Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Predpoklady pro dobrou pneumatiku

28 views

Published on

Co dělá pneumatiku dobrou? Podle mého názoru je to neustálý vývoj, který je výsledkem rozsáhlého výzkumu a testování.

Další informace týkající se kvalitních pneumatik naleznete na: https://www.nokiantyres.cz/
https://www.nokiantyres.cz/pneumatiky/osobni-pneumatiky/zimni-pneumatiky/

Published in: Automotive
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Predpoklady pro dobrou pneumatiku

  1. 1. Predpoklady Pro Dobrou Pneumatiku
  2. 2. Predpoklady Pro Dobrou Pneumatiku  Co dělá pneumatiku dobrou? Podle mého názoru je to neustálý vývoj, který je výsledkem rozsáhlého výzkumu a testování. Všichni výrobci dobrých pneumatik investují spoustu peněz do testování pneumatik, aby se neustále pokoušeli vyvíjet lepší pneumatiky. Bezpečnost, menší opotřebení a lepší přilnavost bývají hlavním cílem. Pokud jde o zimní pneumatiky, testování je ještě kritičtější, a ne každý na to má to správné vybavení.
  3. 3. Predpoklady Pro Dobrou Pneumatiku  Bez ohledu na to, jaké pneumatiky chcete koupit, musíte provést průzkum, abyste si zajistili kvalitní pneumatiku. Testy pneumatik prováděné v časopisech mají tendenci ukazovat, jak dobře fungují pneumatiky za určitých podmínek.
  4. 4. Predpoklady Pro Dobrou Pneumatiku  V současné době máte EU štítek pro pneumatiky, který vám poskytuje odpovědi na tři otázky týkající se pneumatiky: valivý odpor, který se promítá do šetření paliva, emise hluku, což se promítá do hladiny zvuku a přilnavost za mokra, což ukazuje, jak dobá je pneumatika při brzdění.
  5. 5. Predpoklady Pro Dobrou Pneumatiku  Dobrá pneumatiky bude postavena pevně a návrh běhounu bude optimalizován pro výzvy, kterým budete čelit.
  6. 6. Predpoklady Pro Dobrou Pneumatiku  Další informace týkající se kvalitních pneumatik naleznete na: https://www.nokiantyres.cz/
  7. 7. Predpoklady Pro Dobrou Pneumatiku

×