Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

En Sevimli 10 Doğum Günü Hediyesi

2,076 views

Published on

"En sevimli doğum günü hediyesini ben vermeliyim" diyorsanız bu ürünleri sizin için belirledik :)

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

En Sevimli 10 Doğum Günü Hediyesi

 1. 1. En Sevimli 10 Doğum Günü Hediyesi Hediye denildiği zaman ne yapacağını şaşıran, ne alacağını bilemeyenler acilen toplanmamız lazım :) Çünkü size harika mı harika, sevimli mi sevimli hediye tavsiyelerinde bulunacağız. Sizin de arkadaş çevreniz oldukça genişse ve her ay minumum üç-dört kişinin doğum günü kutlamasına dahil olmak durumunda kalıyorsanız, ne hediye alacağınız konusundaki kararsızlığınız hat safhada olmalı.. Öyleyse daha fazla zaman kaybetmeyelim ve sizi dillere destan olacak sevimlilikteki hediye alternatiflerimizle tanıştıralım..
 2. 2. Sevimli Ayıcığın Doğum Günü Mesajı İçinde sevimli bir ayıcığın ve 100 dilde seni seviyorum yazan kalpli kağıtların yer aldığı bir de bu yetmezmiş gibi minik şişede yıldızlı şekerlemelerin bulunduğu bu kova hafızalara kazınacak hediyeler arasında.. Ürün detayları için tıklayın.
 3. 3. Duvara Yapıştırılan Köpek Lamba Sticker şeklinde gece lambanız oldu mu hiç! Dilediğiniz yere yapıştırabileceğiniz bu sevimli köpek lamba çocuk-büyük demeden herkesin sevebileceği sevimliliğe sahip.. Ürün detayları için tıklayın.
 4. 4. Köpekçik Lens Kabı Düz lens kapları lens kullananların da içini karartıyordur diye düşündük ve sizi köpekçik lens kabıyla tanıştıralım istedik. Köpeklere ayrı bir sempati duyuyorsanız iki farklı renk seçeneği bulunan bu kabı çok seveceğinizi düşünüyoruz. Ürün detayları için tıklayın.
 5. 5. Penguen El ve Dudak Kremleri Bu sevimli penguenin el ve dudak kremi olmak üzere iki farklı versiyonu bulunmaktadır. Malum havalar soğuyor. Ruj yerine dudak kremi kullanmanın tam mevsimidir. Sempatik bir kreme sahip olmak istiyorsanız bu ürün tam sizlik! Ürün detayları için tıklayın.
 6. 6. Aşk Sözcükleri Şekerlemeleri Sevdiklerinize şeker hediye etmeniz onları mutlu eder ama sizin vereceğiniz şekerler öyle sıradan olmamalı.. Üzerinde romantik ifadelerin yer aldığı ambalajların bulunduğu bu şekerler şık kutusuyla harika bir hediye olacak! Ürün detayları için tıklayın.
 7. 7. Sıradışı Kupalar Madem sıradanlıktan bahsettik, kupalardan da söz etmeden geçmeyelim.. Farklı tasarımları da bulunan bu sıradışı kupalar sevimlilikleriyle bir şeyler yudumlama keyfinize daha da keyif katacak.. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. Güneş Enerjili Gece Lambası Gündüz güneş enerjisini depolayan, gece bu enerjiyi ışık enerjisine çeviren bu sevimli gece lambası ile karanlıklar artık hiç korkutucu olmayacak. Ürün detayları için tıklayın.
 9. 9. Pırlanta Kedi Kolye Pırlanta taşları olan, sevimli mi sevimli şık bir kolyeye hangi kadın hayır diyebilir ki! Sosyal medya da bile oldukça ses getiren kediler artık kolyelerde de zirveyi zorluyorlar. :) Kedi hayranlığı olan kız arkadaşınıza verebileceğiniz en şık hediye seçeneği karşınızda duruyor. Ürün detayları için tıklayın.

×