Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

GoodieBox - send a goodie to your fellow coworker!

112 views

Published on

Maszyna wendingowa, aplikacja, wirtualna waluta do wysyłania przez

Published in: Marketing
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

GoodieBox - send a goodie to your fellow coworker!

 1. 1. GoodieBox
 2. 2. Czym jest GoodieBox Każdy pracownik ma potrzebę bycia docenionym, dlatego opracowaliśmy rozwiązanie które umożliwia wyrażanie uznania dla kolegów w pracy w sposób prosty oraz nie związany ze strukturą firmy. GoodieBox to połączenie maszyny vendingowej, aplikacji mobilnej i wirtualnych punktów, które pozwoli szybko zarówno nagradzać, jak i wyrażać uznanie między współpracownikami. Real-time appreciation: Natychmiastowe docenianie wpływa pozytywnie na motywację wewnątrz zespołu
 3. 3. Jak działa GoodieBox Z czego składa składa się GoodieBox? - interaktywna maszyna vendingowa, wydająca drobne prezenty, - aplikacja mobilna, umożliwiająca wysyłanie punktów współpracownikom i odbieranie nagród w maszynie, - panel zarządzania listą pracowników, wartościowaniem produktów w maszynie oraz raportami z wykorzystanych punktów Zobacz film: https://vimeo.com/201101181 Chcesz więcej funkcjonalności? Dodaj do aplikacji możliwość rezerwacji sal konferencyjnych, zdalnego przypominania o zaplanowanych spotkaniach, czy lokalizowania pracowników za pomocą beaconów. [Dowiedz się więcej]
 4. 4. Wybierz osobę, którą chcesz docenić
 5. 5. Aplikacja powiadomi obdarowywanego o otrzymanym punkcie
 6. 6. Podejdź do maszyny z otrzymanym punktem
 7. 7. Teraz możesz już odebrać nagrodę z wybranej półki
 8. 8. Główne korzyści ■ raporty okresowe dotyczące najczęściej wykorzystywanych kategorii punktów, wskazujące na obszary najbliższe pracownikom, ■ celebracja mechaniki doceniania na terenie firmy, na oczach teamu, ■ budowanie statystyk nagród, ■ wpływanie na poziom zaangażowania i poprawy jakości pracy przez dobór nagród, ■ uatrakcyjnienie oferty pracy, ■ wzmocnienie systemu motywacyjnego pracowników w firmie, ■ możliwość zmniejszenia zaangażowania przełożonych w indywidualne nagradzanie pracowników, ■ i wiele innych.
 9. 9. Co na półkach? ■ przekąski, ■ napoje, ■ bilety do kina i teatru, ■ gadżety firmowe, ■ bony podarunkowe o różnej wartości, ■ podpisany, jednodniowy wniosek urlopowy :), ■ i wiele innych.
 10. 10. Jak zamówić? Aneta Zabiegała Business Development Manager azabiegala@netizens.pl +48 604 746 323 Skontaktuj się z nami:

×