Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Listat e UCKse
Me kane qe bohet e qe nuk ka mundesi me u ba , e me u que
Ne kete jete prap Zahir Pajaziti, prej listes se ...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Listat e Veteranve te UCKse

471 views

Published on

...

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Listat e Veteranve te UCKse

  1. 1. Listat e UCKse Me kane qe bohet e qe nuk ka mundesi me u ba , e me u que Ne kete jete prap Zahir Pajaziti, prej listes se veteraneve te UCKse te paret i kish hjek akraba-familjaret e vet qe kane hy ne liste padrejtesisht pa luftue kurre. Po edhe Adem Jashari kish me veprue njejte me Drenicen e vet, edhe ... Po get Paraja po i qorrojke njerezit. E nese te pandergjegjshmit jane hi ne liste si ushtare te Zona Operative e Orllanit apo Zona Operative e Prekazit , Po kane te drejte, se nime zullum i madhe ish kan pas shkue ne do vende n'mes do luftareve dhe civilise Kosovare gjate bombardimeve te NATOs. Mos i mallkoni te vdekurit, eshte mekat/gjynah i madh. Ata nuk kane faj per te gjallet e tyre. Allahu i shperblefte me Xhennet heronjet /deshmoret ,e ndersa jau prufte mendet te gjalleve te tyre qe po mashtrohen nga kajta e dynjase.

×