Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Mevsimine Göre Doğum Günü Hediyesi 
Önerileri 
Özel günlerde alacağınız hediyelerin mevsimine uygun olması kullanışlılığı ...
Sonbahar Mevsiminde Doğanlar İçin Doğum Günü 
Hediyeleri 
1-) Yağmurluk 
Yağmurluk sonbahar mevsiminde alınabilecek ideal ...
2-) Papatya Şemsiye 
Çiçek tasarımlı bu şemsiyeler şıklığından ödün vermeyen kadınların elinden düşürmek istemeyeceği güze...
3-) Film DVD'si 
İmdb'yi yakından takip eden arkadaşınıza, yağmurlu günlerde evde oturup film keyfi yapabileceği harika fi...
4-) Aynalı Sonbahar Saati 
Sonbaharın hüznünü en iyi yansıtan elbette ki yaprak döken ağaçlardır. Sonbahar temalı bu saat,...
5-) Anahtarlık Yağmurluk 
İçinde yağmurluk bulunan futbol topu şeklindeki bu anahtarlık sayesinde ıslanmaktan korktuğunuz ...
Kış Mevsiminde Doğanlar İçin Doğum Günü 
Hediyeleri 
1-) Caterpillar Ayakkabı 
Kış mevsiminde en çok satan ayakkabı markal...
2-) Cupcake El Isıtıcısı 
Kış mevsiminde ellerini bir türlü ısıtamayan dostlarınıza hediye edebileceğiniz cupcake şeklinde...
3-) Palto 
Maddi anlamda sizi ne kadar etkileyeceğini düşünmeden hediye alma yoluna koyulduysanız, kış mevsiminde alınabil...
4-) Sakallı Bere 
Reklamlara bile konu olan sakallı bere ile marjinalliğinizi ortaya koyma sırası sizde! 
Ürün hakkında da...
5-) Pofuduk Kulaklık 
Sevimli bir kulaklığa kimse hayır diyemez. Kulaklarınızı soğuktan koruyacak pofuduk kulaklık sayesin...
İlkbahar Mevsiminde Doğanlar İçin Doğum Günü 
Hediyeleri 
1-) Spor Aleti 
Spor yapmaktan hoşlanan ve her sene yaza fit gir...
2-) Bitki Filizi Kitap Ayracı 
Toprağın uyanışa geçtiği ilkbahar mevsiminde doğan ve tam bir kitap kurdu olan arkadaşların...
3-) Çiçekli Taç 
Bahar dallarını aratmayacak şıklığa sahip bu taç kadınların aksesuar olarak kullanmaktan büyük keyif alab...
4-) Kişiye Özel Aşkımız Solmasın Yastık 
Üzerine sevgilinize özel olarak fotoğraf ve mesaj bastırabileceğiniz bu yastık il...
5-) Carla Mara Dekoratif Kuş Tasarımlı Metal Sepet 
Tam bahar mevsimini temsil eden Carla Mara dekoratif kuş tasarımlı met...
Yaz Mevsiminde Doğanlar İçin Doğum Günü 
Hediyeleri 
1-) Güneş Gözlüğü 
Yazın güneş gözlüğü olmadan dışarı çıkamayanlara d...
2-) Usb Masaüstü Yel Değirmeni Fan 
Bunaltan sıcaklara ilginç bir çözüm! Yel değirmeni fan sayesinde masa başında çalışırk...
3-) Sandalet 
Sandalet yaz mevsimine en çok yakışan ayakkabılardan biri.. Şıklığı daima ön planda bulunduran sevdikleriniz...
4-) Dondurmatik 
Dondurmasız bir yaz mevsimi düşünemeyiz. Bu dondurmatik sayesinde 3 dakika gibi bir sürede tadı damağınız...
5-) Body Wrap 
Buzdolabının dondurucu bölmesine yerleştirip serinlemek istediğinizde kendinizi şımartabileceğiniz body wra...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Mevsimine Göre Doğum Günü Hediyesi Önerileri

596 views

Published on

Hangi mevsimde ne hediye alınacağına dair en faydalı hediye rehberini sizler için hazırladık

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Mevsimine Göre Doğum Günü Hediyesi Önerileri

