Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Kardeşe Verilebilecek Doğum Günü Hediyeleri

2,406 views

Published on

Doğum günü yaklaşan kardeşinize doğum günü hediyesi olarak sunabileceğiniz en renkli bu hediye seçeneklerine bakmadan geçmeyin :)

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Kardeşe Verilebilecek Doğum Günü Hediyeleri

 1. 1. Kardeşe Verilebilecek Doğum Günü Hediyeleri Kardeş sahibi olmak insana bu hayatta verilen en büyük ödüllerden biridir. Çünkü dost, arkadaş sizin nazınızı bir yere kadar çekebilir. Fakat aynı kandan olduğunuz, iyi-kötü demeden her daim yanınızda olan ve küçüklüğünden tutun bugüne kadar her şeyini bildiğiniz kardeşiniz öyle mi! Anne ve baba bir çocuk için ne ifade ediyorsa, kardeşin ifade ettiği şey de farksızdır. İstanbul aile ve sosyal politikalar müdürlüğü de kendini yalnız hisseden çocukların yeni bir aile, kardeş sevgisi vb. duyguları yaşayabilmeleri için onlara ortam hazırlamıştır. Aile sevgisinden yoksun büyüyen bir çocuk hayatın manasını kavrama konusunda debelenir. Çünkü aile bir insana sunulabilecek en büyük nimettir. Doğum günü olan kardeşinize, farklı bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız bu önerilerimizi gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz..
 2. 2. 1-) Fotoğraf Makinesi Usb Bellek Eğer erkek kardeşiniz tam bir fotoğraf çekme tutkunuysa Nikon markası da unutulmamış olan bu mini fotoğraf makinesi usb bellek kardeşinizi oldukça mutlu edecek gibi gözüküyor, ne dersiniz? Ürün detayları hakkında tıklayın.
 3. 3. 2-) Equalizer T-Shirt Müzik ruhun gıdasıdır diye boşuna dememişler. Müzik kulağı oldukça iyi olan erkek kardeşinize önünde ekran olan ve müziğin ritmine göre alçalıp yükselen levelleri olan bu tişörtü hediye edebilirsiniz. Equalizer tişört hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.
 4. 4. 3-) Çakmaklı Kol Saati Hem çakmak hem de kol saati olarak kullanılan bu ürün sıradışı oluşuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Erkek kardeşiniz sigara kullanıyorsa bu hediye seçeneğini tek geçeriz. Ürün detayları için tıklayın.
 5. 5. 4-) Erkeklere Özel Mutfak Önlükleri Mutfakta maharetli olan bir erkek kardeşiniz varsa çok şanslısınız :) Üzerine kardeşinizin ismini yazdırabileceğiniz bu mutfak önlüğü kardeşinizin mutfakta daha enfes lezzetler ortaya çıkarmasına sebep olacak. Ürün hakkında bilgi almak için tıklayın.
 6. 6. 5-) Kişiye Özel Gümüş Kaplama Dikdörtgen Kol Düğmesi Erkek kardeşinizin isim ve soyisminin baş harflerini kazıtabileceğiniz gümüş kaplama kol düğmeleri erkek arkadaşınızın alabileceği en orijinal hediyelerden.. Ürün detayları için tıklayın.
 7. 7. Kız Kardeşe Alınabilecek Doğum Günü Hediyeleri 1-) İstiridye İçinde Gerçek İncili Kolye Takı takmaktan hoşlanmayan kadın var mıdır acaba? Sıradan bir kolye hediye etmek size basit geliyorsa istiridye içinden çıkan gerçek inci kolyeye hayır diyemeyeceğinizi düşünüyoruz. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. 2-) 130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle Kadınlar uğraş isteyen hediyelerden hoşlanırlar. Yani kız kardeşinize parçadan bütüne giden bir hediye verdiğinizde hem onu maksimum seviyede heyecanlandıracak hem de merak ettireceksiniz. Üzerine kardeşinizle çekildiğiniz fotoğrafı bastırabileceğiniz bu puzzle düşman çatlatacak. Puzzle hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
 9. 9. 3-)Mini Tart Dudak Kremi Cupcake şeklindeki bu mini dudak kremleri bir bayanı mutlu edebilecek en sevimli hediyeler arasında yer alıyor. Enfes görünümlü bir dudak kremine sahip olma şansını herhalde hiçbir kadın reddetmez. Ürün detayları için tıklayın.
 10. 10. 4-) Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Makyaj Aynası Makyaj yapmadan evden dışarıya adımını atmayan kız kardeşinize alabileceğiniz ne kullanışlı hediye makyaj aynası olacaktır. Ama öyle sıradan bir ayna değil.. Bu aynanın üzerinde kız kardeşinizin ismi yazacak. Ürün detayları için tıklayın.
 11. 11. 5-) Sihirli Kupa İki Fotoğraflı İçine sıcak su konulduğu zaman üzerine bastırılan fotoğrafları açığa çıkaran, normalde düz siyah kupa gibi gözüken bu kupa bardak kız kardeşinizin elinden düşmeyecek. Ürün detayları için tıklayın.

×