Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? 
Ne zaman bir doğum günü partisine katılacak olsanız, içinizden yana yakıla “Doğum 
günü he...
Mesajlı Çikolatalar – İyi ki Varsın Canım 
Hem tatlı hem de manevi açıdan dokunaklı bir doğum günü hediyesi almak istiyors...
Sonsuz Aşklara Hediye Sepeti 
Eğer doğum günü olan kişi sevgilinizse tabii ki ona alacağınız hediye çok daha farklı ve rom...
El Emeği Göz Nuru Babet Yapımı 
Renkli bir karaktere sahip dostlarınıza kendi ellerinizle hazırladığınız bir doğum günü he...
Konuşan Çikolatalar – İyi ki Doğdun Çikolatası 
Ses kaydı yapmanıza izin veren orijinal bir hediye seçeneği daha! 10 saniy...
En Şirin Doğum Günü Hediyesi: Şirinler Panduf 
Malum önümüz kış.. Kış mevsiminde doğan birine alınabilecek en kullanışlı d...
Kişiye Özel Gemici Pipo 
Pipodan başka bir şey içmeyenler için düşünülmüş, üzerine isminizin baş harfini yazdırabileceğini...
Kalp Kolaj Çalışması 
Hazır bir şeyler hediye etmek yerine, içinizde emeğinizin yer aldığı unutulmaz bir sürpriz yapmayı y...
I Love You Yastık – Çiftlere Özel 
Herkes kolayca “Seni seviyorum” diyemeyebilir. Bundan doğal bir şey yoktur. Ancak alaca...
Kadınlara Özel Şık Yüzük 
Takı reyonlarını hiçbir zaman es geçmeyenlere alınabilecek en isabetli doğum günü hediyelerinden...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

705 views

Published on

Siz de doğum günlerinde sevdiklerinize ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız bu hediye rehberi sayesinde kafanızda az da olsa belli fikirler oluşacaktır.

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

 1. 1. Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? Ne zaman bir doğum günü partisine katılacak olsanız, içinizden yana yakıla “Doğum günü hediyesi ne alınır ki şimdi!” diye telaşa kapılanlardan mısınız? Hediye seçiminizi karşınızdaki kişinin nelerden hoşlanabileceği durumunu göz önünde tutarak yaparsanız daha sağlıklı bir seçim yapmış olursunuz. Ama karşınızdaki kişinin nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmayacağını kestiremiyorsanız öyle hediyeler seçmelisiniz ki standartlara göre herkesin gönlünü kazanabilecek güzellikte olmalı.. Biz de hediye tavsiyelerimizde daha çok bunu göz önünde bulunduruyoruz ki hediye vermenin gerçekten keyifli bir eylem olduğunu herkesin görmesini istiyoruz. Tavsiye ettiğimiz hediye seçeneklerinde her yaşa uygun bir şeyler bulabileceğinizi düşünüyoruz. Hediye sadece bir şeye para verip almak demek değildir ki! Mühim olan karşınızdaki insana ona ne kadar değerli olduğunu hissettirebilmenizdir. Dileriz ki el emeği kullanılarak yapılan hediyelerden tutun, hazır olan en ideal doğum günü hediyelerinin yer aldığı bu ürünleri tanıdığınıza pişman olmazsınız.
 2. 2. Mesajlı Çikolatalar – İyi ki Varsın Canım Hem tatlı hem de manevi açıdan dokunaklı bir doğum günü hediyesi almak istiyorsanız mesajlı çikolatalar tam da aradığınız seçenek olmalı.. Bu çikolataların üzerinde farklı mesajlar barındıranları da mevcuttur. Ürün detayları için tıklayın.
 3. 3. Sonsuz Aşklara Hediye Sepeti Eğer doğum günü olan kişi sevgilinizse tabii ki ona alacağınız hediye çok daha farklı ve romantik olmalı.. İçinde iki adet kalp çikolata, kutusunda tek taş yüzük ve seni seviyorum çünkü ile başlayan kalpli kağıtların yer aldığı bu romantik kutunun üzerine sevgilinizle çekildiğiniz bir fotoğrafı ekleyebilirsiniz. Ürün detayları için tıklayın.
 4. 4. El Emeği Göz Nuru Babet Yapımı Renkli bir karaktere sahip dostlarınıza kendi ellerinizle hazırladığınız bir doğum günü hediyesi sunmaya var mısınız? Düz bir babet ayakkabıyı renkli düğmelerle donatarak oldukça iç açıcı bir hale getirebilirsiniz.
 5. 5. Konuşan Çikolatalar – İyi ki Doğdun Çikolatası Ses kaydı yapmanıza izin veren orijinal bir hediye seçeneği daha! 10 saniyelik konuşma süresi tanıyan ve kayıt sonrasında çikolata kutusunun kapağını açtığınızda ses kaydınızın duyulmasını sağlayan bu sevimli ürün oldukça orijinal bir sürpriz yapmanız için hazır! Ürün detayları için tıklayın.
 6. 6. En Şirin Doğum Günü Hediyesi: Şirinler Panduf Malum önümüz kış.. Kış mevsiminde doğan birine alınabilecek en kullanışlı doğum günü hediyelerinden birisi de ayaklarını soğuktan koruyacak sıcacık panduflar olacaktır.
 7. 7. Kişiye Özel Gemici Pipo Pipodan başka bir şey içmeyenler için düşünülmüş, üzerine isminizin baş harfini yazdırabileceğiniz gemici pipo sevdiklerinizin tahmin edemeyeceği farklı bir hediye olacak. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. Kalp Kolaj Çalışması Hazır bir şeyler hediye etmek yerine, içinizde emeğinizin yer aldığı unutulmaz bir sürpriz yapmayı yeğliyorsanız ( doğum günü olan kişi arkadaşınız yahut sevgilinizse ) birlikte çekildiğiniz fotoğraflarla duvarları renklendirebilirsiniz.
 9. 9. I Love You Yastık – Çiftlere Özel Herkes kolayca “Seni seviyorum” diyemeyebilir. Bundan doğal bir şey yoktur. Ancak alacağınız hediyelere sizin yerinize konuşmaları için neden fırsat vermeyesiniz ki! I love you yastıklar seni seviyorum demenin en eğlenceli hali.. Ürün detayları için tıklayın.
 10. 10. Kadınlara Özel Şık Yüzük Takı reyonlarını hiçbir zaman es geçmeyenlere alınabilecek en isabetli doğum günü hediyelerinden biri de şıklığıyla hafızalara kazınacak yüzüklerdir.

×