Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
En Popüler Doğum Günü Hediyeleri 
Doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü gibi özel günlerde ne hediye alacağınıza karar 
v...
1-) Sihirli Kupa İki Fotoğraflı 
Üzerine fotoğraf bastırabileceğiniz bu kupa bardak sıradan kupalara taş çıkartacak. İçine...
2-) Şişede Mesaj 
Doğum günü hediyesi seçerken de romantik kimliğinizden ödün verecek değilsiniz öyle değil mi? İçinde kum...
3-) Sihirli Yumurta 
Yumurta sevmeyenler bile bu üründen sonra eminiz yumurtalara farklı bir açıdan bakmaya başlayacaklar....
4-) Oscar Ödülü - Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy 
Doğum gününde hatırlanmayı kim istemez ki! Hatırlanmayı bırakın, ilginç bi...
5-) Konuşan Çikolatalar 
"İyi ki doğdun" tasarımı da bulunan konuşan çikolatalar en ilginç doğum günü hediyesi olmaya geli...
6-) Dilek Feneri 
Doğum günleri, en güzel dilek ve temennilerin sıralandığı günlerden biridir. Doğum günü olan yakınınıza ...
7-) Kişiye Özel Balonlu Doğum Günü Hediyeleri 
Renkli bir doğum günü hediyesine herhalde kimse hayır diyemez. Üzerine doğu...
8 -) Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 
Hayata gözlerinizi açtığınız gün, dünyada neler olup bittiğini biliyor musunuz? Doğdu...
9-) Kişiye Özel iPhone 4/4S/5 Kılıfları 
Telefonunuzun herkesin telefonundan farklı olmasını istemeniz elbet en doğal hakk...
10-) 100 Dilde Doğum Günü Mesajı Kavanozu 
Sevdiklerinizin doğum gününü tek dille kutlamakla yetinmeyip bu özgürlüğünüzü 1...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

En Popüler Doğum Günü Hediyeleri

535 views

Published on

"İnsanlar doğum günü hediyesi olarak ne alıyor yahu!" diye merak ediyorsanız en popüler doğum günü hediyelerini sizler için paylaşıyoruz.

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

En Popüler Doğum Günü Hediyeleri

 1. 1. En Popüler Doğum Günü Hediyeleri Doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü gibi özel günlerde ne hediye alacağınıza karar verememeniz sizin de zaman kaybetmenize sebep oluyor öyle değil mi? Ama bir yandan da alacağınız hediyenin güzel ve kullanışlı olmasını istiyorsunuz. Eee bunu istemek en doğal hakkınız tabi.. Bu isteğinize karşılık size doğum günü hediyesi olarak sevdiklerinize verebileceğiniz en popüler ürünlerimizi sunuyoruz. İlginç hediye arayanlardan tutun, romantik sürpriz yapmak isteyen kişiye kadar herkes bu ürünler arasında aradığını bulacak. Şimdiden kolay gelsin, keyifli incelemeler :)
 2. 2. 1-) Sihirli Kupa İki Fotoğraflı Üzerine fotoğraf bastırabileceğiniz bu kupa bardak sıradan kupalara taş çıkartacak. İçine sıcak su koyduğunuzda, üzerine bastırdığınız fotoğrafları açığa çıkaran fakat normalde düz siyah bir kupa bardak gibi gözüken bu ürün en çok satan doğum günü hediyeleri arasında yer alıyor. Ürün detayları için tıklayın.
 3. 3. 2-) Şişede Mesaj Doğum günü hediyesi seçerken de romantik kimliğinizden ödün verecek değilsiniz öyle değil mi? İçinde kum, çakıl taşları ve sizin yazılmasını istediğiniz metni barındıracak bir mektup bulunan bu mesajlı şişe unutulmaz bir hediye olacak. Ürün detayları için tıklayın.
 4. 4. 3-) Sihirli Yumurta Yumurta sevmeyenler bile bu üründen sonra eminiz yumurtalara farklı bir açıdan bakmaya başlayacaklar. Sihirli yumurta, fasulyesi aracılığıyla sevgi dolu mesajlar veriyor. Sulayıp, büyüttüğünüz de şaşırtıcı sonuçlarla karşılaşacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Ürün detayları için tıklayın.
 5. 5. 4-) Oscar Ödülü - Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy Doğum gününde hatırlanmayı kim istemez ki! Hatırlanmayı bırakın, ilginç bir hediyeyle karşı karşıya kalırsanız o şaşkınlığı üstünüzden atmanız bile günlerce sürer. Üzerine dilediğiniz metni yazdırabileceğiniz bu oscar ödülü, doğum günü olan kişinin kendini bomba gibi hissetmesine sebep olacak. Ürün detayları için tıklayın.
 6. 6. 5-) Konuşan Çikolatalar "İyi ki doğdun" tasarımı da bulunan konuşan çikolatalar en ilginç doğum günü hediyesi olmaya geliyor. En güzel kutlama mesajınızı ses kaydetme özelliği aracılığıyla bu çikolata kutusuna kaydetmeniz mümkün. Ürün detayları için tıklayın.
 7. 7. 6-) Dilek Feneri Doğum günleri, en güzel dilek ve temennilerin sıralandığı günlerden biridir. Doğum günü olan yakınınıza görsel bir şölen hazırlamak ve unutamayacağı bir gün yaşatmak istiyorsanız onun için gökyüzüne renkli dilek fenerlerinden salabilirsiniz. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. 7-) Kişiye Özel Balonlu Doğum Günü Hediyeleri Renkli bir doğum günü hediyesine herhalde kimse hayır diyemez. Üzerine doğum günü olan yakınınızın fotoğrafını bastırıp, dileğiniz mesajı üzerine yazdırabileceğiniz bu tasarımı kupa bardak, mousepad ve magnet gibi ürünlere bastırmanız mümkündür. Ürün detayları için tıklayın.
 9. 9. 8 -) Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi Hayata gözlerinizi açtığınız gün, dünyada neler olup bittiğini biliyor musunuz? Doğduğunuz tarihte ne gibi gelişmeler olduğunu gözler önüne seren doğum günü takvimi sayesinde zamanın kıymetini daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz. Ürün detayları için tıklayın.
 10. 10. 9-) Kişiye Özel iPhone 4/4S/5 Kılıfları Telefonunuzun herkesin telefonundan farklı olmasını istemeniz elbet en doğal hakkınız. Hele ki iPhone 4/4S/5'iniz varsa bu çok daha kolay. Üzerine fotoğraf bastırılabilen bu iPhone kılıfları sizi ayrıcalıklı kılacak. Ürün detayları için tıklayın.
 11. 11. 10-) 100 Dilde Doğum Günü Mesajı Kavanozu Sevdiklerinizin doğum gününü tek dille kutlamakla yetinmeyip bu özgürlüğünüzü 100 dile yaymaya ne dersiniz? 100 dilde doğum günü mesajı kavanozu çok konuşulacak! Ürün detayları için tıklayın.

×