Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Jak rozlisovat mezi dobrou a spatnou pneumatikou

41 views

Published on

Často je obtížné rozlišovat mezi pneumatikami, přinejmenším tím, že se na ně díváte.

Další informace týkající se dobrých pneumatik naleznete na: https://www.nokiantyres.cz/
https://www.nokiantyres.cz/pneumatiky/osobni-pneumatiky/letni-pneumatiky/

Published in: Automotive
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Jak rozlisovat mezi dobrou a spatnou pneumatikou

  1. 1. Jak Rozlisovat Mezi Dobrou A Spatnou Pneumatikou
  2. 2. Jak Rozlisovat Mezi Dobrou A Spatnou Pneumatikou  Často je obtížné rozlišovat mezi pneumatikami, přinejmenším tím, že se na ně díváte. Budete muset provést důkladnější analýzu, abyste věděli, která pneumatika bude dobrou pneumatikou a která z nich nebude tak dobrá. Výzkum online má tendenci být vaší nejlepší volbou.
  3. 3. Jak Rozlisovat Mezi Dobrou A Spatnou Pneumatikou  Označení pneumatik v EU vám může dát určité informace, zejména pro letní pneumatiky. Testy pneumatik mohou také poskytnout dobrý přehled o tom, které z nich jsou dobré v podmínkách a které pneumatiky je dobré používat.
  4. 4. Jak Rozlisovat Mezi Dobrou A Spatnou Pneumatikou  Také potřebujete vědět, jaký typ pneumatiky chcete koupit. Mezi létní pneumatiky, pneumatikou pro všechna počasí a zimní pneumatiky existují velké rozdíly. Takže tyto pneumatiky skutečně nelze porovnávat. Musíte porovnat pneumatiky v segmentu pneumatik, abyste věděli, zda je to dobrá pneumatika nebo ne. Pokud chcete zimní pneumatiku, ujistěte se, že je schválena pro zimní jízdu. Poté, co jste si vybrali pneumatiku, se ujistěte, že má také nízký valivý odpor a nízkou hladinu hluku.
  5. 5. Jak Rozlisovat Mezi Dobrou A Spatnou Pneumatikou  Další informace týkající se dobrých pneumatik naleznete na: https://www.nokiantyres.cz/
  6. 6. Jak Rozlisovat Mezi Dobrou A Spatnou Pneumatikou

×