Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Çocuklara Verilebilecek En Eğlenceli Doğum Günü Hediyeleri

784 views

Published on

Çocuklara doğum günlerinde eğlenceli sürprizler yapmak isteyenler bu hediye seçeneklerine bayılacaklar..

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Çocuklara Verilebilecek En Eğlenceli Doğum Günü Hediyeleri

 1. 1. Çocuklara Verilebilecek En Eğlenceli Doğum Günü Hediyeleri Çocukları mutlu etmenin hiç zor olmadığını hepimiz biliyoruz. Ama doğum günü olan bir çocuğu o kadar hediye kargaşası içinde memnun etmek biraz zor olabilir. Çünkü alacağınız hediyenin diğer hediyelerden aşağı kalır bir yanının olmaması gerekiyor. "Çocuğa doğum günü hediyesi ne alınır?" sorusunu kime yöneltirseniz yöneltin alacağınız yanıtlar hep aynıdır. Oyuncak, kıyafet ya da spor ayakkabı almaktan size de gına gelmedi mi? Biraz daha ilginç ve çocukların ilgisini çekebilecek hediye seçeneklerine yönelmenizde fayda var. Çocukların ilgi odağı olabileceğini düşündüğümüz güzel bir liste hazırladık. İşte o liste;
 2. 2. 1-) Hayvanlar Alemi Çocuk Boy Ölçer Metre Çocuklara doğum günü hediyesi olarak, büyüme sürecini eğlenceli bir şekilde görebilecekleri boy ölçer metre almak en güzeli. 8 farklı modeli bulunan tasarım boy ölçer sayesinde tüm çocuklar eğlenceli bir büyüme süreci geçirecekler. Ürün detayları için tıklayın.
 3. 3. 2-) Dondurmatik 3 dakikada dondurma yapmanın keyfini çıkarmaya hazır olun! Yaz mevsiminde su içmekten çok dondurma yiyen çocuklar içine atılan buz parçaları ve dondurma tozuyla 3 dakika çalkalayarak yapılan bu dondurma makinesini çok sevecekler. Ürün detayları için tıklayın.
 4. 4. 3-) Su Bombası Kiti Yaz sıcaklarına uygun bir hediye önerisiyle karşınızdayız. Çocuklar için oyun denildiği zaman akan sular durur. Bir çocuğa büyüdüğünde bile hatırlayabileceği bir gün yaşatmak istiyorsanız onunla keyifli, daha önce hiç oynamadığı oyunlar oynayın. Su bombası kiti ile çocukların hafızasına kazınacak bir gün geçireceğiniz kesin.. Ürün detayları için tıklayın.
 5. 5. 4-) Yeni Nesil Küçük Boy Çim Adamlar Çocuklara yeşili sevdirmenin en eğlenceli yolu onları çim adamlarla tanıştırmak olacaktır elbet :) Ama bu çim adamlar sizin bildiklerinize benzemez. Eğlenceli karakterleriyle çocukların bir an önce yanından ayırmak istemeyeceği bu yeni nesil çim adamların 12 farklı modeli bulunmaktadır. Ürün detayları için tıklayın.
 6. 6. 5-) Fotoğraflı Çocuk Saati Üzerine doğum günü olan çocuğun fotoğrafını bastırabileceğiniz, her rakamı sevimli bir çocuğun temsil ettiği bu renkli saat verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden.. Ürün detayları için tıklayın.
 7. 7. 6-) Yemek Vakti Şaheserleri Yemek yerken mızmızlanan tüm çocukları yemek yemeye teşvik edecek bu tepsi tüm annelerin gözdesi olacak. Üzerine çizim yapılabilen, şık bir tablo tasarımına sahip mini tepsi çocukların en büyük eğlencesi olacak. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. 7-) Sihirli Yumurta Küçükken pamukta fasulye yetiştirmeyeniniz var mı? Fasulyenin gelişimini gözlemlemek ne kadar da keyifliydi ama öyle değil mi? Ama şimdiki minikler çok daha şanslı. Çünkü onların yetiştireceği fasulye sihirli.. Büyüdüğünde fasulyesi aracılığıyla farklı mesajlar veren bu sihirli yumurta çocuklara alınabilecek hayret verici hediyeler arasında başı çekiyor. Ürün detayları için tıklayın.
 9. 9. 8- ) Kurbağa Prens Öpülünce prense dönüşen kurbağanın masalını bilmeyen çocuk yoktur herhalde :) Suda bekletildiğinde prense dönüşen bu kurbağanın gelişimini gözlemlemek bir çocuk için en ilgi çekici eylemlerden. Ürün detayları için tıklayın.
 10. 10. 9-) Şeker Makinesi Çocuklara şeker ya da çikolata alacağınızı söylediğinizde onlara istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz. Mini şeker makinesi, çocukları ödüllendirmenin en eğlenceli yöntemi.. Ürün detayları için tıklayın.
 11. 11. 10-) Cüceler Bowling Oyunu Sıradan oyuncakları bir kenara bırakıp farklı bir alana yönelmeye ne dersiniz? Çocuklara bowling oynamayı sevdirecek bu sevimli cüceler, eğlenceli dakikalar geçireceğiniz konusunda size garanti veriyor :) Ürün detayları için tıklayın.

×