. 4. 3.Izveido grupu/klasi Izveido projekta grupu vai klasi, kura piedalījās projekta veikšanā! Lai izveidotu grupu jānorāda tās nosaukums, respondentu skaits un mācību priekšmets
  5. 5. 4.Izvēlies, ko aptaujāsi Pirms aptaujas uzsākšanas lietotāji var izvēlēties, vai aptauja būs paredzēta skolēnu grupai/klasei. Aptaujai var pievienot noteiktas grupas un katrai būs sava aptaujas adrese. Noder, lai, piemēram, salīdzinātu skolēnu darbu dažādās skolās. Ja to neizdara, tad visi rezultāti tiks apkopoti vienā lielā grupā.
  6. 6. 5.Nosūti skolēniem adresi Nokopē aptaujas adresi un nosūti to skolēniem!
  7. 7. 5.Apskati rezultātus Kad uz aptauju atbildējuši vismaz 3 skolēni, ir iespējams apskatīt rezultātus, kas apkopoti pārskatāmā statistikā. Rezultātus iespējams arī eksportēt PDF un excel formātā.

×