Безопасность в интернете

228 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
228
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Безопасность в интернете

 1. 1. Мій безпечний класВиконав учень 11-Ф класуКЗО СБШ №23Булгаков Дмитро
 2. 2. Небезпека, що загрожує нам в інтернеті Можна виділити 4 основні типи: 1. Протизаконна та неетична інформація 2. Небезпечне спілкування 3. Викрадення персональної інформації 4. Фінансові шахрайства
 3. 3. Протизаконна та неетична інформаціяПотрапити на сайти з порнографією або пропагандою насильства заразтруднощів не становить. Для цього достатньо набрати ключові слова впошуковій системі або ж перейти по посиланню (на жаль, банери зподібним контентом є і на звичайних сайтах). Сайти повні картинок івідеороликів, які містять сцени насильства і порнографію. Подібнаінформація не може не накласти відбиток на особистість дитини.
 4. 4. Небезпечне спілкуванняЗіткнутися зі зловмисником, який сприймає дитину як сексуальнийобєкт, можна де завгодно - в соціальних мережах, блогах, чатах, системахмоментальних повідомлень. Також дорослі ресурси можуть надатиінформацію про місце і способи придбання наркотиків, про технологіїскоєння злочинів та інше.
 5. 5. Викрадення персональної інформаціїОстаннім часом стало дуже розповсюдженим викраденняперсональних даних зловмисниками з метою розсилки спаму усоціальних мережах та доступу до особистої переписки.
 6. 6. Фінансові шахрайства За твердженнями експертів, основна та найголовніша загроза, яка чатує будь-якого користувача Інтернет-банкінгу - це ризик шахрайського злому і несанкціонованого доступу до коштів на рахунку.
 7. 7. Методи боротьби із інтернет-злочинністю унашій школі 1. Ліцензійне програмне забезпечення 2. Антивірус Microsoft Security Essentials 3. Оновлені версії браузерів 4. Проведення лекцій щодо безпеки в Інтернеті
 8. 8. Ліцензійне програмне забезпеченняУ нашій школі встановлене ліцензійне ПЗ, що є первинним гарантомбезпеки в Інтернеті та захисту від шкідливих програм та вірусів.
 9. 9. Антивірус Microsoft Security EssentialsВстановлений на усіх компютерах школи антивірус та брандмауервід Microsoft гарантує безпеку наших даних та захист віднебезпечного ПЗ.
 10. 10. Оновлені версії браузерів Оновлені версії браузерів та іншого ПЗ із встановленими в них фільтрами захищають компютери нашої школи від нових розробок хакерів.
 11. 11. Проведення лекцій щодо безпеки в Інтернеті Проведені вчителями лекції щодо безпеки в Інтернеті розширили наші знання про шахрайські дії в Інтернеті та розповіли як себе поводити у глобальній мережі.
 12. 12. Проведення лекцій щодо безпеки в Інтернеті Учнями школи були підготовлені інформаційні буклети щодо безпечної роботи в Інтернеті.
 13. 13. Дякую за увагу!

×