 1. 1. Mevsimine Göre Doğum Günü Hediyesi Önerileri Özel günlerde alacağınız hediyelerin mevsimine uygun olması kullanışlılığı açısından o kadar önemli bir nokta ki, bu kadar olur! Herhalde kimse alacağı hediyenin bir köşeye kaldırılmasını istemez. Hatta aldığı hediyenin kullanıldığını gördüğü zaman çok daha mutlu olur. Siz de bu atmosferi solumak istiyorsanız isabetli hediye seçimi yapmanız gerekiyor. Mesela doğum günü olan yakınınızın doğum gününün hangi mevsimde olduğu çok mühim! Siz de hediye seçiminizi mevsimine göre doğum günü hediyelerine bakarak yapabilirsiniz. Biz sizler için belli başlı hediye alternatifleri belirledik. Bunlar çoğaltılabilir elbet. Ama kullanışlılık açısından oldukça ideal olduğunu düşündüğümüz bu hediye seçeneklerine siz de göz atarak kendi fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
 2. 2. Sonbahar Mevsiminde Doğanlar İçin Doğum Günü Hediyeleri 1-) Yağmurluk Yağmurluk sonbahar mevsiminde alınabilecek ideal hediyelerden biri.. Puantiye modası hala devam ediyor haberiniz olsun :)
 3. 3. 2-) Papatya Şemsiye Çiçek tasarımlı bu şemsiyeler şıklığından ödün vermeyen kadınların elinden düşürmek istemeyeceği güzelliğe sahip. Şemsiyenin diğer modellerini de görmek için tıklayın.
 4. 4. 3-) Film DVD'si İmdb'yi yakından takip eden arkadaşınıza, yağmurlu günlerde evde oturup film keyfi yapabileceği harika film DVD seçimleri yaparak onu şaşırtabilirsiniz.
 5. 5. 4-) Aynalı Sonbahar Saati Sonbaharın hüznünü en iyi yansıtan elbette ki yaprak döken ağaçlardır. Sonbahar temalı bu saat, sonbaharda doğmuş birine verilebilecek en güzel armağan.. Ürün detayları için tıklayın.
 6. 6. 5-) Anahtarlık Yağmurluk İçinde yağmurluk bulunan futbol topu şeklindeki bu anahtarlık sayesinde ıslanmaktan korktuğunuz günler mazide kalacak.
 7. 7. Kış Mevsiminde Doğanlar İçin Doğum Günü Hediyeleri 1-) Caterpillar Ayakkabı Kış mevsiminde en çok satan ayakkabı markalarından birisi de tartışmasız Cat'lerdir. Spor giyinen arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak Cat alarak en doğru kararı vermiş olmanın gururunu yaşayabilirsiniz.
 8. 8. 2-) Cupcake El Isıtıcısı Kış mevsiminde ellerini bir türlü ısıtamayan dostlarınıza hediye edebileceğiniz cupcake şeklindeki el ısıtıcısı, sevimliliğiyle gönülleri fethedecek. Cupcake el ısıtıcısı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
 9. 9. 3-) Palto Maddi anlamda sizi ne kadar etkileyeceğini düşünmeden hediye alma yoluna koyulduysanız, kış mevsiminde alınabilecek en kullanışlı hediye alternatiflerinden birisi de tartışmasız kabanlardır. Mango, Zara vb. mağazalarda envai çeşit kaban modeli bulabilirsiniz.
 10. 10. 4-) Sakallı Bere Reklamlara bile konu olan sakallı bere ile marjinalliğinizi ortaya koyma sırası sizde! Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
 11. 11. 5-) Pofuduk Kulaklık Sevimli bir kulaklığa kimse hayır diyemez. Kulaklarınızı soğuktan koruyacak pofuduk kulaklık sayesinde müzik dinlemek artık daha eğlenceli.. Pofuduk kulaklık hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
 12. 12. İlkbahar Mevsiminde Doğanlar İçin Doğum Günü Hediyeleri 1-) Spor Aleti Spor yapmaktan hoşlanan ve her sene yaza fit girmek için belli başlı çalışmalara girişenlere doğum gününde spor aleti hediye etmek en güzeli..
 13. 13. 2-) Bitki Filizi Kitap Ayracı Toprağın uyanışa geçtiği ilkbahar mevsiminde doğan ve tam bir kitap kurdu olan arkadaşlarınıza bitki filizi şeklindeki bu kitap ayracını hediye edebilirsiniz. Ürün detayları için tıklayın.
 14. 14. 3-) Çiçekli Taç Bahar dallarını aratmayacak şıklığa sahip bu taç kadınların aksesuar olarak kullanmaktan büyük keyif alabileceği nitelikte!
 15. 15. 4-) Kişiye Özel Aşkımız Solmasın Yastık Üzerine sevgilinize özel olarak fotoğraf ve mesaj bastırabileceğiniz bu yastık ile sürpriz nasıl yapılırmış herkese gösterin! Kişiye özel aşkımız solmasın yastık hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.
 16. 16. 5-) Carla Mara Dekoratif Kuş Tasarımlı Metal Sepet Tam bahar mevsimini temsil eden Carla Mara dekoratif kuş tasarımlı metal sepet, dekorasyona önem verenlere hediye edilebilecek en ideal ürün.. Ürün detayları için tıklayın.
 17. 17. Yaz Mevsiminde Doğanlar İçin Doğum Günü Hediyeleri 1-) Güneş Gözlüğü Yazın güneş gözlüğü olmadan dışarı çıkamayanlara doğum gününde güneş gözlüğü almak kadar güzel ne olabilir ki!
 18. 18. 2-) Usb Masaüstü Yel Değirmeni Fan Bunaltan sıcaklara ilginç bir çözüm! Yel değirmeni fan sayesinde masa başında çalışırken sıcaklar size zarar veremeyecek. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
 19. 19. 3-) Sandalet Sandalet yaz mevsimine en çok yakışan ayakkabılardan biri.. Şıklığı daima ön planda bulunduran sevdiklerinize doğum gününde bu tarz bir sürpriz yapabilirsiniz.
 20. 20. 4-) Dondurmatik Dondurmasız bir yaz mevsimi düşünemeyiz. Bu dondurmatik sayesinde 3 dakika gibi bir sürede tadı damağınızda kalacak harika dondurmalar yapabileceksiniz Ürün detayları için tıklayın.
 21. 21. 5-) Body Wrap Buzdolabının dondurucu bölmesine yerleştirip serinlemek istediğinizde kendinizi şımartabileceğiniz body wrap, sıcak yaz aylarının vazgeçilmezi olacak. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

×