Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Weekendowy pojedynek filmowy vol 6

1,326 views

Published on

Opinie dotyczące premier filmowych w weekend 2-4 września 2011: "Kocha, lubi, szanuje", "Colombiana" i "Postrach nocy"

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Weekendowy pojedynek filmowy vol 6

 1. 1. Weekendowy pojedynek filmowy vol.6: „ Colombiana” vs „Kocha, lubi, szanuje” vs „Postrach nocy”
 2. 2. Analiza. Analiza powstała w oparciu o dane pochodzące z monitoringu Internetu i obejmującego treści zamieszczone w dniach od 2 do 4 września 2011* * - do godziny 20
 3. 3. Liczba treści w podziale na dni W sumie zamieszczono 439 nowych treści dotyczących 3 analizowanych filmów – i jest to poziom relatywnie niski. Zdecydowanie najwięcej treści zostało tradycyjnie zamieszczonych w piątek – 52,2% ( i jest to powyżej średniej)
 4. 4. Liczba treści – udział poszczególnych filmów we wszystkich wypowiedziach Najwięcej treści w internecie dotyczyło filmów Colombiana i Postrach nocy (oba filmy z ponad 40% udziałem)
 5. 5. Miejsca zamieszczenia treści Tradycyjnie, najczęściej o filmach rozmawiamy na Facebooku
 6. 6. Sentyment treści - struktura Najlepsza strukturę sentymentu miała komedia Crazy Stupid Love
 7. 7. Sentyment treści - liczba Najwięcej pozytywnych opinii uzyskał film Postrach nocy
 8. 8. <ul><li>W tym tygodniu wybór internautów był dosyć łatwy </li></ul><ul><li>Jako zwycięzcę wybraliśmy komedię „Kocha, lubi, szanuje” </li></ul><ul><ul><li>Przekonała nas przede wszystkim wyróżniający się udział opinii pozytywnych </li></ul></ul>Zwycięzca
 9. 9. Wybrane opinie internautów na temat zwycięskiego filmu
 10. 10. Brand24 to najbardziej efektywna metoda monitorowania tego co o Twojej marce, produkcie mówi się w Internecie. To także źródło analiz i raportów dających kompleksową wiedzę na temat klientów. Narzędzie pozwala na obserwację ich zachowań, opinii, a także związanych z nimi trendów. Narzędzie.
 11. 11. Dotarcie do tego co o wybranej marce, firmie, kluczowych osobach mówi się w sieci w danym momencie Wskazuje źródła informacji oraz ich autorów. Odpowiada na pytanie: co się dzieje na rynku w mojej kategorii? Dotarcie do informacji i opinii na temat konkurencji. Identyfikację potencjalnych klientów dla Twoich produktów. Przeciwdziałanie sytuacjom kryzysowym. Brand24 umożliwia między innymi:
 12. 12. Napisz do nas. Michał Sadowski + 48 605 - 394 - 355 kontakt @ brand24.pl

×