Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

En Pahalı Doğum Günü Hediyeleri

6,640 views

Published on

En pahalı doğum günü hediyesini ben almalıyım diyorsanız, pahalı oldukları kadar ilginç bu hediye seçeneklerine göz atmanızda fayda var :)

Published in: Sales
 • Follow the link, new dating source: ❶❶❶ http://bit.ly/36cXjBY ❶❶❶
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Dating direct: ❤❤❤ http://bit.ly/36cXjBY ❤❤❤
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

En Pahalı Doğum Günü Hediyeleri

 1. 1. En Pahalı Doğum Günü Hediyeleri Doğum günü ay başına denk gelen dostlarımız her zaman için kıymetlidir. Çünkü; maddi açıdan istediğimiz her tür hediyeyi, doğum günü ay başında olan sevdiklerimize alabiliyoruz bir tek :) Sonra da ona göre ayağımızı yorganımıza göre pahalı uzatıyoruz. Çok sevdiğimiz yakınlarımıza doğum gününde ne kadar hediye alırsak alalım içimizde hep keşkelerimiz vardır. "Keşke daha iyisini alabilsem" diye içlenirsiniz. Ama önemli olan verdiğiniz hediyenin maddi değeri değil ki! Önemli olan, hediyenizin, arkadaşınızın her gördüğünde ona sizi hatırlatmasıdır. "Pahalı ne hediye alabilirim?" diye düşünenler için belli başlı hediyeler belirledik. Bakalım siz en çok hangisini beğeneceksiniz ;)
 2. 2. 1-) Parrot AR Drone 2.0 (1.099 TL) iPhone, iPad ve android uyumlu Parrot AR Drone oyun tutkunu yakınlarınıza hediye edebileceğiniz en ideal ürün. Ön kısmında bulunan geniş açılı kamerası sayesinde görüntüyü hd kalitesinde bağlandığı cihaza aktaracaktır. Ürün detayları için tıklayın.
 3. 3. 2-) Palaroid 300 Şipşak Fotoğraf Makinesi (339 TL) Yeni nesil şipşak fotoğraf makineleri bilmez fakat şipşak fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekilenler de onun verdiği heyecanı başka hiçbir makinede bulamazlar :) Kartuş, mürekkep derdi olmadan fotoğraf çekilmenin keyfini çıkarın.. Ürün detayları için tıklayın.
 4. 4. 3-) Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek Çantası ( 299,90 TL ) Telefon, cüzdan, çakmak, sigara ve anahtar taşıyacağım derken erkeklerin de çanta taşıması şart oldu. Doğum günü yaklaşan babanıza ya da erkek arkadaşınıza ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz, üzerine isim yazdırılabilen bu hakiki deri çantayı neden hediye etmeyesiniz ki! Çantanın kahverengi ve siyah olmak üzere iki renk çeşidi bulunmaktadır. Ürün detayları için tıklayın.
 5. 5. 4-) Flameline Bacasız Bio Şömine ( 249,90 TL ) Soyut ve somut anlamda doğum günü olan yakınınıza içini ısıtacak bir hediye almak istemez misiniz? Kombi-petek sistemine aşina olduktan sonra ateşe özlem duyar olduk. İs ve koku yapmayan, kolaylıkla yakılabilen bu mini şömine sayesinde en farklı hediye sizinki olacak. Ürün detayları için tıklayın.
 6. 6. 5-) Pırlanta Melek Kanadı Yüzük ( 195,00 TL ) Çok sevdiğiniz birisinden bahsederken "Melek gibi bir insan" tabirini sıklıkla kullanıyorsanız, pırlanta melek kanadı kolye hislerinize tercüman bir hediye olacak. Doğum günü olan kişi, şıklığından ödün vermeyen bir bayansa eminiz bu yüzüğü çok sevecek. Ürün detayları için tıklayın.
 7. 7. 6-) iPhone-iPad-Android-Tablet PC Bluetooth Joystick (189,90 TL ) Oyun konsolunu iPhone, iPad, android telefonlar ve tabletlere taşımanın tam sırası.. Tam konsantre oynamak istediğiniz tüm oyunları bu joystick sayesinde büyük bir keyifle oynayabileceksiniz. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. 7-) Kişiye Özel Deri Hediye Seti ( 169,90 TL ) Cüzdan,anahtarlık ve kemerden oluşan bu hediye seti doğum günü sahibinin kendisini özel hissetmesine vesile olacak en şık hediyeler arasında bulunuyor. Anahtarlık ve cüzdana doğum günü olan yakınınızın ismini yazdırarak hediyenizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Ürün detayları için tıklayın.
 9. 9. 8 -) Led Klaket Masa Saati ( 149,90 TL ) Sinema televizyonculuk okuyan birisinden tutun, film sektörünü oldukça profesyonel takip eden tüm yakınlarınıza kadar herkese hediye edebileceğiniz led klaket masa saati çok konuşulacak. Ürün detayları için tıklayın.
 10. 10. 9-) Çifte Kumrular İki Harfli Kolye ( 119,00 TL ) Sevgilinizle sizin çifte kumrulardan neyiniz eksik ki! Doğum günü yaklaşan kız arkadaşınıza üzerinde isimlerinizin baş harflerinin yer alacağı mücevher sertifikalı bu şık kolyeyi hediye edebilirsiniz. Ürün detayları için tıklayın.
 11. 11. 10-) Polaroid Aksiyon Kameraları ( 319,90 TL ) Adı macerapereste çıkan dostlarınıza yaşadıkları heyecanı tekrarlamalarına sebep olacak bir aksiyon kamerası hediye etmeye var mısınız? Suyun üstünde, altında kısacası her yerde size eşlik edecek bu kamerayı çok seveceksiniz.. Ürün detayları için tıklayın.

×