Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Weekendowy pojedynek filmowy vol 7

1,740 views

Published on

Opinie internautów zebrane dniach 9-11 września i dotyczące premier filmowych: Heca w Zoo, Monte Carlo oraz Noc rekinów

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Weekendowy pojedynek filmowy vol 7

 1. 1. Weekendowy pojedynek filmowy vol.7: „ Heca w Zoo” vs „Monte Carlo” vs „Noc rekinów”
 2. 2. Analiza. Analiza powstała w oparciu o dane pochodzące z monitoringu Internetu i obejmującego treści zamieszczone w dniach od 9 do 11 września 2011
 3. 3. Liczba treści w podziale na dni W sumie zamieszczono wyjątkowo mało wpisów - 378 nowych treści dotyczących 3 analizowanych filmów. Zdecydowanie najwięcej treści zostało tradycyjnie zamieszczonych w piątek – 53,2% ( i jest to powyżej średniej)
 4. 4. Liczba treści – udział poszczególnych filmów we wszystkich wypowiedziach Najwięcej treści w internecie dotyczyło filmów Heca w Zoo i Noc rekinów (oba filmy z ponad 36% udziałem)
 5. 5. Miejsca zamieszczenia treści Filmy nie przyciągnęły uwagi internautów, co zaowocowało niskim udziałem Facebooka (w porównaniu do premier z wcześniejszych weekendów)
 6. 6. Sentyment treści - struktura Najlepsza strukturę sentymentu miała komedia Heca w Zoo, ale to co zwraca uwagę to bardzo niskim udział opinii
 7. 7. <ul><li>W tym tygodniu wybór internautów był dosyć łatwy </li></ul><ul><li>Jako zwycięzcę wybraliśmy komedię „Heca w Zoo” </li></ul><ul><ul><li>Ale ze względu na liczbę opinii nie jesteśmy pewni czy rzeczywiście warto się wybrać; sorry  </li></ul></ul>Zwycięzca
 8. 8. Brand24 to najbardziej efektywna metoda monitorowania tego co o Twojej marce, produkcie mówi się w Internecie. To także źródło analiz i raportów dających kompleksową wiedzę na temat klientów. Narzędzie pozwala na obserwację ich zachowań, opinii, a także związanych z nimi trendów. Narzędzie.
 9. 9. Dotarcie do tego co o wybranej marce, firmie, kluczowych osobach mówi się w sieci w danym momencie Wskazuje źródła informacji oraz ich autorów. Odpowiada na pytanie: co się dzieje na rynku w mojej kategorii? Dotarcie do informacji i opinii na temat konkurencji. Identyfikację potencjalnych klientów dla Twoich produktów. Przeciwdziałanie sytuacjom kryzysowym. Brand24 umożliwia między innymi:
 10. 10. Napisz do nas. Michał Sadowski + 48 605 - 394 - 355 kontakt @ brand24.pl

×