Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
 питання децентралізації розглядаються у загальному контексті
(економічна та політична площина), відсутні прорахунки одни...
Війна акцентувала увагу на:
 великій кількості переселенців для яких треба
створити систему послуг
 великій кількості ві...
Посилення спроможності органів
місцевого самоврядування та громадянського
суспільства у процесі децентралізації у воєнний
...
 Проаналізувати потреби у знаннях, що необхідні державним
службовцям, представникам депутатського корпусу, бізнесу,
лідер...
 Виробити моделі співпраці між лідерами громадських організацій, державними
службовцями, представниками депутатського кор...
 Державні службовці, представники органів
місцевого самоврядування, бізнесу, лідери
громадських організацій обласного та
...
 Національна Агенція Державної служби України,
 Кіровоградська обласна державна адміністрація,
 Державний навчальний за...

 Команда тренерів, які володітимуть навичками проведення
тренінгів, зможуть проводити тренінги за темами
«Децентралізація...
 План реалізації проекту
 Проведення аналізу у потребах, що необхідні державним
службовцям, представникам депутатського ...
 Навчальний тур до Королівства Нідерландів (8 осіб)
 після проведення першого тренінгу
 Курглий стіл “Підсумки навчальн...
Вирішення питань місцевих громад
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Вирішення питань місцевих громад

181 views

Published on

Вирішення питань місцевих громад для тих хто приймає рішення у процесі децентралізації у Кіровоградській області

Published in: Government & Nonprofit
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Вирішення питань місцевих громад

 1. 1.  питання децентралізації розглядаються у загальному контексті (економічна та політична площина), відсутні прорахунки одних чи інших нововедень,  не акцентується увага на задоволенні потреб кожної особи у місцевій громаді  губляться питання освіти державних службовців, отримання ними важливих знань та формування навичок, що необхідні у процесі децентралізації  скорочуються та знищуються механізми, що були ефективними (в охороні здоров`я, освіті, соціальні послуги)
 2. 2. Війна акцентувала увагу на:  великій кількості переселенців для яких треба створити систему послуг  великій кількості військовослужбовців та добровольців, які повертаються з війни з психічними чи фізичними травмами  змінах в родинах після війни,  необхідно враховувати нові виклики, що виникають під час децентралізації
 3. 3. Посилення спроможності органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства у процесі децентралізації у воєнний та повоєнний час Тремін виконання: один рік (травень 2016 – травень 2017)
 4. 4.  Проаналізувати потреби у знаннях, що необхідні державним службовцям, представникам депутатського корпусу, бізнесу, лідерам громадських організацій для ефективного менеджменту в умовах децентралізації, війського та поствійсьвокого часу.  Проаналізувати прогалини, що існують у менеджменті державних службовців, представників депутатського корпусу, які заважають вдало приймати рішення в інтересах громади.  Виробити гнучкі моделі прийняття рішень в умовах децентралізації, війського та після військового часу в інтересах громади.
 5. 5.  Виробити моделі співпраці між лідерами громадських організацій, державними службовцями, представниками депутатського корпусу, бізнесу для вирішення питань особистості, родини та членів громади.  Провести низку заходів (тренінги, круглі столи), що допоможуть учасникам проекту сформувати уявлення про ефективні моделі ухвалення рішень в умовах децентралізації.  надати знання з прозорого прийняття рішень у процесі децентралізації у військовий та після військовий час;  Надати зання та сформувати навички, що необхідні для спільного прийняття рішень в інтересах місцевої громади у процесі децентралізації у воєнний та повоєнний час;  Надати знання з підготовки інвестиційних проектів.
 6. 6.  Державні службовці, представники органів місцевого самоврядування, бізнесу, лідери громадських організацій обласного та районного рівнів у Кіровоградській області, науковці, викладачі, експерти.  Охоплення - 21 район Кіровоградської області та місто Кіровоград.
 7. 7.  Національна Агенція Державної служби України,  Кіровоградська обласна державна адміністрація,  Державний навчальний заклад “Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій” Кіровоградської державної адміністрації  Голландський інститут державного управління (PBLQ)  Всеукраїнська громадська організація «Центр Розвиток демократії»  Всеукраїнська громадська організація «Ліга Лайф Україна»
 8. 8.
 9. 9.  Команда тренерів, які володітимуть навичками проведення тренінгів, зможуть проводити тренінги за темами «Децентралізація та прийняття рішень в інтересах громади», «Менеджмент державного управління, взаємодія в інтересах громади».  На національному рівні обговорюватиметься та представлятиметься одна з моделей децентралізації обласного рівня (приклад Кіровоградської області).  Експертні висновки та рекомендації щодо децентралізаційних процесів та прийняття рішень в інтересах громади.
 10. 10.  План реалізації проекту  Проведення аналізу у потребах, що необхідні державним службовцям, представникам депутатського корпусу, бізнесу, лідерам громадських організацій для ефективного менеджменту в умовах децентралізації, війського та поствійсьвокого часу  6-7 Червень, липень 2016  Проведення круглого столу з нагоди початку проекту та вирішення питань громади у процесі децентралізації У Кіровоградській області  6 Червень 2016  Проведення тренінгу для тренерів (тема визначатиметься після проведення аналізу потреб області)  Дата визначатиметься післі проведення аналізу
 11. 11.  Навчальний тур до Королівства Нідерландів (8 осіб)  після проведення першого тренінгу  Курглий стіл “Підсумки навчального туру до Королівства Нідерландів”  Дата узгоджуватиметься  Проведення тренінгу для тренерів з підвищення кваліфікації  Дата узгоджуватиметься  Круглий стіл “Децентралізаційні механізми та результати впровадження” (робоча назва) Дата узгоджуватиметься

×