Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Ruhun Gıdası Olacak Doğum Günü Hediyeleri

539 views

Published on

Dostlarınızın müziğe duyduğu ilgiyi onlara vereceğiniz doğum günü hediyelerine yansıtmak ister misiniz? O zaman işte o hediye alternatifleri..

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Ruhun Gıdası Olacak Doğum Günü Hediyeleri

 1. 1. Ruhun Gıdası Olacak Doğum Günü Hediyeleri Müziği hayatının merkezine koyan birisine doğum günü hediyesi olarak eğlenceli hediyeler almak oldukça mantıklı.. Ama her zaman da gidip bir müzik aleti alamazsınız öyle değil mi? Herkesin, müzikle ilgilenen yakınlarına enstrüman hediye edecek bütçesi olamayabilir. Zaten önemli olan da alacağınız hediyeyi sunarken takınacağınız samimiyettir. O samimiyeti, doğum günü olan arkadaşınıza hissettirebilirseniz ne hediye aldığınızın çokta önemi yoktur. Fakat yapacağınız seçimler kendinizi garantiye almanız açısından oldukça mühimdir. Herkes güzel hatırlanmak ister öyle değil mi ama? :) Müzik ve notalarla arası iyi olan sevdiklerinize doğum gününde Biletix'ten sevdiği bir sanatçının konser biletini alabilir ve ona unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.
 2. 2. Gramofon Müzik Kutusu Küçük eşyalarınızı saklayabileceğiniz mini çekmecesi bulunan ve kurma koluna kadar her detayı düşünülen gramofon müzik kutusu, nostaljiyi her zerresinde hisseden dostlarınıza armağan edebileceğiniz paha biçilemez bir ürün olacak. Ürün detayları için tıklayın.
 3. 3. Gitar Saat Rock müziğe olan tutkusuyla tanınan arkadaşınızın doğum günü geldi çattı ve siz ona ne hediye alacağınızı bilmiyorsunuz öyle mi? Bu duvar saatini gördükten sonra, arkadaşınıza hediye etmek için sabırsızlanacağınızdan eminiz. Ürün detayları için tıklayın.
 4. 4. Yastık Hoparlör Dingin bir müzik eşliğinde, başını yastığa koyar koymaz uyumak herkesin hayali! Uyku problemi yaşayanlar, hoparlörlü yastık sayesinde ninniye kulak vermişçesine huzurlu uyuyabilecekler.. Ürün detayları için tıklayın.
 5. 5. Ruhumun Gıdası Duvar Saati Üzerine isim yazdırılabilen bu duvar saati, notaların eşsiz ruhunu duvarlara taşıyor.. Müzikle yakından ilgilenen dostlarınıza hediye edebileceğiniz oldukça özel bir sürpriz olacağı tartışılmaz. Ürün detayları için tıklayın.
 6. 6. Müzik Kutusu Klasik melodiler dinlemek, sizin de kendinizi iyi hissetmenize sebep oluyorsa farklı seçenekleri bulunan bu müzik kutularını incelemenizi tavsiye ederiz. Ürün detayları için tıklayın.
 7. 7. Piyano Anahtarlık Piyano çalmak isteyen yahut oldukça başarılı bir şekilde piyano çalan dostlarınıza hediye edebileceğiniz piyano tuşu anahtarlık onların müziğe olan tutkusunu gözler önüne sermek için oldukça ideal bir sürpriz olacak. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. Elma Hoparlör Tasarım konusunda titiz olanlar bu sevimli elma hoparlörleri görünce çok şaşıracaklar! Kırmızı ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ürün detayları için tıklayın.
 9. 9. Boose Kablosuz Hoparlör Telefonunuzu yaklaştırdığınızda sihirli bir şekilde sesi yükselten bu hoparlör ile etrafınızdakilerle aynı müziği dinlemenin keyfini çıkarın.. Ürün detayları için tıklayın.
 10. 10. Nostaljik Atlı Karınca Müzik Kutusu Nostaljiye bugününde daima yer verenler atlı karınca müzik kutusuna hayran kalacak hatta ve hatta kullanmaya kıyamayacaklar. Üç farklı renk seçeneği bulunan bu şık müzik kutusu ile çocukluğunuza yolculuk yapmaya hazır olun! Ürün detayları için tıklayın.

×