Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Śniadanie Daje Moc

172 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Śniadanie Daje Moc

  1. 1. Prezentację wykonała: Agnieszka Bucka – wychowawca klasy 3 Autorami zdjęć są: Agnieszka Ukleja (wychowawca przedszkola) i Damian Aduckiewicz (wychowawca klas (0-1)
  2. 2. Idea Programu "Śniadanie Daje Moc"    Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Najważniejsze cele programu: 1) Zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka 2) Przyczynianie się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce – poprzez edukację oraz promocję prawidłowego żywienia .    Idea programu „Śniadanie daje moc” jest niezwykle bliska naszej szkole. Zawsze chętnie bierzemy udział  we wszelakich działaniach promujących zdrowe nawyki żywieniowe, przekazujemy naszym uczniom wiedzę o tym jak należy prawidłowo się odżywiać, a także co jest im potrzebne aby zdrowo rośli Dlatego też, i w tym roku zorganizowaliśmy Dzień Zdrowego Śniadania.
  3. 3. Na początek przygotowaliśmy miejsce, gdzie wspólnie z przedszkolakami, klasą 0 i I mieliśmy zjeść nasze śniadanie.
  4. 4. Następnie z wielkim zapałem zajęliśmy się przygotowaniem zdrowego śniadanka…
  5. 5. A oto efekty naszej ciężkiej pracy…
  6. 6. Kiedy wszystko było już gotowe, zaczęła się uczta
  7. 7. A po śniadanku…
  8. 8. Koniec

×