CSR with Do>More

295 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
295
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

CSR with Do>More

  1. 1. 1 Dzięki Do>More każdy może wspierać innych zawsze i w najbardziej dogodny dla siebie sposób Jak działa Do>More? Narzędzia do fundraising'u online dostępne na Do>More CSR w Twojej Firmie Organizacje Pozarządowe Indywidualni Darczyńcy i Fundraiserzy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna. Gospodarka Wspólna Sprawa Greengem.org – charytatywność on-line. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
  2. 2. 2 Indywidualni Darczyńcy i Fundraiserzy Narzędzia do fundraising'u online dostępne na Do>More ZAŁÓŻ AKCJĘ WPŁAĆ PIENIĄDZE POMÓŻ BEZPOŚREDNIO CHCĘ POMÓC Do>More to nowoczesna forma pomagania. Wybierz tę opcję, która najbardziej Ci pasuje i włącz się do działania. Jeśli chcesz zrobić coś więcej, niż tylko pomóc wpłacając pieniądze, załóż swoją akcję. Znajdź cel charytatywny, określ okazję przy której zbierzesz pieniądze, załóż swoją stronę internetową na Do>More i rozpocznij działanie Możesz pomagać nie tylko zakładając akcje i organizując znajomych. Wiele rzeczy możesz wykonać sam pomagając już tym, którzy określili swój cel charytatywny i przelać kwotę bezpośrednio na konto wybranej organizacji. Najszybszą formą pomocy jest bezpośrednie przekazanie pieniędzy na konto organizacji. Przejrzyj listę organizacji charytatywnych, wybierz tę, której chcesz pomóc i zrób przelew. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Wspólna Sprawa Greengem.org – charytatywność on-line. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość. ZRÓB ZAKUPY CASHBACK Przeglądając listy zakupów organizacji możesz pomóc kupując konkretne przedmioty. Dzięki temu wybrany przedmiot zostanie od razu dostarczony do wybranej organizacji. Żadnych kolejek, noszenia, zbierania. To proste! Jeśli robisz zakupy przez Internet, ta opcja jest idealna dla Ciebie. Robiąc zakupy w sklepach, możesz zbierać i przekazywać procent wartości od zakupów na wybrany przez Ciebie cel charytatywny.
  3. 3. 3 CSR w Twojej Firmie Narzędzia do fundraising'u online dostępne na Do>More ZAŁÓŻ PROFIL FIRMY WYMYŚL GRĘ POMÓŻ BEZPOŚREDNIO WYSTARTUJ Z AKCJĄ ! WCIĄGNIJ PRACOWNIKÓW CHCĘ POMÓC OKREŚL CEL Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Wspólna Sprawa Greengem.org – charytatywność on-line. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
  4. 4. 4 CSR w Twojej Firmie Narzędzia do fundraising'u online dostępne na Do>More np: indywidualne i grupowe akcje 3.NIESZCZĘŚLIWE PRZYPADKI 1. POMYSŁY FIRMOWE CSR w Firmie np: wolontariat pracowniczy 2. INICJATYWY PRACOWNIKÓW 4. CASH BACK Pomóż pracownikom, których spotkało nieszczęście Dodaj nową wartość do codziennych działań Zaangażuj pracowników w realizację działań CSR np: akcje na rzecz potrzebującej osoby np: przy okazji zakupów materiałów biurowych Wspieraj hobby i zainteresowania pracowników Źródła dofinansowania: - cash back - wpłaty bezpośrednie CSR w Firmie Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Wspólna Sprawa Greengem.org – charytatywność on-line. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
  5. 5. 5 Instrukcja dla Organizacji Pozarządowych Narzędzia do fundraising'u online dostępne na Do>More ZAŁÓŻ WŁASNY PROFIL OKREŚL CEL STATUTOWY NIESTATUTOWY (Upewnij się, że masz pozwolenie na zbiórkę publiczną) WYSTARTUJ Z AKCJĄ ! NAMÓW DARCZYŃCÓW DO ZAKŁADANIA AKCJI NA TWÓJ CEL CHCĘ POMÓC Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Wspólna Sprawa Greengem.org – charytatywność on-line. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.

×