Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Mecz Polska-Niemcy 6/09/2011

2,378 views

Published on

Opis reakcji polskich kibiców w pierwszych 3 minutach po zakończeniu meczu. Opinie zamieszczone w serwisie Facebook.com

Published in: Business
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Mecz Polska-Niemcy 6/09/2011

  1. 1. Mecz Polska-Niemcy. Opinie z pierwszych 3 minut po zakończeniu meczu
  2. 2. Analiza powstała w oparciu o dane pochodzące z monitoringu Internetu i obejmującego treści zamieszczone w dniu 6 września w pierwszych trzech minutach po zakończeniu meczu; analiza objęła opinie na serwisie Facebook; w sumie 181 treści Słowo kluczowe: „Polska”, „Polacy”
  3. 3. Sentyment treści Łącznie w analizowanych trzech minutach pojawiło się 181 opinii. Połowa z nich była negatywna
  4. 4. Określenia pozytywne
  5. 5. Określenia negatywne
  6. 6. Brand24 to najbardziej efektywna metoda monitorowania tego co o Twojej marce, produkcie mówi się w Internecie. To także źródło analiz i raportów dających kompleksową wiedzę na temat klientów. Narzędzie pozwala na obserwację ich zachowań, opinii, a także związanych z nimi trendów. Narzędzie.
  7. 7. Dotarcie do tego co o wybranej marce, firmie, kluczowych osobach mówi się w sieci w danym momencie Wskazuje źródła informacji oraz ich autorów. Odpowiada na pytanie: co się dzieje na rynku w mojej kategorii? Dotarcie do informacji i opinii na temat konkurencji. Identyfikację potencjalnych klientów dla Twoich produktów. Identyfikację i przeciwdziałanie sytuacjom kryzysowym. Brand24 umożliwia między innymi:
  8. 8. Napisz do nas. Michał Sadowski + 48 605 - 394 - 355 kontakt @ brand24.pl

×