Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Jak optimalizovat jizdni vykon vaseho suv

23 views

Published on

Abyste dostali co nejvíce ze svého SUV, je důležité, abyste se o něj postarali. Ujistěte se, že dodržujete servisní příručku a provádějte nezbytné kontroly pravidelné údržby.

Další informace týkající se pneumatik pro SUV naleznete na; nokiantyres.cz
https://www.nokiantyres.cz/pneumatiky/suv-4x4-pneumatiky/zimni-pneumatiky/

Published in: Automotive
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Jak optimalizovat jizdni vykon vaseho suv

  1. 1. Jak Optimalizovat Jizdni Vykon Vaseho SUV
  2. 2. Jak Optimalizovat Jizdni Vykon Vaseho SUV  Abyste dostali co nejvíce ze svého SUV, je důležité, abyste se o něj postarali. Ujistěte se, že dodržujete servisní příručku a provádějte nezbytné kontroly pravidelné údržby. Pokud vaše SUV není dobře udržováno, bude z něj obtížné získat co nejvíce z hlediska výkonu. Mezi servisními kontrolami se musíte ujistit, že o všechny části vozu je postaráno.
  3. 3. Jak Optimalizovat Jizdni Vykon Vaseho SUV  Vaše pneumatiky jsou nedílnou součástí bezpečnosti a výkonu vašeho SUV. Musíte si koupit pneumatiky, které budou odpovídat výkonu vašeho SUV. Musíte získat specifické pneumatiky pro SUV. Pokud žijete v oblasti, která bude čelit skutečným zimním podmínkám, potřebujete SUV zimní pneumatiky, abyste mohli v těchto podmínkách řídit. Bez pneumatiky schválené pro použití v zimních podmínkách bude nebezpečné řídit na ledových nebo zasněžených cestách. Pokud se v zimě pokoušíte řídit například s letními pneumatikami, vaše letní pneumatiky nebudou schopny vůbec fungovat. Je nebezpečné se pokusit řídit s letními pneumatikami v drsných zimních podmínkách. Letní pneumatiky jsou určeny pro teplé letní podmínky, a ne pro zimy.
  4. 4. Jak Optimalizovat Jizdni Vykon Vaseho SUV  Vaše pneumatiky je třeba udržovat po celý rok. Ujistěte se, že zkontrolujete stav pneumatik při natankování automobilu, abyste zajistili, že v gumě nejsou žádné řezy a poškození. Musíte zkontrolovat, zda je hloubka dezénu větší než 0,16 palce, abyste zajistili správný výkon a bezpečnost. Nízká hloubka dezénu je při jízdě nebezpečná, protože způsobí, že se pneumatiky sklouznou a nebudou mít potřebné uchopení. Také se tím zvyšuje brzdná dráha, což znamená, že nebudete moci zastavit auto tak rychle. Musíme se spoléhat na krátkou brzdnou dráhu, abychom zabránili nehodám, když jedeme.
  5. 5. Jak Optimalizovat Jizdni Vykon Vaseho SUV  Další informace týkající se pneumatik pro SUV naleznete na; nokiantyres.cz
  6. 6. Jak Optimalizovat Jizdni Vykon Vaseho SUV

×