Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Raport WOŚP

1,243 views

Published on

Raport na temat styczniowego

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Raport WOŚP

 1. 1. Analiza.Analiza powstała w oparciu o danepochodzące z monitoringu Internetu iobejmującego treści zamieszczone wdniach od 1 stycznia do 1 lutego 2012
 2. 2. Liczba wzmianek.W ramach badania zebrano prawie30 tysięcy wzmianek i opiniiodnoszących się do WielkiejOrkiestry Świątecznej Pomocy.
 3. 3. Natężenie dyskusji w styczniu.Prawie 50% treści wygenerowanych w ramach styczniowych dyskusji na temat WOŚPpowstało w niedzielę i poniedziałek, 8-9 stycznia.
 4. 4. Typy źródeł.Najpopularniejszym typemmedium w badaniu byłFacebook. Swojąobecność mocnozaznaczyły takżeMikroblogi i Blogi.
 5. 5. Liczba wzmianek wg kategorii.
 6. 6. Najpopularniejsze słowa / zwrotyPonad 10% wzmianek o Wielkiej Orkiestrze związanych było z osobą Jurka Owsiaka.Popularnym zwrotem były także tematy powiązane z aukcjami (8%) i wolontariuszami.
 7. 7. Popularne źródła linków udostępnianych przy treściach o WośpWśród linków pojawiających się w kontekście wzmianek o WOŚP, najpopularniejszeokazały się linki z serwisu Youtube (zawierało je 6% wszystkich wzmianek).
 8. 8. Top influencerzy online.
 9. 9. Pozytywny odbiór.Przytłaczająca ilość opiniizebranych w sieci miała charakterpozytywny.
 10. 10. Badanie zrealizowane przez. +48 605 394 355 kontakt@brand24.pl

×