Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Рій "БУЛАВА", гімназія №5

368 views

Published on

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра

Published in: Education
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Рій "БУЛАВА", гімназія №5

 1. 1. Найвправнішій у розвідці Степан Доренський – наш пластун. Зловить «язика» в засідці, Найвправніший він шпигун. Не ляка його ні ворог, Ні на морі буруни, А повзти і зараз вчаться Люди так, як пластуни.
 2. 2. Прапор підійма хорунжий І в бою, і в мирний час. Це його правиця дужа Прапор зберегла для нас. Слобожан Олександр
 3. 3. Джура, юний козаченько, Вчиться в школі джур любенько. Опановує він мову, Зброю, грамоту військову, Січове життя вивчає І стає на захист краю. ВАСИЛЬ ЄФИМЕНКО
 4. 4. В козаків були завжди В шані сивії діди: У походах славних знані, Та завжди на Ради звані, Як лунала їхня мова, Мало сенс їх кожне слово! Звичаї оберігали «Запорозькі аксакали»: Калегін Юрій та Пилипенко Владислав
 5. 5. Приготує на кабиці Все, що треба, кашовар. Кухню знає до дрібниці, Йому служать жар і пар. Наш кашовар - Стас Скоробогатько
 6. 6. Машталір – гонець козацький, Що отаману служив. Їздив по паланках хвацько І у сніг, і в пору жнив. Тебенко Микита
 7. 7. Козацька доба – то є світла епоха, Коли українці орлами літали. Нікого вони не боялись нітрохи, Від них вороги у бою відступали.
 8. 8. Козацтво – то світла сторінка у книзі, Що наші діди написали шаблями. Хоч кров’ю скропилась, полита сльозами, Та світлом Христа засіяла над нами.
 9. 9. Єднаймося ж, браття, у дружну родину, Щоб разом розправити Вольниці крила, Щоб в злагоді жити і батьку, і сину, Піднявши до Світла і щастя вітрила!
 10. 10. Рій «Булава» Мелітопольської гімназії № 5 до участі у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» - ГОТОВИЙ!

×