Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Doğum Günü Hediyesi Böyle Olur Dedirten 10 Ürün

2,569 views

Published on

Doğum günü hediyesi olmayı hak eden en ideal ürünlerle karşınızdayız..

Published in: Sales
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Doğum Günü Hediyesi Böyle Olur Dedirten 10 Ürün

 1. 1. Doğum Günü Hediyesi Böyle Olur Dedirten 10 Ürün Yapacağınız hediye seçimleri, doğum günü olan arkadaşınızın elinin altında olduğu sürece daima sizi temsil edecek.Düşünsenize, doğum günü partisi sonunda hediye paketleri açılırken en farklı hediyenin sizin hediyeniz olduğunun dile getirilmesi kadar daha güzel ne olabilir ki! Şu sıralar arkadaşlarınızın doğum günleri üst üste geliyor ve siz de ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız "Doğum günü hediyesi dediğin böyle olur!" tepkilerini hak eden bu ürünleri incelemeden başka hediyelere bakmayın deriz :) Kalbinizin en değerli köşesinde yer alan sevdikleriniz, her şeyin en iyisini hak ediyorlar öyle değil mi? O zaman bu değeri onlara yansıtabilecek en özel hediye alternatiflerimizi beğeninize sunuyoruz.
 2. 2. 1-) Mesajlı Çikolatalar Farklı mesajlı versiyonları da bulunan, annenize-babanıza, sevgilinize, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz mesajlı çikolatalar verebileceğiniz en şık ve lezzetli hediye olacak. Ürün detayları için tıklayın.
 3. 3. 2-) 130 Parça Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Puzzle "Romantik olunur da bu kadarı da fazla!" dedirtecek bir ürünle karşınızdayız. Üzerine doğum günü olan arkadaşınızla çekildiğiniz bir fotoğrafı bastırabileceğiniz 130 parçalık kişiye özel puzzle heyecan yaratacak ve unutulması kolay olmayacak seçenekler arasında! Ürün detayları için tıklayın.
 4. 4. 3-) Kişiye Özel Fotoğraflı Başarı Ödülü Aranızda takdir edilmekten hoşlanmayanınız var mı? Herkes başarılarının gün yüzüne kavuşmasından memnun olur. Doğum günü olan dostunuzun takdir edilesi özelliğini daima ona hatırlatacak, üzerine arkadaşınızın fotoğrafını da ekleyebileceğiniz bu başarı ödülünü hediye ederek siz de takdiri hak etmiş olacaksınız. Ürün detayları için tıklayın.
 5. 5. 4-) Kişiye Özel Lazer İşlemeli Sigaralık Hani bazı ürünlerle karşılaştığınız zaman "İşte bu tam da babama/erkek arkadaşıma yaraşır bir hediye" dersiniz. Üzerine isim ve harflerin lazerle işlendiği bu sigaralık da bu tarz hediyelerden biri.. Siyah ve taba rengi bulunan lazer işlemeli sigaralık efsane doğum günü hediyesi olmaya aday! Ürün detayları için tıklayın.
 6. 6. 5-) Kupa Kulesi Adeta başarının (bir sonucun) oluşması için üzerine bir şeyler eklemeniz gerektiği mesajını veren bu kupa kulesi düşündüğünüz zaman motive edici mesajlar veriyor :) "Parçadan bütüne ulaşma" konusunun en güzel örneği olduğu tartışılmaz. Eyfel, bıyıklar ve gözler olmak üzere bu kulesinin üç farklı modeli bulunmaktadır. Ürün detayları için tıklayın.
 7. 7. 6-) Gitar Saat Müziğe hele ki gitara tutkun sevdiklerinize doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz en can alıcı ürünle tanışmaya hazır mısınız? Dekoratif olarakta odanızı oldukça farklı bir atmosfere çevirecek gitar saat, odanızın gözdesi olacak. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. 7-) Sevgiliye Özel Ahşap Kutulu Dev Çikolata Tatlı yeyip tatlı konuşmak isteyen çiftler için tasarlanmış, ahşap kutusuna mesaj, çikolata ambalajına da sevgililerin isimlerinin yazılabildiği bu ürün romantik olduğu kadar da çok tatlı.. Ürün detayları için tıklayın.
 9. 9. 8 -) Dönen Küp Resim Çerçevesi İlginç doğum günü hediyesi almak istiyorsanız şayet dönen küp fotoğraf çerçevesi tam da aradığınız seçenek olmalı.. Kendi ekseni etrafında dönen küp fotoğraf çerçevesi tüm ilgiyi üzerine toplamayı başaracak.. Ürün detayları için tıklayınız.
 10. 10. 9-) Yılın En Cömert Arkadaşı Sertifikası Bir mekana yemek yemeye yahut bir şeyler içmeye gittiğinizde size katiyyen hesap ödetmeyen arkadaşınız "Yılın en cömert arkadaşı" sertifikasını almayı sizce de çoktan hak etmedi mi? Üzerine arkadaşınızın fotoğrafını ve ismini bastırabileceğiniz dolar sertifika gurur verici bir sürpriz... Ürün detayları için tıklayın.
 11. 11. 10-) Konuşan Çikolatalar Ses kaydı yapma imkanı sunan ve bu özelliği sayesinde "Doğum günün kutlu olsun" vb. mesajlarınızı kendi sesinizle kaydedebileceğiniz, içinde sevimli çikolataların bulunduğu bu hediye seçeneği çok konuşulacak. Unutulmaz bir doğum günü hediyesi almak isteyenlere özel... Ürün detayları için tıklayın.

×