Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

One drive pagrindai

Užsakomųjų seminarų medžiaga. Gal kam pravers

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

One drive pagrindai

  1. 1. Skydrive.com panaudojimas Prie šios sistemos reikia prisiregistruoti. Veikimas labai panašus kaip ir Google Docs. Tik šioje svetainėje viskas paremta Microsoft produktais. Taip pat galite įkelti (nusiųsti) failus ar kurti MS Word, Excel, PowerPoint dokumentus. Programų valdymo mygtukai išdėstyti taip kaip Microsoft Office 2007/2010 versijoje. Tai Word, Excel, Powerpoint internetinės versijos. Lygiai taip pat rengiamą dokumentą galima bendrinti, redaguoti keliems.
  2. 2. Taip pat galima pasidalinti šia nuoroda facebook.com Spaudžiame nuorodą Gauti saitą galime nukopijuoti nuorodą ir ją įklijuoti į facebook.com ar siųsti elektroniniu paštu. Arba paspausti facebook mygtuką ir patalpinti savo profilyje. Skydrive.com galima kurti tokias pat internetines apklausas kaip ir aptartas Google Docs.
  3. 3. Spaudžiame mygtuke Kurti ir pasirenkame Excel apklausa Kuriama nauja anketa: Kitam klausumui pridėti spaudžiama nuoroda Įtraukti naują klausimą. Baigus rengti anketą spaudžiamas mygtukas -
  4. 4. Norėdami bendrinti šią anketą arba ją įkelti į facebook - spauskite mygtuką Tuomet Kurti saitą ir gautą nuorodą galima įklijuoti į facebook ar siųsti elektroniniu paštu. Visi vartotojų įvesti duomenys bus įrašyti į excel failą skydrive.com. Šį kaip ir kitus failus, esančios skydrive galima atsiųsti į savo kompiuterį. Spaudžiama nuoroda Failas, Įrašyti kaip ir Atsisiųsti

×