Guide atsisiųsti ir įdiegti iš ekrano užsklandos - screensavers

559 views

Published on

Informacija žingsnis po žingsnio parsisiųsti ekrano užsklandos iš svetainės. Vadovas ir žingsnis po žingsnio įrengimo šiuos už Windos OS programas procesą. Kaip atsisiųsti ir įdiegti ekrano užsklandas.

Published in: Software
0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
559
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
32
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Guide atsisiųsti ir įdiegti iš ekrano užsklandos - screensavers

  1. 1. Guide atsisiųsti ir įdiegti iš ekrano užsklandos - screensavers Šiame dokumente galės atrasti tai, ką jūs turite daryti, kad atsisiųsti ir įdiegti ekrano, kurie yra prieinami internete. Paimkime turinio, kuris gali būti rasti http://www.ekrano-uzsklandos.com/ pavyzdžiu ir todėl jūs galite mėgautis nemokamai multimedijos produktų kompiuterio. Pažiūrėkime, kaip! Norėdami pradėti, turite įeiti į tinklalapio vieną, kad jums patinka, pavyzdžiui, Akvariumai, kurie yralabiausiai populiarus http://www.ekrano-uzsklandos.com/Ekrano-uzsklandos-Akvariums-Zuvis/ ir pasirinkite ekrano, kad jums patinka iš visų turimų. Tarnauti kaip, pavyzdžiui, apsvarstyti, kaip galėtumėte imtis, kad atsisiųsti ir įdiegti ekrano užsklandą žuvų akvariumą. http://www.ekrano-uzsklandos.com/Ekrano-uzsklandos-Akvariums-Zuvis/ekrano-uzsklandas-akvariumas.htm Kai tik jūs esate viduje dėl ekrano užsklandą, kad jūs norite atsisiųsti puslapį, spustelėkite mygtuką ”Atsisiųsti”.
  2. 2. Parsisiųsti prasidės, kai paspaudžiate jį, ir jūs turite išsaugoti failą savo kompiuteryje. Kaiatsisiuntimas bus baigtas, paleiskite įdiegimo procesas. Galite pasirinkti papildomų programų rėmėjų, arba tęsti įdiegimą, praleisdama ekrano užsklandą pasiūlymus, kurie bus rodomi, jie nėra būtini, kad ekrano užsklandą. Paskutinis žingsnis įrenginio duos jums galimybę pasirinkti, kur jūsų ekrano užsklanda bus įdiegta, tačiau mūsų programa bus sukurti numatytąjį maršrutą, kur Jūs galite automatiškai įdiegti visas ekrano užsklandas jums atsisiųsti. Galiausiai, jūs turite pasirinkti vietą, kur jūs išpakuokite ir įdiegti ekrano užsklandą. Jei nerūpi, mūsų programa darys numatytąjį maršrutą. Tai kur visi jūsų ekrano užsklandų norite įdiegti.
  3. 3. Baigus visą įrenginio pilnai, jūs pamatysite, kad tai atveria langą konfigūruoti ekrano užsklandą. Tai”Windows” operacinė sistema pati. Pamatysite jį peržiūrėti ir pasirinkti kompiuteris minučių laukti laukimo režimu įjungti. TaiWindows nuosavybė ir taikoma visuose kompiuteriuose su šia operacine sistema. Šios svetainės ekrano galioja tik kompiuteriams su ”Windows” operacine sistema. Kaip ir dauguma interneto svetainių, kad mes matėme.

×