Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Treści dotyczące odejścia Steve Jobsa ze stanowiska CEO Apple

1,546 views

Published on

Reakcje internautów na informację o rezygnacji Steve Jobsa ze stanowiska CEO Apple. Informacje zebrane w dniach 25-28 sierpnia 2011

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Treści dotyczące odejścia Steve Jobsa ze stanowiska CEO Apple

 1. 1. Treści internetowe dotyczące odejścia Steve Jobsa ze stanowiska CEO Apple
 2. 2. Analiza. Analiza powstała w oparciu o dane pochodzące z monitoringu Internetu i obejmującego treści zamieszczone w dniach od 25 do 28 sierpnia 2011 (godzina 12)
 3. 3. Liczba treści – ogółem i w podziale na dni 2/3 wszystkich treści pojawiło się w czwartek. Liczba treści jest na poziomie najczęściej dyskutowanych tematów (w czwartek)
 4. 4. Miejsce zamieszczenia treści Najważniejszymi miejscami zamieszczania treści był Facebook oraz mikroblogi
 5. 5. Linkowanie treści Zdecydowana większość treści zawierała link do polskich serwisów
 6. 6. Kategoria treści Zdecydowana większość treści była informacją o rezygnacji lub linkiem do takiej informacji – 79,5% wszystkich treści
 7. 7. Sentyment treści - struktura W wypadku reakcji na informację dominowały negatywne emocje co do faktu rezygnacji
 8. 8. Sentyment treści - liczba
 9. 9. Sentyment treści – najczęściej pojawiające się emocje Najczęściej występującą reakcją było wspomnienie Steve Jobsa, jego dokonań, cytaty z jego wypowiedzi i wystąpień publicznych. Ironia często dotyczyła samej reakcji internautów na informację o rezygnacji
 10. 10. Przykłady treści
 11. 11. Przykłady treści
 12. 12. Brand24 to najbardziej efektywna metoda monitorowania tego co o Twojej marce, produkcie mówi się w Internecie. To także źródło analiz i raportów dających kompleksową wiedzę na temat klientów. Narzędzie pozwala na obserwację ich zachowań, opinii, a także związanych z nimi trendów. Narzędzie.
 13. 13. Dotarcie do tego co o wybranej marce, firmie, kluczowych osobach mówi się w sieci w danym momencie Wskazuje źródła informacji oraz ich autorów. Odpowiada na pytanie: co się dzieje na rynku w mojej kategorii? Dotarcie do informacji i opinii na temat konkurencji. Identyfikację potencjalnych klientów dla Twoich produktów. Przeciwdziałanie sytuacjom kryzysowym. Brand24 umożliwia między innymi:
 14. 14. Napisz do nas. Michał Sadowski + 48 605 - 394 - 355 kontakt @ brand24.pl

×