Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Pneumatiky pro vsechna pocasi mohou zvysit vasi bezpecnost

28 views

Published on

Pro země, které nemají pravidelně vyskytující se zimy nebo mají velmi omezené zimy, může být pneumatika pro všechna počasí perfektní volbou pro zajištění bezpečnosti po celý rok.

Další info o pneumatikách pro všechna počasí naleznete na: Nokian Tyres
https://www.nokiantyres.cz/pneumatiky/osobni-pneumatiky/celorocni-pneumatiky/

Published in: Automotive
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Pneumatiky pro vsechna pocasi mohou zvysit vasi bezpecnost

  1. 1. Pneumatiky Pro Všechna Počasí Mohou Zvýšit Vaši Bezpečnost
  2. 2. Pneumatiky Pro Všechna Počasí Mohou Zvýšit Vaši Bezpečnost  Pro země, které nemají pravidelně vyskytující se zimy nebo mají velmi omezené zimy, může být pneumatika pro všechna počasí perfektní volbou pro zajištění bezpečnosti po celý rok. Jelikož teploty klesají pod nulu, měli byste již jet se zimní pneumatikou. Letní pneumatika vám nedokáže poskytnout trakční a bezpečnostní vlastnosti, které očekáváte od pneumatik v zimě.
  3. 3. Pneumatiky Pro Všechna Počasí Mohou Zvýšit Vaši Bezpečnost  Pokud máte tendenci používat letní pneumatiky celý rok, neměli byste se snažit řídit, když zasáhly zimní teploty, zejména ne v případě, že na ulicích je sníh nebo led. Pak máte možnost přejít na zimní pneumatiky, ale pokud máte zima jen zřídka, pak by to mohlo být přehnané. V těchto případech může být pneumatika pro všechna počasí nejlepší volbou. Pneumatika pro všechna počasí je optimalizována pro funkci v plném teplotním rozmezí od letních až po zimní teploty.
  4. 4. Pneumatiky Pro Všechna Počasí Mohou Zvýšit Vaši Bezpečnost  Dobrá věc je, že jste připraveni na jakékoliv počasí, když máte tyto celorocní pneumatiky namontované na vašem voze. Během letní sezóny vám neposkytnou nejlepší výkon, ale budou pravděpodobně dost dobré pro většinu aut, pokud si koupíte vysoce kvalitní pneumatiku pro všechna počasí. Budou jistě fungovat lépe než jakékoliv letní pneumatiky v zimních podmínkách a budou mnohem bezpečnější. Pneumatika pro všechna počasí, která byla schválena pro jízdu v zimě, vám poskytne potřebnou trakci pro bezpečnou zimní jízdu. Můžete zvládnout náročné podmínky, jako je led, sníh a mokrý sníh. Dokáže také zvládnout všechny letní podmínky, včetně silného deště a zabraňuje aquaplaningu, pokud nejedete příliš rychle.
  5. 5. Pneumatiky Pro Všechna Počasí Mohou Zvýšit Vaši Bezpečnost  Pneumatiky pro všechna počasí jsou obvykle doporučovány pro lidi, kteří žijí v oblastech, kde máte jen příležitostnou zimu a kde zimy nejsou tak drsné, že si vyžadují speciální zimní pneumatiky. V zimních sezónách budete vždy jezdit lépe s vhodnými zimními pneumatikami, ale v zimě jsou pneumatiky pro všechna počasí i tak lepší než letní pneumatiky, pokud budete čelit zimním podmínkám. Chcete-li zlepšit svou bezpečnost, přezujte na pneumatiky pro všechna počasí namísto používání letních pneumatik během příležitostného zimního počasí, zvláště pokud jste velmi závislí na vašem voze a nemůžete ho opustit ani ve dnech, kdy máte zimní podmínky. V těchto podmínkách není jízda s letními pneumatikami bezpečná v žádném případě.
  6. 6. Pneumatiky Pro Všechna Počasí Mohou Zvýšit Vaši Bezpečnost  Další info o pneumatikách pro všechna počasí naleznete na: Nokian Tyres
  7. 7. Pneumatiky Pro Všechna Počasí Mohou Zvýšit Vaši Bezpečnost

×