Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy

55 views

Published on

Toto pravidlo může znít zřejmě, ale stále ho všichni nedodržují. Klíčem je, že pokud máte teploty pod nulou, zimní pneumatiky bude mít lepší výkon než letní pneumatika. Pokud přidáte led nebo sníh, odpověď je ještě zřetelnější.

Pro více informací o zimních pneumatikách navštivte prosím: https://www.nokiantyres.cz/
https://www.nokiantyres.cz/pneumatiky/osobni-pneumatiky/zimni-pneumatiky/

Published in: Automotive
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy

  1. 1. Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy
  2. 2. Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy  Toto pravidlo může znít zřejmě, ale stále ho všichni nedodržují. Klíčem je, že pokud máte teploty pod nulou, zimní pneumatiky bude mít lepší výkon než letní pneumatika. Pokud přidáte led nebo sníh, odpověď je ještě zřetelnější.
  3. 3. Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy  Klíčem je, že pneumatiky, které používáte, musí být schváleny pro zimní použití. Takže když máte na svém vozidle pneumatiky pro všechna počasí a jsou schváleny pro zimní použití, bude to v pořádku. Pokud nemáte, neměli byste řídit, pokud máte venku zimní počasí.
  4. 4. Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy  Pro více informací o zimních pneumatikách navštivte prosím: https://www.nokiantyres.cz/
  5. 5. Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy

×