Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Міні-тренінг "Visual Storytelling. Рефреймінг історії."

766 views

Published on

Програма корпоративного міні-тренінгу для інноваторів комунікацій.

Містить синергію практичних інструментів для аналізу та креативної роботи з текстом для рефреймінгу звичних бізнес історій.

 • Гарна стаття! До речі, багато і так само цікаво про це пише у 3-ому номері друкованого україномовного журналу Експеримент
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

Міні-тренінг "Visual Storytelling. Рефреймінг історії."

 1. 1. VISUAL STORYTELLING РЕФРЕЙМІНГ ІСТОРІЇ
 2. 2. ПРЕЗЕНТАЦІЯ – це не лише естетика. Це надання змісту словам. Ненсі Дуарте ” ”
 3. 3. ВІЗУАЛЬНА ІСТОРІЯ ПРЕЗЕНТУЙ, ЩОБ БУТИ ПОЧУТИМ Для кого Тренінг буде корисним для менеджерів із сфери маркетингу, продаж та керівникам бізнес підрозділів. Ефективним буде для інноваторів у сферах комунікацій. Кількість 10-15 осіб Тривалість 4-5 годин В залежності від динаміки групи Формат Міні-тренінг Робота включатиме в себе комбінацію: теорії з візуального мислення ідей для індивідуального подальшого розвитку учасників практичних завдань з опробуванням інструментів Очікуваний результат Учасники отримають ідеї, знання та інструменти для побудови ефективних візуальних історій Ми поєднаємо креативний підхід до побудови і розгортання візуальних історій і основ аналізу та синтезу. Це дасть змогу легко перепаковувати існуючі чи створювати нові презентації.
 4. 4. «Карго культ» в сучасній комунікації Від несвідомого словесного потоку до діалогу. Якісне використання інструментів візуального мислення для побудови та оцінки інформаційних повідомлень. Практика Процес візуального мислення Чотири етапи візуального мислення: виділення, аналіз та синтез, конструювання та презентація. Принцип «чорного маркера» у фільтруванні інформації. Практика 01день Маркетинг даних Аналіз сценарної лінії за Куртом Вонегутом: послідовність історії та важливість критичних точок. Три завдання маркетингу. Грані розгортання історії та їх віддзеркалення їх у різних форматах візуалізації даних. Візуалізація даних vs ілюстрація Структура комунікаційного потоку, утилізація інформаційних шумів. Знаходження в інформаційному потоці, фіксація подій та аналіз даних. 09.00 початок 14.00-14.30 Підсумки Монтаж vs лінійна історія Різні формати розгортання історії в часовому просторі. Єднаючи точки: деталі мають значення. Пошук героїв і «серця» історії. Практика 10.30-11.00 Кава-пауза ВІЗУАЛЬНА ІСТОРІЯ ПРЕЗЕНТУЙ, ЩОБ БУТИ ПОЧУТИМ
 5. 5. ДЗВЕНИСЛАВА НОВАКІВСЬКА Бізнес-тренер Креатор компанії «Фанк і Консалтинг» www.funki.com.ua Бізнес-тренер з більш ніж 10-річним досвідом роботи у розвитку тренінгів по темі ефективного управління командою та розвитку адаптивних бізнес- комунікацій. Понад два роки займається розвитком теми візуалізації інформації для бізнесу, є частим спікером на бізнес- конференціях та у середовищі бізнес-шкіл (KMBS та МІМ). Розробник тренінгів «Візуалізуй, щоб бути почутим» та Visual Storytelling. Автор розділу про інфографіку для бізнесу у книжці «PR в цифрову еру» Оксани Тодорової і численних статей за тематикою візуалізації даних.
 6. 6. Замовити тренінг та отримати додаткову інформацію: 067 463 56 81 Dzvinka@funki.com.ua www.funki.com.ua

×