Tuzzi statystyka pl

486 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Tuzzi statystyka pl

  1. 1. kurator polskiej wersji 1/6Hanna & Barbera 1
  2. 2. 2/6 WEZWAŁEM CIĘ PONIEWAŻ NIE MUSISZ POMÓC A CÓŻ TO JEST? CIĘ POTRZEBUJĘ ! CHCE PAN ABYM MI ZROBIĆ NOWY RODZAJ PRZEGRYZŁ KABLE STATYSTYKI KIEŁBASEK Z GRILA? TELEFONICZNE? NIE, TO SĄ LISTY Z LICZBAMI, NAZWISKAMI Z KTÓRYCH WYCIĄGA SIĘ WNIOSKI: NP. ILE DZIECI ODWIEDZA YELLYSTONE, ILE RODZIN PRZYJEZDZA Z PRZYCZEPAMI KEMPINGOWYMI, KTÓRE RODZINY PRZYJEŻDZAJĄ Z DZIADKAMI ALBO JAJECZNICA ZAMIAS GOTOWANYCH ŚLIWEK…. ALE MUSZE PRZYZNAĆ, ŻE W TO NIE MNIE INTERESUJE ALE TYM NAJWAYŻSZYMA PANA CO INTERSUJE? TAK CZY SIAK NACZELNE KIEROWNICTWO! KIEROWNICTWIE TO SĄ CHODZI TU O STRASZNIE CIEKAWCY JEST ŚRODEK SEZONU I TO DOBRO I ROZWÓJ LUDZIE JEST NAJLEPSZY MOMENT JELLYSTONE I DLATEGO BĘDZIEMY ABYŚMY WIEDZIELI POSŁUSZNI WSZYSTKIE TE RZECZY
  3. 3. 3/6 A WIĘC BU BU JESTEŚ Z TEGO CO ZROZUMIAŁEM TO POWINNA BYĆ GOTOWY TROCHĘ JAKAŚ MIESZANKA ARYTMETYKI Z CZYMŚI W TAKI TO „POSTATYSTYKOWAĆ”? JESZCZE!SPOSÓB YOGI CZEMU PO PROSTU NIEWYSTAWIA NAJPIERW ZAPYTAMY KOGOŚ? DOBRZENA PRÓBĘ CHCIAŁBYSWOJE JEST WIEDZIEĆ CO MA SIĘ WIEDZIEĆ COUMIEJĘTNOŚ ZROBIĆ! TO JEST TACI BYCIAPOSŁUSZNYM STATYSTYKA?! PRZEPRASZAM PANA, MOŻE NAM PANA POWIEDZIEĆ CO TO JEST STATYSTYKA?! ZROZUMIAŁEŚ COŚ Z TEGO YOGI? WEDŁUG JEDNEGO TAKIEGO CO UWAŻAŁ, ŻE SIĘ NA TYM ZNA STSTYSTYKA TO ZROZUMIAŁEM TO, ŻE TA NAUKA, KTÓRA JEST W STANIE CAŁA STATYSTYKA TO WYKAZAĆ, ŻE JEŻELI JA DZIENNIE JEM JEDNO WIELKIE OSZUSTWO, DWA KURCZAKI A TY POŚCISZ TO ALE MNIE NIE TAK NIE JEST OZNACZA TO, ŻE KAŻDY Z NAS ZJADA PO TAK ŁAWTO OSZUKAĆ. JEDNYM KURCZAKU DZIENNIE OTO NASI PIERWSI TURYŚCI DO SĄ TEŻ DWA PRZEPYTANIA KURCZAKI, ZATEM SPRAWA JEST PROSTA
  4. 4. 4/6 JAK WIDZISZ A JEDNAK STATYSTYKA TO O HELIKOPTER BARDZO POWAŻNA SPRAWA: Z DWÓCH STRAŻY LEŚNIEJ KURCZAKÓW KAŻDY Z NAS ZJADŁ NAPRAWDĘ TYLKO JEDNEGO PANIE I PANOWIE NASI PRACOWNICY PRZEPROWADZAJĄ BADANIA STATYSTYCZNE, PROSIMY O WSPÓŁPRACĘ ŻE 98 NA 100JAKIŚ TORTÓW W JESTEŚMY Z BIURA STATYSTYCZNEGO JA OCZYWIŚCIE NIE WĄTPIĘ, ŻE JEST CZAS JELLYSTONE JEST I ZAJMUJEMY SIĘ BADANIEM OPINII ON PYSZNY MNIE INTERESUJEPÓŹNIEJ JEDYNIE O PARKU JELLYSTONE. MUSIMY „ JEDYNIE CZY JEST ON PERFEKCYJNIE „ZESTATYSTYKOWAĆ: TEN TORT ZAOKRĄGLONA, OKRĄGŁY , A Z DOŚWIADCZENIA I DLATEGO REKWIRUJEMY GO JEDNE SĄ WIEM ŻE… KWADRATOWE A INNE… ALEŻ, YOGI ?!... ALEŻ TEN TORT ZROBIŁAM SAMA, SĄ W NIM JEDYNIE NATURALNE SKŁADNIKI .. LATAJĄ!!
  5. 5. 5/6 NA CO SOBIE PAN POZWALA? A TO CO ZNOWU!! !!! W TEN TO SPOSÓBPOSŁUCHAJ MA PAN COŚ JAKO PRACOWNIK BIURA BADANIA JESTEŚMY ŚWIADKAMI OPINII CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ CZY PAN!!! DO MNIE?!! BÓJKI BU BU! MAMY NOWY DOSTAŁ PAN TOREM Z BRYTWANKĄ ELEMENT STATYSTYCZNY CZY TEŻ BEZ? JELLYSTONE MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE BĘDZIE Z TEGO KŁOPOTÓW!.. JEŻELI BRYTWANKA JEST TWOJA TO JA CI JĄ CHĘTNIE ODDAM!
  6. 6. 6/6 YOGI …. A TAK, JAK ZWYKLE INNE ECHO TO ECHO SZALEJE, WPADA W KOLEJNE KOLEJNYCH WYCZYNÓW MISIA KŁOPOTY OPOWIADA GŁUPOTY, YOGI TYMCZASEM DOCIERA DO TAK JUŻ SIĘ NIM ZAJMĘ LEŚNICZEGO SMITH, KTÓRY RÓWNIEŻ ZAJĘTY JEST ZBIERANIEM DANYCH … WYDAJE MI SIĘ, ZEWŁAŚNIE SŁYSZĄŁEM SŁYNNE ECHOJELLYSTONE, TEN KTORÓWNIEŻ SŁYSZAŁ JE PROSZONY JEST OUSTAWIENIE SIĘ TU PRZEDE MNĄ POWIEDŹCIE MI DRODZY TURYŚCI PRZYBYLI TU W POSZUKIWANIU UCIECH JAKIE DAJE PRZEBYWANIE WŚRÓD NATURY … W JAKIM CZUJESZ TE ZAPACHY BU BU….. PROCENCIE DO WASZYCH USZU DOCIERA ŚPIEW TO ZAPEWNE LEŚNICZY SMITH, SKOWRONKÓW….10%? WRÓBLI ….. 27%?...... KTÓRE ZROZUMIAŁ JAK BARDZO STRUSI……80%? PRZYDATNE SĄ NESZE BADANIA I ZAPRASZA NAS NA MAŁĄ PRZEKĄSKĘ! …I JAK TYLKO TEN DUŻY BĘDZIE W ŚRODKU ZAMKNIJ KLATKĘ I PĘDŹ 100 KM NA GODZINĘ…..ZROZUMIAŁEŚ? JASNE SZEFIE!

×