Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

DXN Ukraina Presentation

304 views

Published on

Презентація продукції та бізнесу DXN - http://ukraine.dxneurope.eu/

Published in: Health & Medicine
 • Be the first to comment

DXN Ukraina Presentation

 1. 1. Презентація продукції табізнесу DXNhttp://ukraine.dxneurope.eu/
 2. 2. Що тепер відбувається?Онлайн передреєстраційнакампаніяБезкоштовна передреєстраціяБезкоштовний веб-сайтНавчальні онлайн курсиІнформаційні веб-конференції
 3. 3. Найбільший в світі виробник Рейші.40-е найбільше підприємствобагаторівневого маркетингу в світі.Знаходиться на фондовій біржі,відкрите та прозоре.One word - one market таконцепція one dragon.
 4. 4. РейшаНема протипоказаньБагато способіввикористанняМожна споживати безобмежень
 5. 5. Чому Кава DXN?Не містить ніяких добавок, алемістить відмінні лікарськірослини.Різницю одразу помітно.
 6. 6. Давайте, поговоримо пробізнес!Коли хтось починає свійбізнес, тоді не впевнений, щоможе це зробити.- навколишнє середовищебезумовно знає, що ні.
 7. 7. Без свого досвідувикористання продуктів,ніхто не зможе мативеликого бізнесу!
 8. 8. Люди дуже ненавидять колиїм хотять щось продати, аледуже люблять купувати.
 9. 9. Це мережа споживачів, а немотиваційна технологіябагаторівневого маркетингу.
 10. 10. Переваги приєднанняДовічне членство.Система накопичування балів.Низька місячна вартість.Немає втрати досягнутого рівню вмережі.Продукти – споживчі товари.Професійна підтримка продуктів.Онлайн система побудови бізнесу.
 11. 11. Що є в наявності?Продукти – споживчі товари.Маркетинговий план без примусовихправил.Відмінна логістика.Онлайн система навчання та побудовибізнесу.Не думай про те, чого у тебе немає, а думайпро те, що можеш зробити з тим, що є!
 12. 12. Що треба зробити дляуспіху?Людям:- показати (не продавати) каву- розказати про свій досвідвикористання продуктів- показати веб-сайт3 пакети кави = 1 курс
 13. 13. Дякую за увагу!Електронна пошта:info@ganoderma-coffee.net

×