Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Sevgilinizin Aklını Başından Alacak Doğum Günü Hediyeleri

1,288 views

Published on

Sevgilinize doğum gününde aklını başından alacak hediyeler vermek istiyorsanız bu ürünleri mutlaka incelemelisiniz.

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Sevgilinizin Aklını Başından Alacak Doğum Günü Hediyeleri

 1. 1. Sevgilinizin Aklını Başından Alacak Doğum Günü Hediyeleri Size pat diye etrafınızdaki insanların doğum günü tarihlerini sorsak ilk olarak sevgilinizin doğum tarihini söylersiniz öyle değil mi? :) Çünkü aşk sizi öyle bir kuytu köşeye sıkıştırmıştır ki artık eliniz kolunuz bağlanmıştır. Sizin için bu kadar önemli bir yerde olan sevgilinize, doğum gününde sadece hediyelerin en güzelini vermek değil, sözlerin de en anlamlılarını söyleme isteğinizden daha doğal ne olabilir ki! Sevgilinizin doğum günü gibi özel bir günü hediye ve romantik cümlelerle atlatmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Mesela sevgilinizi İstanbul karaoke gibi bir yere götürüp birlikte en romantik şarkıları seslendirerek o günü daha da unutulmaz kılabilirsiniz. Ya da romantik bir akşam yemeğine kimse hayır diyemez, öyle değil mi? Bu alternatifler sizin yaratıcılığınıza göre çoğaltılabilir tabi.. Gerisi size kalmış :) Ama hediye seçme konusunda sizi yalnız bırakmayacağız. Sevgilinizin doğum gününe günler kala ne hediye alacağınıza dair yaşadığınız kararsızlık kıvranışlarına son verecek bu hediye fikirlerini incelemeden geçmeyin.
 2. 2. Aşkıma Kırk Bir Kere Maaşallah Sevgi Kavanozu İçinde, ambalajında sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafın yer alacağı 24 adet çikolata, 30 adet romantik sözlerin ve 1 tane büyük kalp çikolatanın yer alacağı bu kavanoz son olarakta nazar boncuklarıyla süslenip elinize öyle ulaştırılıyor.. Ürün detayları için tıklayın.
 3. 3. Kişiye Özel Dantelli Yastık Üzerine sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafınızı bastırıp, isminizi yazdırabileceğiniz bu dantelli yastık unutulmaz bir hediye olacak. Ürün detayları için tıklayın.
 4. 4. Kalpli Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı "Yılın en iyi sevgilisi, yılın en iyi eşi, yılın en iyi annesi" vb. yazılar yazdırabileceğiniz bu oscar ödülü sevgiliye verilebilecek en güzel doğum günü hediyeleri arasında yer alıyor. Kalpli yılın en iyi sevgilisi oscarı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
 5. 5. Yarım Elma 2'li Önlük Seti Sevgilinizle bir elmanın iki yarısı gibiyseniz ve ikinizde mutfakta oldukça maharetli iseniz bu sevimli mutfak önlükleri adeta sizin için tasarlanmış. Yarım elma ikili önlük seti hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
 6. 6. Kalp Fotoğraf Çerçevesi Fotoğraf albümünüzde en çok hoşunuza giden ( sevgilinizle çekilmiş olduğunuz) fotoğrafları kalp şeklindeki bu fotoğraf çerçevesine yerleştirerek unutulmaz bir hediye vermeniz mümkün. Kalp fotoğraf çerçevesi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
 7. 7. Kişiye Özel Film Şeridi Amerikan Servis Yine, üzerinde sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafların yer alabileceği bir hediye daha! Film şeridi şeklindeki bu Amerikan servis sevgilinize her daim sizi hatırlatacak. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak Çay, kahve hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Sizin sevgiliniz de gerek işte gerek evde bir şeyler yudumlamadan duramayanlardansa üzerinde çekildiğiniz fotoğrafların yer alacağı bu kupa bardağı ona gönül rahatığıyla hediye edebilirsiniz. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.
 9. 9. Kişiye Özel Yılın Biricik Aşkı Sertifikası Size aşkların en güzelini yaşatan sevgiliniz "Yılın biricik aşkı" sertifikasına sahip olunca eminiz şimdiye kadar hiç yaşamadığı bir mutluluk yaşayacak. Üzerindeki metinde değişiklik yapabileceğiniz bu sertifika aracılığıyla ne kadar romantik olduğunuzu gözler önüne serin. Kişiye özel yılın biricik aşkı sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

×