Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Ewent kyiv zenya november

174 views

Published on

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Ewent kyiv zenya november

 1. 1. http://ewent.meil.pw.edu.pl Політехніка варшавська являєтьсякоординатором стипендіального проекту EWENT (East-West European Network on higher Technical Education)
 2. 2. Erasmus MundusПроект EWENT реалізується в рамках програми Erasmus Mundus Акція II, лот 8 та координує стипендіальну програму, яка фінансується Європейською Комісією Програма Erasmus Mundus Action II сприяє: Поширенню співпраці та обміну досвідом між внз європейських країн та країн Практичному поширенню стандартів європейської освіти та впровадження болонського процесу Надає можливість студентам, викладачам, науковцям та адміністративним працівникам навчатися/стажуватися/проводити наукові дослідження в іншихвнз – партнерах Київ, 12-13листопада 2012р.
 3. 3. EWENT Пріоритетними напрямами проекту являються інженерія та технологія, математика, інформатикаПроект скерований до студентів, які ще не виїжджали на навчання у країни ЄС та не перебували на території ЄС понад 12 місяців протягом останніх 5 років Види та тривалість стипендій 2013/2014: Бакалаврат 5 – 10 місяців (10-15) Магістратура 5 – 10 місяців (5-8 тільки для Молдови) Докторантура 5 – 10 місяців (15) Постдокторантура 5 – 10 місяців (7) Академічний штат 1 - 3 місяці (5) Київ, 12-13листопада 2012р.
 4. 4. EWENT Проект EWENT надає стипендії студентам та науковцям з ЄС, Білорусі, Молдови та України. Проект забезпечує стипендії для виїзду на навчання студентів та науковців з Білорусі, Молдови та України у європейські внз та навпаки Стипендія покриває кошти подорожі до обраного університету і у зворотному напрямку (1 раз), навчання та перебування, а також медичне страхування на період навчання/стажування Розмір стипендії Бакалаврат/магістратура – 1000€/місяць Докторантура – 1500€ Постдокторантура 1800€ Академічний штат – 2500€ Київ, 12-13листопада 2012р.
 5. 5. EWENT - кандидати Група 1 – студенти* та академічний штат партнерських університетів, які на момент подачі заявки являються студентами/працівниками одного із партнерських університетів * після 2 курсу технічного внз Група 2 – кандидати з Білорусі, Молдови та України, які мають ступінь інженера, магістра, кандидата наук, доктора наук, здобутих у внз країн- партнерів (не внз-парнерів) Увага! Не стосується академічного штату У випадку докторантів, кандидати на момент подачі заявок повинні бути зараховані на навчання в докторантурі у своєму внз!Київ, 12-13листопада 2012р. Київ, 12-13листопада 2012р.
 6. 6. EWENT - навчання Навчання в рамках програми проводиться анлійською мовою або мовою викладання обраного університетуЗагальні вимоги до мовних сертифікатів Рівень В2 Конкретні вимоги партнерських університетів можна знайти на сайті університету або звернувшись до локального координатора даного університету: Від наукових співробітників не вимагаються мовні сертифікати Київ, 12-13листопада 2012р.
 7. 7. EWENT - аплікація Термін прийому заявок 10.11.2012р. до 31.12.2012р. Заповнення он-лайн анкети на сайті проекту:http://ewent.meil.pw.edu.pl/ Залучення небхідних документів у е-вигляді (перелік документів на сайті проекту) Документи повинні бути англійською мовою ( у випадку аплікації тільки в один внз та виборі навчання мовою викладання даного університету, документи можуть бути мовою викладання даного університету) Варшавська політехніка – диплом та додаток можуть бути українською чи російською мовами Київ, 12-13листопада 2012р.
 8. 8. EWENT - документи Копія паспорта (сторінка з фото) Довідка з університету, яка підтверджує, що кандидат являється студентом парнерського внз Диплом з додатком (транскрипт)/ витяг із залікової книжки для студентів бакалаврату Мовний сертифікат Резюме (CV) Мотиваційний лист Рекомендація наукового керівника (для аспіранів) Інформація: http://ewent.meil.pw.edu.pl/ e-mail: ewent@ewent.meil.pw.edu.pl
 9. 9. НАЙВАЖЛИВІШІ АДРЕСИhttp://ewent.meil.pw.edu.pl/ ewent@ewent.meil.pw.edu.pl Київ, 12-13листопада 2012р

×