Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Chcieliśmy, by DZIEŃ ŚNIADANIE DAJE MOC , stanowił zwieńczenie naszych działań w ramach Klubu , 
a także był dla nas dniem...
W prezentacji wykorzystano: 
Zdjęcia z dokumentacji DNIA ŚNIADANIE DAJE MOC w SP3 
w Mysłowicach, autorstwa Karoliny Kozio...
Śniadanie Daje Moc
Śniadanie Daje Moc
Śniadanie Daje Moc
Śniadanie Daje Moc
Śniadanie Daje Moc
Śniadanie Daje Moc
Śniadanie Daje Moc
Śniadanie Daje Moc
Śniadanie Daje Moc
Śniadanie Daje Moc
Śniadanie Daje Moc
Śniadanie Daje Moc
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Śniadanie Daje Moc

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Śniadanie Daje Moc

  1. 1. Chcieliśmy, by DZIEŃ ŚNIADANIE DAJE MOC , stanowił zwieńczenie naszych działań w ramach Klubu , a także był dla nas dniem naprawdę wyjątkowym − dlatego też postanowiliśmy, że rozpocznie się on pod hasłem ZDROWE-LODOWE śniadanie w KRAINIE LODU. Przewodnikami w naszym śniadaniu stali się Elsa i Olaf – bohaterowie słynnej bajki KRAINA LODU. Wybraliśmy ich na naszych przewodników, gdyż Elsa miała silna moc, a Olaf prawdziwe poczucie humoru. Naszemu śniadaniu towarzyszyła projekcja filmu KRAINA LODU, a także wiele kolorowanek z bajki. Przygotowaliśmy wyprawkę do szkoły dla Elsy, która da jej wielką moc ma cały dzień i deser Olafa. Bufet został stworzony w odcieniach bieli i błękitu. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę „MAM TĘ MOC” , która zawsze będzie przypominać nam o tym, że nie warto wychodzić z domu, bez śniadania, a także o tym, że zimne miesiące (takie jak listopad, w którym obchodzimy Dzień Zdrowego Śniadania) mogą kojarzyć się ciepło i zdrowo, stając się źródłem wielu inspiracji do zdrowych śniadań. Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszego wyjątkowego Dnia ŚNIADANIE DAJE MOC w SP3 w Mysłowicach, który miał miejsce w najprawdziwszej KRAINIE LODU! Naszym opiekunem była pani nauczycielka Karolina Kozioł-Mospinek, która wcieliła się w postać Elsy! Uczniowie SP3 − grupa świetlicowa − klasa „c” i „d”
  2. 2. W prezentacji wykorzystano: Zdjęcia z dokumentacji DNIA ŚNIADANIE DAJE MOC w SP3 w Mysłowicach, autorstwa Karoliny Kozioł-Mospinek Grafikę pochodzącą ze stron internetowych: picjoke.net, variety.com, walt-disnay.gportal.hu, www.foxnews.pl, www.hdwollpapers.in moviepilot.com [dostęp z dnia: 20.11.2014r.] MUZYKĘ , pochodzącą z filmu KRAINA LODU (producent: Walt Disney Animation Studios) , zaczerpniętą ze strony internetowej: https://www.youtube.com/watch?v=5BSY_bsfIvk [ dostęp w dniu: 26.11.2014]

×