Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Walka Adamek - Kliczko - opinie przed meczem

3,171 views

Published on

Opinie z dnia 10 września 2011 dotyczące walki Adamek-Kliczko. Analiza do godziny 19

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Walka Adamek - Kliczko - opinie przed meczem

 1. 1. Adamek - Kliczko - 10/9/11, godzina 19. Opinie przed walką
 2. 2. Analiza powstała w oparciu o dane pochodzące z monitoringu Internetu i obejmującego treści zamieszczone w dniu 10 września 2011 roku do godziny 19
 3. 3. Liczba treści – łączna liczba i w podziale godzinowym Dzisiejsza walka jest najbaaaaaaaaardziej dyskutowanym tematem – dzisiaj do końca dnia ukazało się 4 763 nowe treści – jest to rekordowy poziom w historii naszego monitoringu!
 4. 4. Miejsce zamieszczenia treści
 5. 5. Sentyment treści - struktura Zdecydowana większość treści związana jest z informacjami o planach związanych z oglądaniem meczu oraz poszukiwaniem informacji gdzie można obejrzeć mecz. W wypadku opinii o wyniku meczu do godziny 19 Adamek prowadzi 436 do 116 
 6. 6. Opinie przed meczem Adamek Kliczko
 7. 7. Brand24 to najbardziej efektywna metoda monitorowania tego co o Twojej marce, produkcie mówi się w Internecie. To także źródło analiz i raportów dających kompleksową wiedzę na temat klientów. Narzędzie pozwala na obserwację ich zachowań, opinii, a także związanych z nimi trendów. Narzędzie.
 8. 8. Dotarcie do tego co o wybranej marce, firmie, kluczowych osobach mówi się w sieci w danym momencie Wskazuje źródła informacji oraz ich autorów. Odpowiada na pytanie: co się dzieje na rynku w mojej kategorii? Dotarcie do informacji i opinii na temat konkurencji. Identyfikację potencjalnych klientów dla Twoich produktów. Identyfikację i przeciwdziałanie sytuacjom kryzysowym. Brand24 umożliwia między innymi:
 9. 9. Napisz do nas. Michał Sadowski + 48 605 - 394 - 355 kontakt @ brand24.pl

×