Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
En Çok Satan Kişiye Özel Hediyeler 
Hediyeleşme geleneğini yaşatmak mutluluğun paylaşımını artırır. Özel günleri 
kutlamay...
1-) Sihirli Kupa İki Fotoğraflı 
Sevdiklerinizle çekildiğiniz fotoğrafları bastırabileceğiniz bu sihirli kupa içine sıcak ...
2-) Kişiye Özel Notlu Kupa Bardak 
Güne kupasıyla çay ya da kahve içmeden başlayamayan dostlarınıza üzerinde ona sizi hatı...
3-) Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak 
Bir tarafına fotoğraf bir tarafına da 30 karakteri geçmemek kaydıyla dil...
4-) Oscar Ödülü – Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy 
Hediye almaya niyetlendiğiniz kişi sizi daha önce mutlu eden ve mutlaka si...
5-) Kişiye Özel Aşkıbiyotik 
İlaç kutusu şeklinde tasarlanmış olan aşkıbiyotiğin içinde, draje çikolatalar ve yazılmasını ...
6-) Kişiye Özel Çöp Adam Yastıkları 
5 farklı tasarımı bulunan kişiye özel çöp adam yastıklar sevgilinize olan aşkınızı gö...
7-) Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket 
Sıradan hediyeler almak size de çok sıkıcı gelmeye başlamadı mı? Vereceğiniz hediyelerd...
8 -) Aşkıma Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Kavanozu 
İçinde, üzerinde sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafların yer aldığı çik...
9-) Kişiye Özel Yazılı Madalyon 
Eşinize, sevgilinize, anne-babanıza, kısacası tüm sevdiklerinize üzerine istediğiniz metn...
10-) Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Makyaj Aynası 
Güzelliğinden ödün vermeyen annenize ya da kız arkadaşınıza üzerinde ismin...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

En Çok Satan Kişiye Özel Hediyeler

287 views

Published on

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

En Çok Satan Kişiye Özel Hediyeler

 1. 1. En Çok Satan Kişiye Özel Hediyeler Hediyeleşme geleneğini yaşatmak mutluluğun paylaşımını artırır. Özel günleri kutlamaya başladıktan sonra hediye beğenme telaşımız sorun haline dönüştü. Hatta bu durumu maalesef gözümüzde o kadar büyüttük ki yoldan geçen insanlara “Sence ne hediye alsam?” tarzı sorular yöneltecek kadar hediye seçimlerinde zorlandığımız dönemler oldu. Ama artık hayatınızda bu tarz problemlere yer vermeyin. Kişiye özel hediyeler sayesinde kafanızdaki “Hediyem acaba beğenilir mi?“, “Uygun bir hediye mi?” tarzındaki karamsar soruları bir kenara atabileceksiniz. Üzerine gerek fotoğraf bastırabileceğiniz gerekse isim yazdırabileceğiniz bu ürünleri incelemeniz bundan sonraki hediye seçimleriniz için aklınızda güzel fikirler oluşmasına sebep olacak.
 2. 2. 1-) Sihirli Kupa İki Fotoğraflı Sevdiklerinizle çekildiğiniz fotoğrafları bastırabileceğiniz bu sihirli kupa içine sıcak içecek koymadığınız taktirde düz siyah bir kupaymış gibi gözüküyor. İçine sıcak bir şeyler doldurduğunuzda kupaya bastırdığınız fotoğraflar ortaya çıkıyor. Sürpriz dolu bir hediye almak isteyenlere özel.. İki fotoğraflı sihirli kupa hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
 3. 3. 2-) Kişiye Özel Notlu Kupa Bardak Güne kupasıyla çay ya da kahve içmeden başlayamayan dostlarınıza üzerinde ona sizi hatırlatacak renkli notların yer alacağı bu kupa bardağı hediye etme fikrine ne dersiniz?Kendi notlarınızı oluşturabileceğiniz bu kupa bardak verebileceğiniz en anlamlı hediyeler arasında yer alıyor. Kişiye özel notlu kupa bardağı incelemek için tıklayın.
 4. 4. 3-) Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak Bir tarafına fotoğraf bir tarafına da 30 karakteri geçmemek kaydıyla dilediğiniz metni yazdırabileceğiniz bu çakmak hafızalara kazınma sebebiniz olacak. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
 5. 5. 4-) Oscar Ödülü – Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy Hediye almaya niyetlendiğiniz kişi sizi daha önce mutlu eden ve mutlaka size değer veren biridir. O kişiye hayatınızda yer aldığı için ilginç bir şekilde teşekkür etmek istemez misiniz? 40 karaktere kadar istediğiniz metni yazdırabileceğiniz kişiye özel bu Oscar ödülü çok tutulacak. Oscar ödülü kişiye özel yazılı büyük boy hakkında bilgi almak için tıklayın.
 6. 6. 5-) Kişiye Özel Aşkıbiyotik İlaç kutusu şeklinde tasarlanmış olan aşkıbiyotiğin içinde, draje çikolatalar ve yazılmasını istediğiniz romantik cümlelerin yer alacağı prospektüs bulunmaktadır. Aşkıbiyotik kutusunun üzerine sevgilinizle isimlerinizi yazdırabilir, sevgilinize unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. Kişiye özel aşkıbiyotik hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.
 7. 7. 6-) Kişiye Özel Çöp Adam Yastıkları 5 farklı tasarımı bulunan kişiye özel çöp adam yastıklar sevgilinize olan aşkınızı gözler önüne sermek için seferber oluyor. Üzerinde sevgilinizin ve sizin isimlerinizin yer alacağı bu yastık kılıfları romantikliğinizin görsel şöleni olacak. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. 7-) Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket Sıradan hediyeler almak size de çok sıkıcı gelmeye başlamadı mı? Vereceğiniz hediyelerde biraz farklılık arıyorsanız üzerine fotoğraf bastırıp dilediğiniz metni yazdırabileceğiniz bu plaket tam da aradığınız hediye seçeneği olmaya geliyor. Kişiye özel fotoğraflı plaket hakkında merak ettiğiniz her şeyi buradan öğrenebilirsiniz.
 9. 9. 8 -) Aşkıma Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Kavanozu İçinde, üzerinde sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafların yer aldığı çikolataların, kalpli kağıtlara yazılmış romantik cümlelerin yer aldığı bu sevgi kavanozu sevgilinize verebileceğiniz en duygu dolu hediyelerden biri. Aşkıma kırk bir kere maşallah sevgi kavanozu hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.
 10. 10. 9-) Kişiye Özel Yazılı Madalyon Eşinize, sevgilinize, anne-babanıza, kısacası tüm sevdiklerinize üzerine istediğiniz metni yazdırabileceğiniz bu madalyonu hediye ederek onlara gönlünüzün birincisi oldukları mesajını verebilirsiniz. Kişiye özel yazılı madalyon hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.
 11. 11. 10-) Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Makyaj Aynası Güzelliğinden ödün vermeyen annenize ya da kız arkadaşınıza üzerinde isminin yazacağı ahşap kaplamalı bir makyaj aynası hediye etseniz fena mı olur? Orijinal bir hediye vermek istiyorsanız bu makyaj aynası tam da aradığınız seçenek! Kişiye özel ahşap kaplamalı makyaj aynası hakkında merak ettiğiniz her şeyi buradan öğrenebilirsiniz.

×